Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Originální apartmány se snídaní a wellness: 10 min. od luhačovické kolonády

4,8 / 5 Vila Terra Luhačovice (mapa) 38 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Weinstein Libor

Dobrý den, zaplatil jsem pobyt v Luhačovicích (vila Terra) na 13. – 15.2.2018 11.01.2018 viz. info o platbě z účtu fio banky č.2600539906 a nedošel mi voucher.

 –3 990,00 CZK
VS: 5068
Nákup: SLEVOMAT.CZ, UJEZD 450/40, PRAHA 1, 11801, CZE, dne 10.1.2018, částka 3990.00 CZK 
Karetní

Slevomat.cz

Dobrý den, Libore, koukal jsem do Vašich objednávek či nákupu a zmínka o provedené platbě žádná není. Mrkněte prosím zda se Vám odečetly peníze z účtu. Pokud ano, kontaktuje nás prosím na této emailové adrese vip.podpora@sle­vomat či telefonicky 222 745 354 a pokud se žádné peníze neodečetly, tak žádná platba neproběhla a můžete jej objednat znovu. Věřím v brzké dořešení. Hezký den, David. :-)

Libor Weinstein

Provedl jsem platbu ubytování přes slevomat a nedostal jsem žádný voucher.

Slevomat.cz

Dobrý den, Libore, z tohoto účtu k žádné objednávce ani platbě nedošlo. Hezký den :-)

tina

Dobrý den, jsme čtyřčlená rodina a chtěli jsme se informovat zda máte volný apartmán v termínu 18–25 února? Na tři dny? Apartmán může být čtyřlůžkový nebo dva dvoulůžkové.

Děkuji za odpověď.

Vila Terra

Dobrý den!
Pěkný dvoupokojový apartmán máme volný v termínu od 20.2.2018. V tuto dobu jsou volné i 2 apartmány. Pro upřesnění Vám rádi telefonicky poskytneme více informací. Děkujeme za zvážení. tel.: 731464689. Petra Malíková

Magda

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, jestli lze ubytovat v jednom apartmánu 3 dospělé osoby?Pokud ano, kolik bychom doplatili za 3 osobu v případě, že bychom využili voucheru na 3 dny/ 2 noci.

Děkuji Vám za odpověď.
 Magda

Vila Terra

Dobrý den! Ano, máme apartmán i pro 3 osoby, doplatek na místě by byl 1800,– Kč. Petra Malíková

Dita Tomková

Dobrý den, lze v jednom apartmánu ubytovat 4 osoby? Měli bychom zájem jako rodina se dvěma dospělými a dvěma dětmi ve věku 7 a 13 let. Děkuji Dita

Vila Terra

Dobrý den!
Ano, je to možné, nahlaste při rezervaci termínu nebo si telefonicky ověřte, zda jde o 4 lůžkový apartmán. Děkujeme. Petra Malíková

Pavlína Gáliková

Dobrý den do kdy je prosím platnost voucheru. Děkuji
Gáliková

Slevomat.cz

Krásný den, Pavlíno. Platnost voucheru je do 28. 2. 2018. :) Janča

Vila Terra

Do konce února., děkujeme za dotaz! Hezký den… Petra Malíková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru