Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

60 minut nasávací kryolipolýzy s originální membránou pro ženy i muže

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
L.

Dobrý den, děkuji za odpověď na můj předchozí dotaz, nicméně stále nevím, je-li možné využít těch 60min i např. na zmíněná „madla lásky“ (boky, oblast nad pánevními kostmi). Tím, že nejde o jednu plochu jako např. u břicha, ale dvě strany, raději se ptám. 2×60min hned po sobě na břicho tedy možné není, že?
Předem děkuji

Salón Esthetic For You

Dobry den 2 × 60 minut vkuse

L.

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda pokud si někdo zakoupí 120 minut, je celých 120 minut nasávána jedna partie či 60 min jedna partie a 60 min další. V případě, že musí jít o 2 různé partie, je možné využít např. 60 min na břicho a 60 min na boky (resp. „madla lásky“)? Předem děkuji.

Salón Esthetic For You

dobrý den

60 minut jedno nasátí, takže 2× 60 minut, takže na místa, které jsou nasát, ne ruce, obličej … dle tuku taky děkujeme hezký den

Dáša Holečková

Dobrý večer,
dnes jsem zaplatila dva vouchery po 120min. Jen nevím zda se 120min. musí vyčerpat při jedné návštěvě, nebo se dá rozdělit na dvě.
Děkuji za odpověď

Salón Esthetic For You

DOBRY DEN rozdělit nelze,
je to u akce napsáno
120 minut nasávací kryolipolýzy (nelze rozdělit na dvě ošetření) – dvě nasátí

Dáša Holečková

Dobrý večer,
chtěla by jsem se zeptat, zda mohu ošetření opakovat (koupit si dva vouchery na 120 minut). Případně po jak dlouhé době opakovat. Jak moc je poznat rozdíl před a po?

Děkuji za odpověď

Salón Esthetic For You

dobry den stejné místo za 4 tydny. vysledek je videt po nškolika opakování, záleží i na mozštví tuku, dekujeme EF

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru