Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Elegantní perlové šperky ze zbrusu nové kolekce: náušnice i náhrdelníky

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Šárka

Dobrý den, jak jsou vkládány zirkony , nevypadnou časem? Jsou vlepeny nebo uchyceny. Děkuji

Elanis Jewel

Dobrý den,
usazení kamenů je různé, podle druhu šperku. Krystaly však drží velmi pevně a samovolně nevypadávají.
S pozdravem
Elanis.cz

Lucie

Dobrý den,chci se zeptat,zda jsou náušnice vhodné i pro velmi citlivé uši?Děkuji za odpověď.

Elanis Jewel

Dobrý den, jelikož jsou náušnice na povrchu galvanicky potaženy zlatem či rhodiem, dámám a slečnám s přecitlivělostí na běžnou bižuterii nikterak nevadí, což máme potvrzeno jak ze zkušenosti naší tak našich klientů. V každém případě můžete náušnice ve lhůtě 14ti dnů vrátit, pokud by Vám jakkoliv vadily, popř. bychom Vám je mohli vyměnit za jiný druh šperku.
S přáním krásného víkendu
Elanis.cz

Petra Velebilová

Dobrý den, před vánoci mi došly „Perlové náušnice Ocean – White Pearl“ a u jedné náušnice je špatně přidělaná perla. Nevšimla jsem si toho hned, náušnice jsou nepoužité. Jakým způsobem mám reklamovat? Předem děkuji. Petra V.

Elanis Jewel

Dobrý den, stačí, když zašlete náušnici na adresu uvedenou v akci a obratem Vám ji vyměníme za bezvadnou. S přáním všeho nejlepšího do nového roku Elanis.cz

Martin

V nabídce nemáte uvedený materiál, bižuterie předpokládám.
S pozdravem

Elanis Jewel

Dobrý den, materiál je uveden pod galerií s obrázky šperků – Všechny šperky jsou vyrobeny z kvalitní šperkařské slitiny bez obsahu škodlivých látek, na povrchu jsou potaženy vrstvou drahého kovu – rhodia či 18K zlata. Jedná se o kvalitní bižuterii s povrchovou úpravou drahým kovem. Krásný den Elanis.cz

Zuzana Lapišová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat dnes mě došly náušnice ocean a obě dvě mají zirkony stočené na stejnou stranu přitom v nabídce jsou stočeny každa na jinou. Takže mám jakoby bud dvě pravé nebo dvě levé dá se to nějak vyměnit? Děkuji

Elanis Jewel

Dobrý den, náušnice mají být samozřejmě do páru. Jelikož je již dostáváme od dodavatele již spárované, omlouváme se, že jsme si tohoto nevšimli. Každopádně Vám je samozřejmě vyměníme. Zašlete je, prosím, na adresu uvedenou v akci a zjednáme rychlou nápravu. S pozdravem a omluvou Elanis.cz

Adam Nejepínský

Dobrý den, lze předpokládat, že doplníte nabídku i o již vyprodané náušnice? Děkuji.

Elanis Jewel

Dobrý den,
ano, k navýšení počtu by mělo dojít ještě dnes.
S pozdravem
Elanis.cz

Hana Cvachová

Dobrý den,prosím jaká je pojistka u náušnic. Měla jsem od Vás náušnice ovšem byli
tak lehounké že jsem ani nepostřehla že se mi otevřela a já ji ztratila.
Děkuji za odpověď.
Cvachová Hana

Elanis Jewel

Dobrý den, většina náušnic má na konci zapínání malý zobáček, který jistí, aby zapínání plně těsnilo. Pokud se snad vlivem častého sundávání náušnic stane, že některá přestane úplně těsnit, pak je možné náušnice tzv. „napružit“ stejně jako se to dělá v klenotnictvích a to lehkým posunutím konce zapínání směrem nahoru či dolů dle potřeby a to kdykoliv opakovaně. S přáním krásného dne Elanis.cz

Anna Ilievová

Prosím, jak dlouhý je řetízek k přívěšku?

Elanis Jewel

Dobrý den. U každého náhrdelníku jsou uvedeny rozměry, včetně délky řetízku. Hezký den. Elanis.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru