Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Tohle jste ještě nezažili: Úniková hra ve virtuální realitě pro 2 až 6 hráčů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Marta Píšová

Dobrý den,
koupila jsem si voucher, ale při rezervaci na stránkách hry se mi při zadání kódu zobrazilo, že mám chybný kód. Kód jsem ale zkopírovala přímo z voucheru, je správný. Hru jsem tedy rezervovala bez voucheru s tím, že platba bude provedena na místě. Doufám, že se vše vysvětlí na místě a že nebude problém s uplatněním voucheru.
 Děkuji

Klárka Exnerová

Dobrý den,

Rádi bychom si tuto hru vyzkoušeli. Bohužel dva členi týmu nosí brýle a bez nich „nic“ nevidí. Je to možné i s nasazenými dioptrickými brýlemi? Uvidí vše, tak jak mají? (3D kino nevidí). Předem děkuji za odpověď

Torch VR

Dobrý den, nejsme schopni říci, jak tito jedinci hru uvidí. Nicméně standardní velikost brýlí se vejde do VR brýlí, takže při hře je možné na sobě mít jak brýle dioptrické, tak brýle na virtuální realitu. Řekli bychom, že všichni vidí hru stejně dobře, jak lidé s brýlemi, tak lidé bez brýlí. Samozřejmě je to velice individuální u každého jedince a nikdy se nedá nic stoprocentě zaručit. Omlouváme se za pozdní odpověď. V případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky 607 044 123 či na e-mail info@torchvr.cz. Děkujeme

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru