Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

1× vstupenka na představení: Hurá do Opery – mladí pěvci v Jablonci

4,4 / 5 Městské divadlo Jablonec nad Nisou, o. p. s. Jablonec nad Nisou  (mapa) 2 prodeje

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Michaela

Dobrý den, dnes jsem si zakoupila vouchery, šla vyměnit za vstupenky, ale paní v divadle mi tvrdila, že platí pouze na zadní – levnější -místa (v jiné cenové kategorii, ale přitom je na toto představení jednotná cena). Takže mám bohužel lístky do zadní řady, přitom je stále volno v prvních. To se mi opravdu vyplatilo :( Máte snad tedy špatný popis u akce nebo je špatná informovanost v divadle? Michaela

Městské divadlo Jablonec nad Nisou, o. p. s.

Dobrý den z jabloneckého divadla!
Vouchery lze vyměnit za vstupenky první cenové kategorie. Zjišťovala jsem, že Vám byly vydány vstupenky do osmé řady, které jsou ještě v pásmu první cenové kategorie. Pokud Vám tato místa nevyhovují, můžete si je vyměnit na pokladně v divadle. Chtěla jsem jen upozornit, pokud si místa rezervujete přes web je nutné předem hlásit paní pokladní , že jste si vstupenky zakoupila přes slevomat, aby vám dané vstupenky vytiskla již bez ceny a nemusela je následně stornovat, jak tomu bylo u Vaší vnučky, která šla vstupenky vyzvednout.
Děkuji za pochopení.
S pozdravem
Lucie Peterková
Městské divadlo Jablonec nad Nisou

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru