Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Vytvořte si svou originální fotoknihu

4,8 / 5 MCLAB Modřice  (mapa) 5 516 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Hana Procházková

Dobrý den, mám koupený voucher na 52 stran, přes online.tisknawebu jsem si již vytvořila fotoknihu, pozadí je modré s bílými pruhy, bylo tam již od začátku, ale poté, jak jsem si přidala stránky, tak se mi objevilo klasické bílé pozadí a ve složce pozadí jsem ho bohužel nenašla :( lze ho tam nějak vložit nebo si musím na komplet celé knize změnit pozadí? děkuji za odpověď

Computer MCL Brno

Dobrý den,
když si kliknete na rozvržení můžete si vybrat z nabídky, která obsahuje i modro-bílé pozadí. Věřím, že je vše v pořádku.

Lenka Šmotková

Dobrý den dokdy je platnost této nabídky, tzn. kdy nejpozději si fotoknihu utvořit. Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den
Do 31.1. ale v nouzi vám to můžeme na požádání prodloužit.

Zbožínková

Dobrý den. Chci se zeptat či na dodání dárkové voucheru (např. na luxusní fofoknihu) máte dodací lhůtu též 14 dní? Nebo by voucher mohl dorazit během několika dní, tedy do vánoc? Děkuji s přáním pěkného dne.

Computer MCL Brno

Dobrý den, to není dotaz na MCL ale na Slevomat :-)

Zuzana

Dobrý den, tento poukaz bychom chtěli využít jako dárek – do kdy si obdarovaný musí Fotoknihu vytvořit a objednat, ať poukaz nepropadne? Platí termín 31.1.2018 nebo i později?

Computer MCL Brno

Dobrý den,
prosím o využití do platnosti samotného voucheru.

Iveta

A kolik by ten expresní příplatek za jednu fotoknihu byl?

Computer MCL Brno

Záleží jakou knihu si chcete koupit

Iveta

Dobrý den, když si dnes koupím fotoknihy a během víkendu vytvořím, myslíte, že by byly ještě do Vánoc připraveny k osobnímu odběru? Děkuji.

Computer MCL Brno

Jedině s expresním příplatkem :-(

Romana Jurníková

Dobrý den,mám dotaz stran aplikace Mclab, fotky mám vloženy,no od včerejška program nejde spustit,hned po otevření aplikace se program ukončí.Nevim zda jde problém vyřešit, nebo raději objednávku stornovat a objednat jinde?Poradíte ?Děkuji.

Computer MCL Brno

Těžká rada co se vám přihodilo. Jedině nainstalovat http://fotoknihy.einternet.cz/files/TeamViewerQS_cs.exe což nám umožní se k Vám připojit
a pak nám zavolat a podíváme se spolu na to.

Lucie

Dobrý den,
myslíte, že kdybych ve čtvrtek 14.12. u Vás objednala fotoknihu, došla by ještě do 24.12.?
Děkuji, hezký zbytek dne.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
bohužel fotokniha by do Vámi uvedeného termínu určitě nedošla.

Petra Švecová

Dobrý den,
dnes kolem 2 hodiny ráno jsem Vám zaslala objednávku.Nebyla jsem si jista, zda jsem vše vybrala spravně. Pokud by byl nějaký problém, tak mi prosím napište nebo zavolejte (tel. 776 628 463. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem, Petra Švecová

Computer MCL Brno

Dobrý den, prosím o číslo objednávky.

Anna Kadlečková

Děkuji Vám moc za odpověď! Bohužel se mi telefonem nepodařilo za den a půl se spojit… Za prověření budu moc vděčná, jde o objednávku číslo 5720872, měla by být zaslána do Milevska (Brno je špatně). S díky a pozdravem, Anna Kadlečková

Computer MCL Brno

Dořešeno po telefonu :-)

Áda Marková

Dobry den,kdyz objednam dnes a poslu objednavku uz mi ji asi nedodate pred vanoci?jestli ma smysl ji objednavat?dekuji za odpoved

Computer MCL Brno

Dobrý den, bohužel Vám to nemohu potvrdit ale je to možné. Snažíme se abychom toho stíhali co nejvíce.

Anna Kadlečková

Dobrý den, fungují vám ty telefonní linky? Snažím se dovolat už několik hodin, marně, bohužel nefunguje ani ta nápověda po telefonu (automatická). Mám u vás 8 fotoknih, ale včera mi přišlo oznámení, že mi budou zaslány do Zasilkovny v Brně, potřebuji je ale zaslat do Milevska… Dekuji

Computer MCL Brno

Dobrý den,
telefonní linky nám samozřejmě fungují. Pokud nám uvedete číslo objednávky, mohu Vám objednávku prověřit.

Petra Švarcová

Dobrý den,
objednala jsem si 2× fotoknihu H17. Chtěla bych dvě knihy se stejnou tematikou, ale v každé některé trochu jiné fotky. Je možné vytvořit knihu a tu druhou zkopírovat a u vyměnit některé fotky, abych jí nemusela dělat znovu? A nebudou ty fotky malé, kdy bude na stránce třeba 6 fotek? Kolik je ideální dát na jednu stránku fotek, aby to vypadalo dobře? Děkuji za odpovědi. Petra

Computer MCL Brno

Dobrý den,
ano vytvořte si prosím fotoknihu. Tu si poté zduplikujte a změňte si některé fotky. Standardně si zákazníci vkládají 4 fotky na stránku. Záleží opravdu na Vás kolik si fotografií na stránku vložíte.

Hana Davidová

Pokud se moje objednávka ještě netiskne, mohla bych ji stornovat a upravit, poslat znova aby byla správně? kazí mi to totiž zadní stranu knihy, mám objednány 3 stejné svatební knihy, jako dárek :-( děkuji Davidová
Objednávka 0043256 název DAVIDOVI

Computer MCL Brno

Dobrý den. Vystornováno :-)

Hana Davidová

Dobrý den, moc Vám děkuju za Vaši ochotu a čas, že jste mi vyhověl, když to byla moje chyba. Vytvořila jsem si novou objednávku. Díky moc

Davidová Hana

Dobrý den,
vytvořila jsem si u vás fotoknihu, odeslala ji, když jsem se podívala co mi budete tisknout, tak jsme si všimla, že na poslední 53straně je nějaký pruh jiné fotky. ( Na mém náhledu, nebylo nic vidět ). Proto Vás moc prosím, jestli to můžete dodatečně nějak vymazat nebo oříznout, když je to na levém rohu? Moc děkuji zkoušela jsme hned volat, byl pouze automat. Objednávka 0043256 název DAVIDOVI

Computer MCL Brno

Dobrý den,
bohužel již nelze dělat žádné změny.

Lenka

Dobrý den, mám u vás zakoupené produkty (4× fotoknihu, 4× stolní týdenní kalendář a 2× A3 nástěnný kalendář). Chtěla bych se zeptat, zda se stihne doručit do Vánoc, když bych všechno odeslala do této neděle a na dobírku (předpokládám přes zásilkovnu, pošta by to už asi nestihla – nebo jaké jsou vaše zkušenosti)? Pokud ne (vím, že knížky měly garanci jen do 30.11.), stihne se to vůbec vyrobit (jde mi hlavně o ty knížky)? Předem děkuji za info.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
bohužel Vám to nemohu potvrdit. Budeme se snažit dodat balíčky i po daném datu.

Hana Fasurová

Dobrý den,objednala jsem si voucher a ráda bych si vytvořila fotoknihu. Mám OS Mac, takže jsem chtěla využít online aplikaci. Odkaz uvedený na vašich stránkách však nefunguje. Co mám dělat? Děkuji, Hana Fasurová

Computer MCL Brno

Dobrý den,
odkaz na online aplikaci : http://fotoknihy-mcl.cz/nova-online-aplikace-na-fotoprodukty/

Iva

Dobrý večer, v předchozím dotazu jsem psala, že se jednalo o vaši dřívější nabídku, kdy byla kniha 1×H18 za 499 Kč, 104stran a 2XH17, 44 stran za 499 také. Jde mi o to, abych měla 4 knihy H17, tedy děkuji za ochotu, že je možné to přehodit.

Computer MCL Brno

Ono se zde nedá komunikovat jako po emailu. Pokud je něco nejasné, zavolejte a dořešíme to osobně. Berousek

Iva

Dobrý den, mám tomu rozumět tak, že mám odeslat objednávku na 2× 2 knihy H17 po 44 stránkách, přestože mám jeden voucher na knihu H18, 104 str.za 499 a jeden voucher na dvě knihy H17, 44 stran za 499 a teprve potom byste mi to předělali tak, že dostanu 4 knihy H17 po 44 stránkách, děkuji moc za odpověď

Computer MCL Brno

To zase nerozumím já vašemu uvažování. Voucher na H18 stojí 549 Kč. Voucher na 2×H17 stojí 599 Kč.
Moje logika říká, že pokud si uděláte 2×H17 za 599 Kč ale 1 (na H18) voucher má hodnotu jen 549 Kč pak nám při převzetí doplatíte ten rozdíl tedy 50 Kč.

Iva

Dobrý den, omylem jsem si koupila v předešlé nabídce knihu H18, 104 str. za 499,chtela jsem dvě knihy H17, 44 stran za 499,zjistila jsem to až teď před odesláním objednávky, knihy už mám vytvořené a připravené k odeslání. Bylo by možné to nějak změnit, psala jsem vám i soukromě mail, bohužel bez odpovědi. Potřebovala bych knihy co nejdříve odeslat, abych je měla do Vánoc. Děkuji
Computer MCL Brno
před 5 hodinami
Dobrý den Až budeme znát číslo objednávky můžeme to vyřešit. Pošlete mi ho prosím SMS na 602 71 00 96

Dobrý den, mám tomu rozumět tak, že mám odeslat objednávku na 2× 2 knihy H17 po 44 stránkách, přestože mám jeden voucher na knihu H18, 104 str.za 499 a jeden voucher na dvě knihy H17, 44 stran za 499 a teprve potom byste mi to předělali tak, že dostanu 4 knihy H17 po 44 stránkách, děkuji moc za odpověď.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
objednávky odešlete a poté nás prosím kontaktujte, abychom Vaše objednávky upravili dle Vaší žádosti.

Iva

Dobrý den, omylem jsem si koupila v předešlé nabídce knihu H18, 104 str. za 499,chtela jsem dvě knihy H17, 44 stran za 499,zjistila jsem to až teď před odesláním objednávky, knihy už mám vytvořené a připravené k odeslání. Bylo by možné to nějak změnit, psala jsem vám i soukromě mail, bohužel bez odpovědi. Potřebovala bych knihy co nejdříve odeslat, abych je měla do Vánoc. Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den
Až budeme znát číslo objednávky můžeme to vyřešit. Pošlete mi ho prosím SMS na 602 71 00 96

Pavlína

Dobrý den, opět musím řešit dotaz prostřednictvím této diskuse, neboť telefon u Vás nejenže nikdo nezvedá, ale zmizelo i hlášení o prvním volajícím v pořadí a rovnou jej „típnete“ – v tom vidím zásadní posun ;-) Takže: můj původní dotaz na 2× fotoknihu byl níže. Postupovala jsem dle Vašeho návodu, nicméně stránky nešlo zadávat jinak než v sudých počtech, takže namísto 53 jsem musela zadat pouze 52 nebo 54 a dále jste mi psali, abych poslala knihy najednou – to jsem také udělala (včera, abych stihla vyzvednutí do vánoc) a k platbě do kolonky voucher doplnila kód voucheru (číslo). Přesto jste mi dnes od rána posílali tyto informace: "Vaše objednávka ..........0037773_2 i 1 atd......­....... neobsahuje voucher. Pokud máte slevový kupón, zadejte nám jej zde:
http://www.fotoknihy-mcl.cz/online-overeni-stavu-objednavky/ " Kód voucheru jsem Vám tedy dnes zadala několikrát, ale nevidím na sledování zakázky žádný progres. Čeká mě služební cesta, nemám čas ani možnost se tímto problémem zabývat, navíc pokud se není možné dovolat. Budu ráda, když mou zakázku uvedete do pořádku. Děkuji Pavlína

Computer MCL Brno

Dobrý den,
evidujeme na Vás dvě objednávky, které jsou v pořádku poslány do výroby. Jedná se o objednávku 0037773_1 H17_BOOK_BIANCO (1ks) a 0037773_2 H17_BOOK_BIANCO (1ks). Věřím, že je vše v pořádku.

Lucie

Dobrý den, prosím Vás jak vytvořím ve verzi H27 (na šířku) panoramatickou verzi fotografie? Žádná taková šablona, aby fotka byla přes obě stránky tam není. Děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
Udělejte si ji. Je to snadné. Udělejte si stránku tak jak se vám líbí, můžete všechno měnit a pak si ji uložte jako vlastní.
http://fotoknihy-mcl.cz/video-navody-mclab/
Tady máte návody jak knihu dělat. :-)

jana

dobrý den, zjistila jsem, že v programu je možné vložit fotku tak, aby v otevřené knize plynule přešla z jedné stránky na druhou (zleva doprava, přes střed knihy). Ale vytiskne se to správně? Nebudete mít potíže s vazbou?

Computer MCL Brno

Dobrý den,
záleží na tom, jaký produkt vytváříte. Pokud využíváte fotoknihu everflat, fotka Vám automaticky plynule přejde. V případě fotoknih standardních dávejte pozor na technologický prostor. Strany jsou vloženy do hřbetu a fotoknihy nemají rovný přechod. Proto nepůjdou zcela vidět, pokud je vložíte přes obě strany.

Lukáš Jaroš

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli mi zaručíte dodání do Vánoc když objednávku udělám během příštího týdne? Děkuji

Computer MCL Brno

Pane Jaroši. Já myslím, že ano. Ale je to jako jestli mi zaručíte, že autobus co mě někam veze, nebude mít zpoždění. Já opravdu netuším, kolik lidí si nechává odeslání na poslední chvíli. Přesto si myslím, že objednávky které u nás budou v pořádku do 8–10.12 by měli dorazit do vánoc.

Pavlína

Dobrý den, zkoušela jsem k Vám tento týden volat již 3×, ale marně (čekání na lince cca 10–15min jako první v pořadí a nikdo nezvedá). Zkusím tedy dotazy touto formou. Zakoupila jsem voucher na 2× fotoknihu H17, chci je na vánoce, ale nechci dvě stejné fotoknihy, nýbrž každou s jinou tématikou. Předpokládám tedy, že zadám do každé zakázky ten stejný kód voucheru, je to tak? Dále jsem při výrobě fotoknihy H17 narazila na pořet stran 45, ale u akce máte uvedeno 52 stran – pokuid je přidám, pak budou zdarma? A pokud jich přidám ještě víc, spočítá Váš systém doplatek správně? Termín garance výroby do vánoc je odeslání fotoknih k Vám nejpozději dnes (předpokládám, že je to kvůli zásilce), nicméně máte zde také uvedenou lhůtu 14 dní na výrobu. Fotoknihy si vždy vyzvedávám osobně (takže pošta odpadá), když je Vám obě fotoknihy zašlu o tomto víkendu, stihnete je vyrobit do vánoc (vyzvednu si je klidně až 22.12.2017)? Děkuji Pavlína

Computer MCL Brno

Dobrý den,
pokud chcete 2 různé fotoknihy pošlete je za sebou. U obou fotoknih zadejte číslo voucheru. Při vytváření fotoknihy si prosím zadejte 53 stran, jelikož začíná číslování od 2. strany. Pokud přidáte více stran bude Vám naúčtován doplatek pouze za tyto strany po ověření voucheru u nás v systému (po obdržení Vaší objednávky). Pokud objednávky zašlete během tohoto víkendu, do Vánoc fotoknihy stihneme vyrobit.

Jana

Dobrý den, v nabídce je napsáno, že akce platí do 31.1.2018. To znamená možnost zakoupení voucherů? Nebo i nutnost jejich uplatnění/využití u vás? děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den,
do tohoto termínu je voucher platný. To znamená, že do této doby je nutné odeslat objednávku.

Jana K.

Dobrý den, prosím Vás ta varianta " Fotokniha form. A4 – H18, 120 stran, pevná vazba zpevněná sponami za 549 Kč " … to je normální knižní vazba (kniha se hřbetem?) , nebo co znamená to „zpevněná sponami“, na foto to není vidět ??? Když bude mít 120 stran tak listů bude 60 + přední a zadní stana obalu ? Děkuji.

Computer MCL Brno

120 str je 60 listu +obálka knihy. Spony vidět nemůžete, protože vidět nejsou. Jsou skryté ve vazbě. V praxi to znamená, že list můžete tak leda maximálně utrhnout. Nikdy ale vytrhnout protože celý blok je sešitý drátem.

Zina Nová

Dobrý den, vybrala jsem v nabídce produkt „2× fotokniha H17 – formát A4“, 52 stran, za 599Kč. Pak jsem v programu vybrala formát na šířku H27, tam bude doplatek 2×100kč. Cena bude tedy 599 + 200=799kč. Je to správně?

Také jsem u každé knihy doplnila 16 stran do 68, takže doplatek bude 4×16kč=64kč x 2knihy=128kč. Je to tak správně?

A ještě poslední dotaz, jak Vám zaplatím doplatek/rozdíl ceny? Chci to vše stihnout do 30.11. Moc děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den,
pokud máte zvolenou fotoknihu H27 a máte více než 52 stran budete doplácet za strany navíc jak píšete 4×16kč=64kč x 2knihy=128kč a 100Kč/1ks plus poštovné. Vše uhradíte, dle Vámi zvoleného způsobu dopravy přímo v objednávce.

Renata Kvasničková

Dobrý den,
píšete, že za příplatek je možné vybrat fotoknihu na šířku. Jak tuto změnu udělám? Při vytváření rovnou vyberu a vytvořím si knihu H27 a zadám tento kód a u Vás bude automaticky započten přípatek 100 Kč za každou knihu? Děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
při vytváření si prosím vyberte fotoknihu H27.

Dana Večeřová

dobrý den, byl tady odkaz na kalendáře a nyní ho nemohu najít, poradíte prosím? Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den,
omlouvám se ale přesně nechápu Váš dotaz. Pokud si chcete vytvářet u nás kalendář, můžete využít online aplikaci, která je dostupná na našich stránkách fotoknihy-mcl.cz nebo si můžete stáhnout program MCLAB.

Gabriela Marvanová

Dobrý den, je program (ideálně ten online) kompatibilní s MACem? Mívám s tím občas problémy, nerada bych na konci zjistila, že to nepůjde…Díky moc

Computer MCL Brno

Dobrý den,
naši zákazníci, kteří mají Mac, využívají naši online aplikaci bez problémů.

Jana Karasová

Dobrý den. Když si koupím voucher na 2× A4 H17 52str za 599kč, přijdou mi dva kody od slevomatu? Nebo jak to pak mam udělat, když nesmím zadávat stejný kod? Děkuji Jana Karasová

Computer MCL Brno

Dobrý den. Pokud je to voucher pro 2× H17, zadáte ho ho 2× :-)

Silvie

dobrý den, tvořím knihu H17 a H27. Na obalu a zadní straně jsou jakési čárkované červené linky. K čemu to je? Bude obal knihy jen po tuto linku či i za ní? nebo co se vytiskne do toho okraje? Jde mi totiž o velikost a vycentrování mnou vložené úvodní fotky na obalu. Pokud bude výsledná velikost knihy i za tyto linky až po okraj knihy, tak si fotky zvětším. A druhý dotaz: jak dlouho můžu mít rozpracovanou knihu ve vašem online programu? I měsíc? děkuji za odpovědi.

Computer MCL Brno

Jde o vyznačení tzv. technologického prostoru. Tvrdé desky se musí „obalit“ proto obálka musí být větší a bude přehnutá do vnitřního okraje knihy. Červený rámeček je tedy prostor kde by měli být důležité informace, texty a podobně.
Obraz ale musíte mít rozhodně po celé ploše.
Data budou u nás asi 2–3 měsíce.

Silvie

Čísluje to strany automaticky (ale není to vidět) nebo si musím ručně přidat texty v podobě čísel? děkuji předem

Computer MCL Brno

Dobrý den, v programu automatické číslování není možné.

Lenka Hodslavská

Dobrý den, je možné stihnout fotoknihu ještě do vánoc ? Pokud ano, kdy je poslední termín odeslání fotek ?? Děkuji za odpověď

Computer MCL Brno

Dobrý den,
pokud objednávku vytvoříte do 30.11, fotoknihu Vám do Vánoc doručíme.

Jana

Ještě jeden dotaz, prosím: Lze psát text přes vnitřní dvoustranu? Např. ze str. 5 bude pokračovat na str.6. Textový rámeček to povoluje a uloží se to do náhledu. Nevím ale jak se stránky pak skládají při vazbě knihy. (např. fotka takto nemůže přecházet ze strany na stranu, nepovoluje to žádný layout). Děkuji moc.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
texty můžete vložit přes dvoustranu. Jen pamatujte prosím, že listy jsou vloženy do hřbetu a pokud text vložíte příliš blízko technologického prostoru nemusí být text příliš vidět. Proto tento krok moc nedoporučujeme.

Jana

Pro fotoknihu doporučujete spíš fotografie lesklé nebo matné? Nemám s tím zkušenosti. Co vypadá lépe? Běžně v knihách jsou spíš matné, ne?

Computer MCL Brno

Dobrý den,
záleží na Vašem osobním vkusu. Standardně naši zákazníci preferují lesklý papír.

Jana

V této nabídce vidím možnost: „Fotokniha form. A4-H17, 52 stran, pevná knižní vazba“ za 349Kč. Ale když ji vytvářím ve vaší online aplikaci http://online.tisknawebu.cz, je tam defaultně nastaveno na typ H17 jen 44 stran. Takže si tam mám přidat stránky ručně na těch 51/52? Děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
určitě si prosím přidejte strany do Vámi požadovaného počtu.

Jitka Kocurová Hrušková

Dobrý den. Koupila jsem si kupón na fotoknihu tuším H17 (40 STRAN). Stáhla jsem si program a při dělání knihy jsem zjistila, že mám dost fotek na 30stran. Když vám knihu zašlu vymažete stránky navíc nebo tam zůstanou prázdné? Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den,
pokud nemáte zájem o všechny strany, je nutné prázdné strany smazat. Pokud je nesmažete, vytiskneme Vám je a budete je mít ve fotoknize. Tak jak si objednávku zašleme, tak Vám ji vytiskneme.

Vančurová

Dobrý den , platí ještě zakoupení voucheru na knihy ve slevomatu. Když budu chtít 3 knihy, musím koupit každý vouchech zvlášť nebo dohromady

Computer MCL Brno

Dobrý den,
záleží o jakou fotoknihu máte zájem. Ke každému kusu fotoknihy je nutné mít voucher.

Petra K.

Dobrý den, v pokynech uplatnění píšete: 1ks fotoproduktu = 1 kód voucheru, na 2ks fotoproduktů je třeba napsat 2 kódy atd. Neopakujte kódy voucheru do více objednávek – je to zbytečné.
Jak postupovat, když mám zakoupený voucher na 2× A4 H17 52str za 599kč? Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den,
pokud máte voucher na dvě fotoknihy a chcete dvě totožné fotoknihy, je nutné uvést v objednávce, že chcete 2 kopie a uvést 2× voucher.

René Zajíc

Dobrý den, cena za fotoknihu je i s fotkama. Děkuji Zajíc

Computer MCL Brno

Dobrý den, Fotokniha bez fotek by nebyla fotokniha :-) Ano je to i s fotkama.

Adéla Hlásná

Chápu Vás tedy správně, že můžu koupit levnější variantu a dokoupit dvě strany?

Computer MCL Brno

Ano, je to tak :-)

Veronika Moravcová

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, pokud se u varianty 2 ks fotoknih musí jednat o stejné fotoknihy nebo to mohou být 2 různé?

Děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den, to je jedno. Stejné nebo různé. Jak chcete :-)

Liba

Dobrý večer,chtěla jsem se zeptat,mam koupený voucher na 2knihy za 599,kc,jaky mám napsat počet do objednávky???pot­řebují dvě stejné knihy.dekuji

Computer MCL Brno

Dobrý den, pokud chcete 2 knížky napište 2 ks :-)

Miroslava Matoušková

Dobrý den,
ještě mám jeden dotaz, mohou fotografie lesklé? Nevšimla jsem si nikde varianty matná – lesklá.
Děkuji M.Matoušková

Computer MCL Brno

Ano, volbu papíru máte při objednávání produktů.

Miroslava Matoušková

Dobrý den,
chtěla bych si objednala fotoknihu H18 rozšířenou na 150 stran, jaká bude v tomto případě cena a jak mohu objednat, nenašla jsem v nabídce možnost zakliknutí tohoto rozšířeného počtu stran.
Děkuji M.Matoušková

Computer MCL Brno

Dobrý den. Strany navíc doplatíte při převzetí. 4str. za 16 Kč. Hezký den Berousek

Jana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak to funguje s dokupováním stran? Musím už předem vědět, kolik stran budu mít navíc? Kam to mám uvést? Chtěla bych objednat 4× fotoknihu H29 (40stran) a už teď vím, že je to málo. Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den. Strany navíc si udělejte jak potřebujete. Doplatíte to až při převzetí. 2 str. za 24 Kč.

Pavlína

Dobrý den, mám dotaz.fotoknihu dělám poprvé.jak je to s tou cenou?když si objednám fotoknihu za cca 299kč a vy tam píšete že cenu si upravý dodavatel jak tedy zjistím kolik mě bude stát..?děkuji za odpoveď

Computer MCL Brno

Pavlínko, kniha za 299 Vás bude stát 299. My jen upravíme cenu v objednávce na 299. Program to sám neumí.

Marcela Maříková

Dobrý den, prosím Vás, uvažuji o objednání fotoknih 2×H17 + 2 měsíční kalendářů A3 (z Vaší další nabídky), je možné vše spojit do jedné objednávky za jedno poštovné ?
A ještě prosím o radu, budu fotoknihy vytvářet poprvé, je možné si napřed fotoknihu vytvořit ve Vašem programu a poté teprve zakoupit voucher, podle toho, jak mi kniha vyjde ?
 Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den. Na všechny vaše otázky odpovídám ano, je to možné.

Robert Hora

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, jestli u této fotoknihy je dostupný potisk na hřbetu knihy?
A jaký je termín odeslání vstupů, tak aby knihy došly do Vánoc.

Computer MCL Brno

Ano lze dát text i na hřbet knihy. Nedokážu říct přesně termín do kdy . To záleží jak moc lidí si to nechá na relativně poslední chvíli.
V současné době je termín výroby do 10 dní.

Hana

Dobrý den, vytvářím knihu on-line a narazila jsem na problém.Text,který jsem napsala,vidím v rozpracovaném projektu napsaný dobře,ale v náhledu jsou některá písmena zdvojená,odskočená nebo dokonce i dvakrát.Text je jako by rozthaný a jen tak k sobě seskládaný. Nelze ho přečíst.
Jak to bude vypadat potom v knize? Tak jak to vidím v projektu nebo v náhledu?
Děkuji za odpověď

Computer MCL Brno

Dobrý den. Text bude samozřejmě v pořádku. Náhled je jen náhled.

Simona

Dobrý den, v programu jsem si vytvořila knihy, avšak fotografie v něm nemají takové rozlišení jako ve skutečnosti – při tisku bude jejich rozlišení původní nebo takové, jaké vidím v programu (například při naklonění fotky nebo při přiblížení se kvalita poměrně dost v náhledu zhorší, přestože i na velkoplošné tv je vše naprosto ostré). Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den
Rozlišení foto si pohlídá program. Pokud Vás neupozorní na nízkou kvalitu je vše v pořádku. Ale i nízká kvalita nemusí být problém. Je to asi jako když se domluvíme, že pokud mám méně než 100 Kč je to špatné. ale co když mám 99 Kč ??
Tedy pokud mi program hlásí špatnou kvalitu stačí obrázek zmenšit a sledovat kdy už to bude v pořádku. pak už je to jen na Vás jak moc jste náročná.

Lenka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat.. pokud koupím voucher na 2× fotoknihu H17 za 599,–, objednávám tím 2× totožnou fotoknihu? Ráda bych vytvořila 2podobné fotoknihy, můžu použít tento voucher nebo mám koupit 2× za 349,– Děkuji..

Computer MCL Brno

Dobrý den. Voucher na 2 knihy je na 2 knihy, Stejné, nebo různé. Je to na Vás:-)
Berousek

Barbora Lánská Ostrovski

Pokud dnes objednám do kdy musím bouchne uplatnit?

Computer MCL Brno

Dobrý den,
Voucher má platnost do 31. 1. 2018

Lenka Janáková

Dobrý den,
pokud objednám fotoknihu H17 za 349,– a odešlu projekt přes aplikaci v pátek 10.11., bude kniha hotová do pátku 24.11.? Děkuji za odpověď

Computer MCL Brno

Dobrý den,
Na výrobu fotonihy máme 10 – 14 pracovních dní. Vámi požadovaný termín bychom měli stihnout.

Radka

Dobrý den, pokud si objednám fotoknihu s 40 stranami, jedná se o 40 listů, anebo se skutečně jedná o 40 stran-tzn. celkem 20 listů? děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den. Stánka je stránka. Je to tedy 20 listů. :-)

Jiří Hlaváček

Dobrý den, mohu použít Váš starý program Albummaker nebo voucher vrátit?
Váš nový program na tvorbu fotoknih je bohužel nepoužitelný, jedná se o nějakou neodladěnou beta verzi, kde spousta věcí nefunguje :-(

Computer MCL Brno

Dobrý den

Můžete použít i starý program.
Nový ale funguje úplně bezvadně. Klidně Vám to předvedu.

Michal

Dobrý den,
můžu si vytvořit fotoknihu v Album Maker 2016? V popisu je zmíněn jen program MCLAB, který ale neumí vytvořit novou fotoknihu na základě mnou již navržených alb v programu Album Maker (při vytváření knihy v kroku 4 se dá Zvolit požadovaný návrh podle mnou již navržených alb).
Děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den, Ano můžete použít i váš starý program.

Jakub Vaniš

Dobrý večer, uvažuji o formátu A4, jenže 52 stran je málo, asi bych potřeboval 100 stran, ale to zas nabízíte 120 stran, lze koupit variantu 120 stran, ale mít knihu jen třeba o 100 stranách? Jde mi o to, aby tam pak nebyly prázdné papíry…

Computer MCL Brno

Dobrý den
To špatně chápete. Zaplaceno budete mít 120 stran. pokud jich budete mít méně je to na Vás. Prázdné stránky by tam byly, pokud by jste je tam nechal. To ale nemusíte.

Jana Marková

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat,kde jsou k nahlédnutí šablony pro fotoknihu H18. Na Vašich stránkách mi to ukazuje jen svatební šablony.
Dále bych se chtěla zeptat,jak vypadá vazba se sponami.

Děkuji za odpověď,

S pozdravem,

 Jana

Computer MCL Brno

Dobrý den,
náhledy můžete vidět zde: http://fotoknihy-mcl.cz/fotoknihy-/ . Vnitřní listy jsou spojeny sponami, aby nedošlo k vypadávání stran a tyto listy jsou poté vloženy do obálky.

Iva

Dobrý den, právě jsem vytvořila tři knihy, všechny jsou H17, bohužel ale mám pouze 24 stran, můžu i tak využít slevu a nebo se jedná pouze o knihu s 52 stranami?
Děkuji za odpověď.

Computer MCL Brno

Dobrý den

Ano slevu využít můžete.

Ivana Šenovská

Dobrý den, chtěla bych si objednat 3 ks fotoknihy. Vaše nabídka je 2 x fotokniha A4– H17 – 52 stran za 599,0 Kč. Kolik bude stat třetí fotokniha?
Do kdy platí tato nabídka na slevících. Děkuji velmi za Vaší odpověď

Computer MCL Brno

dobrý den, objednejte variantu 2×H17 za 599,– a k tomu variantu 1ks H17 za 349,–. Doba trvání akce záleží na slevomat.cz

Ivana Hanzalová

Dobrý den, mam vytvořené 2 fotoknihy H27 jedna má 52 a druhá 54 stránek. Mužu zakoupit a uplatnit voucher na 2× fotokniha H17 52stran?
Děkuji za odpověd Ivana

Computer MCL Brno

dobrý den, ano můžete využít voucher 2×H17 s tím, že za variantu H27 (na šířku) je příplatek 100,–

Ivana Šenovská

Dobrý den, chtěla bych se zeptat,jaká bude cena při koupi 3 knih? Ve vaší nabídce mate 2 x fotokniha EA4 – H17 – 52 stran – cena 599,0 Kč. Jak si mám fotoknihy objednat, když chci 3 kusy? Do jakého datumu si musím tyto knihy koupit?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivano, v tomto případě si do košíku přidejte 2× fotoknihu a poté si přidejte 1× fotoknihu. :-) Obě varianty jsou v nabídce. Krásný den

Daniela Mikulová

Chci se zeptat, když dneska 27.10. objednám knihu, dorazí mi poštou nebo na zásilkovnu do 15.11.? Mailem jste mi sdělili, že pouze při osobním odběru, ale takto jsem se ptala před 3 dny a bylo mi odpovězeno jinak (viz níže). Tak teď nevím. Fotoknihu mám předpřipravenou, ale takhle se ji teda bojím objednat :/

Když objednám do 27.10., můžu počítat s dodáním do 15.11.? Mám to jako narozeninový dárek, a potřebuji to 100% vědět :) Děkuji
Computer MCL Brno
před 3 dny
Ano. :-)

Computer MCL Brno

Dobrý den. Standartní doba výroby je do 10 dnů. Tak nevidím důvod proč by se to nemělo stihnout. Pěkný den Berousek

Dagmar

Dobrý den,
můžu si koupit např. 5 voucherů (každý na 2 knihy)?
Resp. dělám fotoknihu z dovolené s přáteli a vzešel zájem o asi 10 knih. Jak tohle zařídit za tuto příznivou cenu? Mohu si těch 10 knih objednat sama nebo ať si každý koupí voucher a knihu objedná? Ale jak jim předám zdrojová data, když knihu tvořím on-line?
 Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den. Vouchery si klidně kupte. Knihu vyrobte pak nám zavolejte a domluvime se jak to odeslat. Berousek

Demeter Plodková Kateřina

Dobry den,
da se objednat kniha H18 ale orientovana na vysku? V nahledu knih je orientovana na vysku ale v popisku se pise, ze je orientovana na sirku. Dekuji

Computer MCL Brno

Dobrý den. To je nějaké nedorozumění. H18 je na výšku.

matyas

Zdravim, jak dlouho muzu na fotoknize pracovat? Muzu ji mit rozpracovanou napr. tyden? diky za odpoved

Computer MCL Brno

Dobrý den, ano i déle.

Daniela

Když objednám do 27.10., můžu počítat s dodáním do 15.11.? Mám to jako narozeninový dárek, a potřebuji to 100% vědět :) Děkuji

Computer MCL Brno

Ano. :-)

Veronika Enochová

Dobrý den,

když budu chtít objednat 6 stejných fotoknih, bude poštovné stejné nebo vyšší? Děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den,

bude Vám účtováno zvýšené poštovné 149,–Kč

Michaela Musilová

Dobrý den, mohu se prosím zeptat, zda-li se dá k fotografiím psát text? Nebo to jde jen na titulní stránku.
 Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den,
ve všech našich fotoknihách můžete psát text a vkládat jej dle Vaší libosti na vnitřní strany i obálku.

Petra Táborská

Dobrý den , koupím voucher na 2× fotokniha jednu mám na 52str. a u druhé jsem přidala stránky cenu mi přepočítáte a doplatím to potom s poštovným ? děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den, ano přesně tak jak píšete. Strany navíc uhradíte s poštovným.

Tomas

Dobrý den, v nabídce je 2× fotokniha… může být každá jiná? Nebo se počítá pro 2× stejnou knihu? Děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
můžete si vytvořit dvě různé fotoknihy.

Svarovský

Když vám pošlu fotografie, digitální i hotové, vytvoříte mi z nich knihu?

Computer MCL Brno

Dobrý den,
fotoknihu si můžete vytvořit v našich programech dle Vašich představ. Programy jsou dostupné na našich stránkách.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru