Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jednodenní lyžování v rakouských Alpách ve skiareálu Semmering – Stuhleck

4,6 / 5 CA Vestour Alpy - Rakousko (mapa) 54 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jana Pridalkova

Dobry den,chtela jsem se zeptat,jestli neni v nabidce i jiny termin nez 17.2. Dekuji zavodpoved

CA Vestour

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Jiný termín už bohužel není, tento je poslední. Hezký den. Klára

Aneta

Dobry den. Za dite je to stejna cena? Dekuji.

CA Vestour

Dobrý den, cena dopravy je za dítě stejná. Na skipas mají děti slevu tak, jak je uvedeno v příplatcích v popisu. Děkujeme za dotaz a přejeme Vám hezký den.

Pavel

Sleva 7% je opravdu k smíchu. To se běžně dává při registraci na jakémkoliv webu. K tomu není potřeba slevomat…

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle,

za všechny naše nabídky ručíme garancí spokojenosti. Zároveň žádná sleva není malá a jedním z našich hlavních cílů je inspirace zákazníků k nevšedním zážitkům :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Tomáš Baňoch

Dobrý den,

v čem prosím spočívá výhoda této nabídky, když to není, pokud jsem dobře pochopil, i včetně skipasu. Čili cena je za dopravu busem a služby delegáta. Se skipasem jsme na cenně kolem 1690,–, což je normální cena i u jiných cestovních kanceláří.

Děkuji za odpověď :-)
Třeba jsem to blbě pochopil
Tomáš Baňoch

CA Vestour

Dobrý den, výhoda této nabídky spočívá ve slevě z ceny, za kterou tento zájezd běžně prodává pořádající cestovní agentura. Děkujeme za dotaz a přeje Vám hezký den.

vera.lada@email.cz

z Prahy to nejede?,

Slevomat.cz

Dobrý den, tento zájezd je pouze z vybraných uvedených měst. Hezký den

Libuše

Dobrý den potřebuji pobyt na horách v Rakousku pro 3 osoby, nabídněte mi něco prosím. Děkuji

CA Vestour

Hezký den, rádi Vám nabídneme jednodenní autobusový zájezd za lyžováním ve skiareálu Semmering – Stuhleck, a to buď v termínu 20.1.2018 nebo 17.2.2018. Své vouchery si můžete koupit tady na Slevomatu. Pokud máte zájem o vícedenní pobyt, prosím o zaslání Vašich konkrétních požadavků (termín, typ dopravy, typ stravy, počet dospělých a dětí včetně věků dětí, popřípadě Vaše další požadavky…) na e-mail info.vestour@gmail.com Obratem Vám poté zašleme nabídku na míru přímo pro Vás. Děkuji a přeji příjemný den. S pozdravem, Klára Veselá, CA Vestour.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru