Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Bezbolestná epilace metodou SHR – zbavte se chloupků

4,5 / 5 Kosmetic Studio Weissmi Brno  (mapa) 505 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Elizaveta

Dobry den, koupila jsem si voucer ale nemůžu se vám dovolat. Na kdy se mužů zapsat?

Kosmetic Studio Weissmi

Dobrý den, pokud telefon nebereme, věnujeme se klientům. Odpovídáme na zmeškaná volání hned, jakmile to jde. Nebo zkuste zavolat znovu později. Hezký den. Ale myslím, že jsme tento telefonát již vyřídili, dle jména.

Elizaveta

Dobrý den, postačí mi 1 voucer na tváře a horní ret?Dekuji za odpověď

Kosmetic Studio Weissmi

Dobrý večer, jeden voucher je na horní ret a bradu, pokud chcete ošetřit i tváře, tak na jednu návštěvu jsou potřeba dva vouchery. hezký večer

Sabina

Dobry den, mohu se zeptat jestli bude epilace ucina i na cerne chloupky? Postaci mi pet vouchru na cele nohy i zezadu nebo je to brane jako cele nohy ale jen zepredu? Omlouvam se ze se tak ptam ale jeste jsem nikdy na epilaci nebyla. Dekuji za odpoved

Kosmetic Studio Weissmi

Dobrý večer,čím jsou chloupky tmavší,tím lépe epilační ošetření účinkuje.Při zakoupení 5 voucherů Vám budou ošetřeny celé nohy (zepředu i zezadu).Ošetření bude ovšem nutno opakovat.
Přejeme hezký večer

Markéta

Dobrý den,
dle hustoty a pro trvalý efekt, např. lýtka, je asi potřeba víc opakování, např 8 voucherů? Děkuji vám za odpověď.

Kosmetic Studio Weissmi

Dobrý večer,určitě je nutné více ošetření,ale kolik budete právě Vy potřebovat,těžko říct,záleží na mnoha aspektech.
Přejeme hezký večer

Jana Ševčíková

Dobrý den,
funguje Vaše metoda i na chloupky bez pigmentu? Děkuji za odpověď Jana

Kosmetic Studio Weissmi

Dobrý den,určitě,ale budete muset počítat s delší dobou ošetřování.
Přejeme hezký večer

Lucia

Dobrý deň, môžu epiláciu využiť aj muži? Na ktoré partie tela sa dajú vouchery použiť? Ďakujem za odpoveď.

Kosmetic Studio Weissmi

Dobrý večer,ano, mohou,v nabídce si můžete vybrat,kterou část těla si chcete nechat ošetřit.
Přejeme hezký večer

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru