Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Překrásné ocelové náušnice se třpytivými krystaly

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Veronika Noskova

Dobrý den, náušnice bych chtěla pro dceru 10let, dívala jsem se na rozměry, bojím se, aby kolečko s krystaly nebylo příliš velké, myslíte, že i na holčičí ucho budou ok.

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Domníváme se, že náušničky jsou vzhledem k velikosti vhodné i pro 10ti letou dívku. Krásný den!

Táňa Navratilova

Dobrý den, včera jsem obdržela naušnice, které jsem si u vás objednala. Jedním slovem – velké zklamání :-(. Přišly mi naušnice, které se hodí pro malou holčičku, tak do 1. třídy. Rozměry naušnic, které jsou uvedeny v nabídce, vůbec neodpovídají skutečnosti a na obrázku vypadají úplně jinak, mnohém lépe. Jsem velmi zklamána, naštěstí byly ve slevě a nebyly drahé. S pozdravem Navrátilová

Slevomat.cz

Dobrý den, Táňo, děkuji Vám za hodnocení a mrzí mě, že nejste spokojena. V nabídce jsou vždy napsány i rozměry náušnic, takže si můžete udělat představu předem o jejich velikosti. :-) Jinak budu ráda, když své hodnocení také napíšete přímo pod hodnocení voucheru, děkuji. :-) Hezký den, Tereza.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru