Nabídku Skinbooster therapy vlastní krevní plazmou mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Skinbooster therapy vlastní krevní plazmou

4,3 / 5 Body & Face clinique Praha - Chodov  (mapa) 5 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Petra Matějčková

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat. Jak dlouho trvá zákrok plazmaterapie ? Je nutné dodržovat klidový režim? Popřípadě jaký. Je zákrok bolestivý?
Děkuji za odpovědi
 Petra

Body & Face clinique

Dobrý večer Petro, zárok trvá cca 1,5 hodiny, v tom je započtena doba odběru krve a její centrifugace. Samotná aplikace je velmi rychlá a konečně následuje speciální obličejový zábal s plazmou a hyaluronem. Klidový režim co se týče pohybu potřeba dodržovat není, nedoporučíme Vám 2–3 dny pobývat pobyt na slunci, návštěvu sauny či solária. Zákrok je spíše nepříjemný než bolestivý, záleží na vaší citlivosti ale vydržet se to dá. Děkuji za dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se těšit na Vaši návštěvu, Mgr. Pavlína Blažek @Bodyfaceclinique

Vlasta

Dobrý den, děkuji za odpověď, byla jsem u pana přimáře. Tak je možné, že mi tedy nevyhovuje Dysport. Takže příště raději Botox. Děkuji Vlasta

Body & Face clinique

Dobrý den Vlasto, pak tedy doporučuji zkusit změnu na botox, ten u nás aplikuje MUDr. Filatová vždy v úterý od 11–17ti hodin. Věřím, že budete spokojena. Díky a těším se na Vaši návštěvu, Mgr. Pavlína Blažek @Bodyfaceclinique

Bára

Dobrý den, mám dotaz. Trápí mě nosoretni rýhy, je tato procedura vhodná k jejich potlačení, nebo byste doporučila něco jiného? Děkuji

Body & Face clinique

Dobrý den Báro, plazmaterapie není primárně určena k vyhlazení vrásek ale zejména ke zpomalení procesu stárnutí, vylepšení kvality pleti, zpevnění a vyrýsování ztracených kontur apod. Plazmaterapie vyhladí postupně i dorbné vrásky a opakovanou aplikací i některé středně hluboké. Na vyřešení nosoretních rýh ji opravdu nedoporučuji. Abych Vám mohla poradit lépe, musela bych Vás vidět. V případě, že jsou rýhy menší, pak by postačila klasická mezoterapie, kterou je ale nutné opakovat. Nejlepším řešením nosoretních rýh je nepochybně aplikace klasické dermální výplně, jejíž účinek vydrží cca 1 rok a v Body&Face clinqiue nabízíme tuto lékařskou aplikaci v ceně 4.500,– Kč. Děkuji za Váš dotaz a pokud byste se chtěla poradit, pak mi prosím zavolejte na 603195336, děkuji Mgr. Pavlína Blažek @Bodyfaceclinique

Vlasta

Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat, jak dlouho by mělo vydržet ošetření po botoxu? V červenci jsem byla u vás na ošetření čela botoxem, bohužel už teď mám opět na čele vrásky. Je pravda že jsem měla voucher ze slevomatu, klidně si to zaplatím i bez slevy pokud to vydrží déle. Byla jsem spokojená, jste moc skvělý a je to u vás fajn, ráda se zase vrátím. Proto prosím o radu abych věděla jak a co si u vás objednat. Děkuji Vlasta

Body & Face clinique

Dobrý den Vlasto, v tomt případě opravdu hodně záleží na věku a aktuálním zdravotním stavu. Rozhodně není žádný rozdíl v tom, zda si voucher zakoupíte na zde na Slevomat.cz nebo jestli jste naše stálá klientka a nakupujete ošetření bez voucheru. MUDr. Filatová vždy aplikuje 10 jednotek botoxu, které jsou v ceně vouceru. Primář Danda pak 40 jednotek Dysportu, které jsou ekvivalentem 10ti jednotek Botoxu. Napiště mi prosím u kterého z lékařů jste byla, podle toho mohu dovodit, který z konkurenčních preparátů (Botox/Dysport) jste měla a můžeme zkusit aplikaci toho druhého. Byť se jedná o preparáty se stejnou účinnou látkou, může se stát že někomu jeden z nich vyhovuje více. Zavolejte mi prosím na 603195336, ráda Vám poradím.
Konečně pak tato diskuse je pro ošetření vlastní krevní plazmou, pokud jste byla právě na plazmaterapii, pak tato není primárně určena k vyhlazení vrásek ale k významnému zlepšení kvality pleti, zpevnění kontur a celkovému omlazení.
Děkuji za dotaz a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek @Bodyfaceclinique

Barbora

Dobry den, jak často je nutné opakovat tuto proceduru a jak dlouho efekt vydrží. Děkuji za odpověd. Barbora

Body & Face clinique

Dobrý den Barboro, v mnohém záleží na Vašem aktuálním stavu pleti, věku a apod. Abychom nastartovali regenerační procesy v pleti, je ideální plazmaterapii 1–2× zopakovat vždy s odstupem jednoho měsíce, poté postačí pravidelné udržovací aplikace cca 1× za 5–8 mesíců. V estetice je to stejné, jako všude jinde, zákroky se musí pravidelně opakovat aby byly výsledky opravdu dobré. Efekt plazmaterapie vydrží cca 5–7 mesíců, pokud si zpočátku dopřejete celou kůru a cca 2–3 mesíce pokud si dopřejete jen jedno ošetření. Děkuji za Váš dotaz a přeji příjemný večer, Mgr. Pavlína Blažek @Bodyfaceclinique

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru