Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Objevte České středohoří: 3 dny se snídaní v Lounech, perle na řece Ohři

4,3 / 5 Hotel Union České středohoří (mapa) 68 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Barbora

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte volno v termínu 30.3.-2.4? Předem děkuji za odpověď.

Hotel Union

Dobrý den, ano je volný standardní pokoj L.Vavračová

Klara

Dobry den,chtela bych se zeptat,jestli proplacite i na fakturu?Chtela bych si pobyt zakoupit z fondu FKSP,tedy ze by Vam pobyt proplatil muj zamestnavatel,de­kuji

Hotel Union

Dobrý den,
tento dotaz se týká slevomatu L.Vavračová

Terka Formáčková

Dobrý večer, ráda bych se zeptala, zda můžeme přijet s pejskem i do renesančního apartmá. Předem děkuji :)

Hotel Union

Dobrý den , můžete si pejska přivézt sebou. Poplatek za pejska je 50.-kč na den.
S pozdravem recepce L.Grundzová

Roman

Dobrý den, napadlo mne se podívat jestli nemáte nafocené apartmá na stránkách hotelu a našel jsem, že máte jedno apartmá VIP. Není ta úvodní fotografie z VIP apartmá a ostatní jsou obyčejnější? Můžeme mít i toto apartmá z fotografie?
Děkuji Roman

Hotel Union

Dobrý den pokud nebude obsazen v termínu jaký si budete přát můžete mít i tento apartmán.
S pozdravem recepce L. Grundzová

Roman

Dobrý den, chtěl jsem využít online rezervaci, mám tedy ještě poslat email, že bych chtěl přímo tento apartmán jako je na fotografii? Ostatní renesanční apartmány jsou také takto vybaveny a mají jen jinou barvu?
Děkuji Roman.

Hotel Union

Dobrý den,
ano můžete napsat e – mail nebo zavolat. Rozdíly jsou ve velikosti apartmá, poschodí, barva nábytku........L.V

Roman

Dobrý den, renesanční apartmá je vyfoceno na první fotce v galerii? Četl jsem v hodnocení recenzi, že místo apartmá na fotografii dostali hosté jen obyčejný pokoj. Když tedy koupím dražší nabídku, budeme mít toto apartmá nebo máte ještě i jiné?
Děkuji za odpověď Roman.

Hotel Union

Dobrý den,
apartmánů máme více při rezervaci se hostů ptáme v jaké barvě si přejí apartmá L.Vavarčová

Martina

Dobrý večer, rádi bychom sebou vzali i 3 děti (4, 4, 10). Vejdeme se do apartmánu.
Děkuji za odpověď a přeji hezký večer.

Hotel Union

Dobrý večer,
apartmá je 2 lůžka + 1 přistýlka, tam se 3 děti nevejdou.
Máme 4 lůžkový standardní pokoj kde by se mohla přidat 1 přistýlka. L.Vavračová

Pepik

Jaka vecere pro dva se u vas dostane za ony tri stovky? Podle jidelniho listku je to mission impossible.
Kolik stoji parkovani pred hotelem, pokud nemate misto?
Dekuji za odpoved.

Hotel Union

Dobrý den ,dostanete od nás poukaz v hodnotě 300kč ,pokud si objednáte dražší budete si to muset bohužel doplatit.
A co se týká parkování před hotelem v e všední den 20kč za hodinu a sobota od 12.00hod zdarma ,neděle a svátky také zdarma.
S pozdravem L. Grundzová recepce

Zdeněk Látal

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda-li v termínu 17.11. – 19.11. je volný nějaký apartmán, je jedno jestli standart nebo renesanční.
 Děkuji

Hotel Union

Dobrý den, ano v uvedeném termínu je volný apartmá L.Vavračová

Jitka Kubišová

Dobrý den,
Ohledně parkování je to u Vás jak?

Hotel Union

Dobrý den,

parkování se píše na voucheru. Dle volných kapacit v prostorách hotelu , jinak před hotelem za poplatek městu.

S pozdravem L.Vavračová

Marie Hofírková

Dobrý den,
jde prosím jen o víkendovou variantu, nebo lze již od 26.10 do 28.10. 2018?
Děkuji za odpověď.
 Marie

Hotel Union

Dobrý den v uvedený termín máme volno .
Děkuji recepce Grundzová L.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru