Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Ať to v ložnici žije: Povlečení s fantastickým 3D potiskem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Eliška

nějak nemůžu najít, kde je ten další polštář. Ráda bych si koupila Povlečení s fantastickým 3D potiskem květy – jedno povlečení plus dva stejné polštáře. Děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za Vaši poptávku. Dovolujeme si Vás požádat o zaslání Vašeho požadavku e mailem (info@supersale.cz). Odpověď obdržíte obratem. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Eliška

Dobrý den,
dá se dokoupit ještě jeden polštář aby to bylo 1× povlečení + 2× polštář?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, ano, lze kombinovat různé položky ze všech akcí naší společnosti AARYAN TRADE (povlečení, prostěradla, osušky, deky, atd..atd..). Všechny položky je nezbytné vložit do jednoho nákupního košíku a poté ukončit nákup. Celá objednávka bude odeslána za jedno poštovné.

Mari

Dobrý den, červená růže je jednobarevné strany červená nebo vínová nebo jaký odstín? Děkuji. Mari.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, u povlečení s motivem červené růže je rubová strana tmavě červená.

Áda Marková

Dobry den,povleceni na postel 200 na 220cm by nebylo?mate krasne povleceni,ale ja mam velkou perinu…diky

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den , rozměr povlečení 200 × 220 cm máme momentálně v akci : https://www.slevomat.cz/akce/1187968-povleceni-z-bavlneneho-satenu-na-dvouluzko
Další vzory v této velikosti budou uveřejněny na slevomat.cz v průběhu ledna a února 2018. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Hana

Kdyz objednam dneska povleceni dojde mi do stedreho dne dekuji za odoved

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den,
Garance doručení do Vánoc při přijetí platby nejpozději do 5. 12. 2017.
Děkujeme
Tým AARYAN TRADE

Adela

Londýn mate?

Slevomat.cz

Dobrý den, Adélo, v současné době jsou k dispozici pouze vzory, které můžete nalézt v rozbalovacím menu nad tlačítkem koupit :) Londýn bohužel momentálně k dispozici není :( Snad to klapne jindy! Mějte se fajn, Lucka :)

Monča Vančová

Dobrý den,chtěla bych si od vás zakoupit z více nabídek 2× ložní povlečení a peřinu,takže po objednání a zaplacení zde na slevomatu budu mít dva vouchery.Jak to mám udělat abych neplatila 2× poštovné na každé zvlášť,ale aby jste mi poslali vše v jednom balíčku???Předem děkuji za odpověď

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, ano , nákup různých položek z jednotlivých akcí naší společnosti AARYAN TRADE s.r.o. je možné odeslat za jedno poštovné, vložte prosím všechny položky do jednoho nákupního košíku a poté uzavřete nákup, zboží bude odesláno za cenu jednoho poštovného. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Marcela Rosecká

Dobrý den, chci si koupit dvě přikrývky a dvě povlečení s odběrem na Zásilkovně,ale u peřin tato možnost není uvedena.Jak skloubit nákup,abych neplatila 2× poštovné?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, vzhledem k velikosti zásilek obsahující polštáře a přikrývky nelze toto zboží zaslat přes Zásilkovnu. Doporučujeme tedy využít ČP nebo GEIS. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Gabriela

Dobrý den, objednala jsem si 4× povlečení s 3D potiskem fialová ruže penize jsem zaplatila a do ted mi nic nepřišlo. Tak jsem se chtěla zeptat jak to chodí dál. Děkuji P.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, kontaktujte nás prosím e mailem (info@supersale.cz) a uveďte číslo Vaší objednávky. Její stav prověříme a odepíšeme Vám obratem. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

hanka

Delfini by nebyli

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, bohužel momentálně tento motiv není v nabídce na slevomat.cz, nicméně připravujeme další akce na povlečení s motivy zvířat z celého světa, kde budou zahrnuty i různé druhy ryb, sledujte tedy naše nabídky na slevomat.cz v průběhu listopadu. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

h

Prosim delfini by nebyli??

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, bohužel momentálně tento motiv není v nabídce na slevomat.cz, nicméně připravujeme další akce na povlečení s motivy zvířat z celého světa, kde budou zahrnuty i různé druhy ryb, sledujte tedy naše nabídky na slevomat.cz v průběhu listopadu. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru