Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vzhůru do oblak: 3 báječné dny ve srubu u Buchlova s letem balonem

4,5 / 5 BalonCentrum Jižní Morava (mapa) 64 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Blanka

Dobrý den, je možné zakoupit tento pobyt i v jiných termínech za tuto cenu 7990,– Děkuji,hezky den Blanka 😊

BalonCentrum

Dobrý den Blanko, poukaz je možné čerpat do 31/05/2018. David

Honza

Dobrý den, chci se prosím zeptat jak je to s dítětem ve věku 10-ti let? s ubytováním a s letem v balonu ? Děkuji.

BalonCentrum

Dobrý den, do balonu je možné vzít dítko od školního věku (cca 6 let) a 130 cm výšky. S pozdravem David

Renáta

Dobrý den, mohu se zeptat, jak je to s uplatněním voucheru do konce května? Budou i další vouchery na pozdější termíny, nebo je jen tento jeden? Případně jak je to s obsazením ubytování v květnu? Jestli lze vybrat kterýkoliv víkend, nebo jestli jsou volné už jen některé termíny. Děkuji za odpověď, R.Č.

BalonCentrum

Dobrý den, prozatím je možnost zakoupit poukazy s platností do konce května 2018. V případě, že nám do e-mailu info@balony.eu pošlete váš kontakt, můžeme Vám poslat aktuální termíny v měsíci květnu. S pozdravem David

Dominik

Zdravím, dá se celá cena uhradit po převodu na kredity ze služby Benefit plus?

BalonCentrum

To je dotaz asi přímo na Slevomat v tomto případě. Jinak naše společnost přijímá Benefit plus

Milan Dolenský

Dobrý den jedna z prvních otázek na tomto blogu je kompenzace neuskutečněného letu.
Vaše odpověď je jiný termín letu bohužel já to mám k vám z České Lípy 360 km to na otočku rozhodně nepojedu.
Nebo si dohodnou jiné startovní místo bohužel jsem nikde nenašel nějaký seznam startovacích míst.
Předem děkuji za odpověď s přáním krásného dne p. Dolenský.

BalonCentrum

Pokud se let neodletí z důvodu nepřízně počasí můžete let odletět z kteréhokoliv jiného standardního startovního místa – viz startovní místa na webu balony.eu

Eva

Hezký den, chtěla jsem se zeptat jak kompenzujete let balónem pokud počasí nedovolí let uskutečnit. Nebo jak v takovém případě postupujete. děkuji za odpověď.

BalonCentrum

Dobrý den, v případě, že se let neuskuteční v době vašeho pobytu, je možné si let naplánovat z jiného startovního našeho standardního místa nebo můžete si let naplánovat opět od BalonCentra ve Břestku. David

Povolná Jana

Dobrý den,máme 2kg pejska,s tím,že by po dobu letu balónem zůstala na místě ubytování,je to možné?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, hotel bohužel zvířata vůbec nepovoluje. Hezký den, Klára :)

Lukáš

Dobrý den, mám dvě holčičky ve věku 4.5 roku ,jaká by byla cena pro 4 členou rodinu pobyt a let. Děkuji za odpověď

BalonCentrum

Dobrý den, děti do balónu bereme až od školního věku a cca 130 cm výšky. V případě dalších dotazů mně, prosím, pro usnadnění komunikace pošlete telefonní číslo na e-mail info@balony.eu.

Ondřej Chrastina

Dobrý den,
chci se zeptat na cenu voucheru. 3 dny (2 noci), 2 osoby s letem balonem je psáno, že stojí 7990,– místo původních 10 380,–

Když se ale podívám na stránky penzionu na cenu obytování http://www.baloncentrum.eu/?id=templates/sluzby/objekty/penzion
a poté na cenu letu balónem
http://www.balony.eu/aktuality/vanoce-s-balony-eu

vychází mi cena pro dva lidi s polopenzí a letem na dva dny:
1200*2 za pokoj
15022 za polopenzi
1990*2 za let balónem
Tedy: 6980

Dále bych se chtěl zeptat, jestli je možné se někam podívat na volné termíny pro dva, případně, pokud by bylo možné mi je sdělit sem, abych měl představu o tom, jaká je možnost rezervace termínu.

S pozdravem
Ondřej Chrastina

Lucie Králová

Dobrý den, dokdy je možnost tento zájezd koupit za akční nabídku?

BalonCentrum

Dobrý den, akce bude platná do 24.12.

Markéta

Dobrý den, já poslala mailem rezervaci k pobytu a stále mi nepřišlo žádné potvrzení ani na telefon nikdo nereaguje?!

BalonCentrum

Dobrý večer Markéto, odpověď jsme posílali do vašeho e-mailu. S pozdravem David

Renata

Dobry den mam 1,5 rocni dceru kdyz by jsme jeli může mala s námi do balonu? A jak s cenou?

BalonCentrum

Dobrý den, dcera je opravdu ještě malá a nemůže letět. Děti mohou letět pokud mají výšku alespoň 130 cm

Markéta

Dobrý den, my jsme pětičlenná rodina syn 14let,syn 11let a mimi 3měsíce. Je možné,aby jsme se mohli rozdělit a dva lety,aby jeden z nás mohl vždy hlídat malou? Nejprve let otec s jedním synem a pak matka s druhým synem? Děkuji

BalonCentrum

Ano, je možné rozdělit se na 2 skupiny. Libor

Dana

Dobrý den, měla bych zájem o tuto nabídku, ale mame dítě ve věku 12 let. Kolik by stal pobyt a letenka pro něj? Děkuji za odpověď.

BalonCentrum

Dobrý den, pro dítě nabídneme poloviční cenu – ubytování, polopenze, let balonem, 3.995 Kč. Alena.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru