Nabídku Redukce tuků díky injekční karboxylipolýze mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Novinka v boji s tukovými polštářky: injekční lipolýza a karboxyterapie

4,3 / 5 Body & Face clinique Praha - Chodov  (mapa) 21 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Veronika

Dobrý den,
Vaše nabídka mě zaujala. S ohledem na to, že bych ji chtěla využít na partie břicha, je mi jasné, že se aplikace bude muset opakovat. Je možné zakoupit více voucherů (např. 3) a případně si při každé návštěvě doplatit potřebnou doplňující látku? Zároveň jsem se chtěla zeptat, za jak dlouho pro pvním (druhém) ošetření je možné absolvovat další. Děkuji

Body & Face clinique

Dobrý den Veroniko, ano přesně tak, jak píšete, ideální postup jsou 2–3 sezení po sobě jdoucí vždy s přestávkou cca 30ti dnů. Dokup preparátu na místě samozřejmě nabízíme v libovolném množství. Jedno sezení je složené ze dvou návštěv, první je vždy injekční lipolýza a po týdnu se aplikje injekční CO2. Věřím, že budete s výsledky spokojena, Mgr. Pavlína Blažek @Bodyfaceclinique

Míša

Dobrý den, ráda bych si nechala ošetřit vnější stranu stehen. Je potřeba zakoupit dva vouchery, nebo stačí zakoupit jeden a pro druhou nohu poté dokoupit už jen preparát?
Na Slevomatu mám možnost platit kredity (respektive benefity), to již na místě v případě dokoupení preparátu asi nelze, že?

Děkuji,

Body & Face clinique

Dobrý den Míšo, na vnitřní stranu stehen Vám postačí jeden voucher a jistě Vám budeme doporučovat dokup preparátu. V ceně voucheru jsou dvě návštěvy, resp. dvě sezení, na prvním z nich budeme aplikovat injekční lipolýzu, na druhém karboxyterapii (injekční CO2). U nás nelze platit benefity, tyto jsou výhradní záležitostí Slevomat.cz.. Děkuji a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se těšit na Vaši návštěvu, Mgr. Pavlína Blažek @Bodyfaceclinqiue

Jana

Dobrý den, chci se zeptat – pokud bych chtěla zeštíhlit stehna, rozlišují se i vnitřní/vnější strany stehen? Jak by toto ošetření probíhalo? A dokoupení za akční cenu na místě – akční cena by se vztahovala i na opakování? (tzn. např. opakování s 10 ml celkem za 1 500? ) Děkuji a přeji hezký den.

Body & Face clinique

Dobrý den Jano, ano je to peřsně tak, jak píšete. Vnitřní a vnější stehla se rozlišují, resp. 5 ml preparátu je ideální pro oblast cca 15×15 cm, pokud bychom řešili oblast větší, aplikace by zůstala bez účinku. Při zakoupení voucheru Vám samozřejmě poskytneme v akční ceně i potřebné množství dalšího preparátu i potřebné množství opakování až do Vaší úplné spokojenosti. Děkuji za dotaz a přeji pěkný den, Mgr. Pavlína Blažek

Petra

Dobrý den, ráda bych využila Vaši nabídku, ale nevím, kolik voucherů by bylo zapotřebí. Mám nahromaděný tuk v oblasti břicha, cca 10kg vlivem sedavého zaměstnání, takže případ něco jako pan Jirka. Píšete u pana Jirky, že by bylo potřeba větší dávku, kolik se např. doplácí na 15ml preparátu? A kdybych využila jeden voucher, nabídnuly byste mě další voucher za akční cenu?

Body & Face clinique

Dobrý den Petro, na bříško skutečně doporučujeme větší dávku PPC. Dávka dokupu je v textu nabídky uvedena za akční cenu 749,– Kč za každých dalších 5 ml. Jestli bude zapotřebí skutečně 15 ml nebo méně preparátu a raději vícero opakování zákroku, to Vám na místě doporučí ošetřující zdravotník, který zhodnotí aktuální stav. V ceně voucheru je 5 ml preparátu, další dávky jsou zpoplatněny. Konečně pak upozorňuji na skutečnost, že zákrok je obvykle nutné 1–2× zopakovat aby byly výsledky ideální. Počet opakování také záleží na aktuálním stavu a dále pak na tom, jak bude Vaše tělo, resp. podkožní tuk na lipolýzu reagovat. Výsledky se dostaví vždy a to i po prvním sezení, bývají však málo patrné, neboť 1–3 cm v celkovém objemu v podstatně nepoznáte. Děkuji za Váš dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se těšit na Vaši návštěvu v Body&Face clinique, Mgr. Pavlína Blažek

Jirka

Dobrý den,je tato metoda vhodná pro muže?Přestal jsem kouřit a na bříšku mám 12.kg navíc.Děkuji Jirka

Body & Face clinique

Dobrý den Jirko, ano samozřejmě je ale současně musíte požčítat s tím, že bude nutno zákrok několikrát zopakovat (1–2×). Do bříška rozhodně doporučuji větší dávku, nejméně 10 –15 ml (v ceně voucheru je 5 ml). Konkrétní množství Vám doporučí ošetřující zdravotník při odborné konzultaci, která vždy předchází zákroku. Děkuji za dotaz a budeme se těšit na Vaši návštěvu, Mgr. Pavlína Blažek @Bodyfaceclique

Petra Kvochová

Dobrý den,
pro jaké oblasti je prosím tato metoda vhodná..? Dá se využít na boky a stehna..?

Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
 Petra

Body & Face clinique

Dobrý den Petro, ano tuto método s úspěchem využíváme na boky i stehna. Konkrétní množství preparátu Vám ošetřující doporučí na základě osobní konzultace. Děkuji za dotaz a přeji příjemný zbytek víkendu, Mgr. Pavlína Blažek @Bodyfaceclinique

Iveta

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, či sa táto metoda môže použiť aj na redukciu tukov na veľkých ,ženských prsníkoch. Ďakujem

Body & Face clinique

Dobrý den Iveto, v tomato případě doporučuji aby se nejdříve dostavila na osobní konzultaci k panu primáři aby zhodnotil Váš aktuální stav a na něj navazující možnosti injekční lipolýzy. Pokud zákrok shledá možným, pak Vám jej samozřejmě nabídneme v akční ceně. Děkuji za dotaz a pokud byste chtěla doplňující informace, ozvěte se mi na tel.č. 603195336, Mgr. Pavína Blažek @Bodyfaceclinique

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru