Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Pánské a dámské zateplené boty FLAMEshoes v černé barvě

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Denisa Kopřivíková

Dobrý den,

zde na Slevomatu je rozdílná velikostní tabulka, než je uvedena na Vašich stránkách? kterou se tedy mám řídit? Podle jedné bych potřebovala 42 pánské a dle druhé 40 dámské.

Děkuji

Kopřivíková

TexBase s.r.o.

Dobrý den, na stránkách Slevomatu velikostní tabulku u těchto bot nevidím (zřejmě nějaké technické nedopatření), nicméně platí tabulka velikostí pro zateplenou obuv značky FLAMEshoes na našich stránkách. Kdybyste potřebovala nějaké podrobnější informace, tak mi určitě napište na info@texbase.cz. Přeji hezký den! Linda Zvárová, Texbase, s.r.o.

Denisa Kopřivíková

Dobrý den,

děkuji za odpověď. Tabulka je mezi fotkami ihned na začátku nabídky.

Hezký den

Radka V.

Dobrý den, chci se jen zeptat, zda by bylo možné vrátit botky bez visačky ? Dítě mi ji po vybalení v nestřeženém okamžiku přestřihlo a jsou mi dámské 41 bohužel malé. Větší už nemáte, že? Jedině pánské 42?Nebo jsou pánské 41 větší než dámské?

Děkuji, Radka

TexBase s.r.o.

Dobrý den, boty můžete samozřejmě vrátit i bez visačky :) Co se týče velikosti bot, tak pánské a dámské boty ve velikosti 41 jsou podobně „dlouhé“, ale pánská varianta je širší po celé délce chodidla a vyšší v oblasti prstů. Kdybyste chtěla podrobnější informace, tak mi prosím napište na info@texbase.cz. Děkuji a přeji hezký večer! Linda Zvárová, Texbase, s.r.o.

Lenka

Prosím ještě o zodpovězení, jakým způsobem můžu odstoupit od smlouvy a zboží vrátit? Jak mi budou vráceny peníze? Zboží jsme převzali včera. Hezký den, Lenka

TexBase s.r.o.

Boty zašlete na adresu Texbase, s.r.o., Hlavní 356, 251 66 Mirošovice a na fakturu dopište, že je chcete vrátit a z jakého důvodu, a až boty obdržíme, tak Vaše objednávka bude stornována a po té Vám budou peníze zaslány na účet. Přeji hezký den! Linda Zvárová, Texbase, s.r.o.

Lenka

Děkuji za odpověď. Jakým způsobem můžu boty vyměnit a kolik to bude stát? Kolik peněz prosím budu platit za nové poštovné? Hezký den, Lenka

TexBase s.r.o.

Boty Vám vyměníme a pošleme nové (menší) zdarma :) Vy zaplatíte pouze poštovné za balíček, ve kterém budete posílat boty k nám (na adresu Texbase, s.r.o., Hlavní 356, 251 66 Mirošovice). Do balíčku k botám nezapomeňte přiložit fakturu, na kterou napište, jaké velikosti bot potřebujete. Až od Vás boty obdržíme, tak Vám hned pošleme boty nové. Přeji hezký večer! Linda Zvárová, Texbase, s.r.o.

Lenka

Dobrý večer, dnes jsem si vyzvedla boty pro sebe a pro manžela, ale bohužel jsou obě o číslo větší. Resp. objednali jsme si o číslo větší, ale číslování by stačilo normální, tedy potřebujeme vyměnit za menší. Kde bychom je prosím mohli vyměnit za měnší? Díky, Lenka

TexBase s.r.o.

Dobrý den, moc mě mrzí, že boty nesedí. Výměna je určitě možná. Stačí boty zaslat na adresu Texbase, s.r.o., Hlavní 356, 251 66 Mirošovice a na fakturu dopsat, za jakou velikost si přejete boty vyměnit, a my Vám obratem pošleme nové. Přeji hezký zbytek dne! Linda Zvárová, Texbase, s.r.o.

Naďa Jašová

Dobrý den, nemohu nikde najít tu velikostní tabulku bot, otec má velikost 43 znamená to že mám objednat 44? Děkuji

TexBase s.r.o.

Dobrý den, také velikostní tabulku na Slevomatu nevidím, což je divné. Než to stihnu napravit, podívejte se na náš e-shop, kde je tabulka velikostí pro zateplené boty na předposledním místě: https://www.texbase.cz/eshop/content/6-jak-si-vybrat-velikost. Děkuji za upozornění a přeji hezký zbytek dne! Linda Zvárová, Texbase, s.r.o.

Lenka

Dobrý den, chtěla bych objednat boty pro sebe i pro manžela za jeden poplatek do zásilkovny. Jak to prosím udělat? Hezký den, Lenka Slouková

TexBase s.r.o.

Dobrý den, když vložíte do košíku vícero bot (dokonce i vícero zboží z několika našich akcí současně), tak se Vám bude počítat pouze jedno poštovné :) na jedné objednávce tak budete mít více položek, ale počítat se bude jen jedno poštovné a provedete jen jednu sumární platbu. Pokud byste měla potíže vložit do košíku více kusů zboží, pak Vám lépe poradí spíše někdo od Slevomatu. Děkuji za dotaz a přeji krásný den! Petr, TexBase.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru