Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Romance jako ze starých časů: Wellness i dobré jídlo v Orlických horách

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Hotel Havel Orlické hory (mapa) 162 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Petr

Dobrý den,

v menu je poznámka o silvestrovské variantě. Na detailu nabídky je tento termín vyloučen. Prosím o potvrzení.

Děkuji.

Hotel Havel

Dobrý den,
je mi líto, ale v tomto termínu jsou poybtové balíčky již vyprodány.
V nabídce máme také balíček Romance v Orlických horách: gastronomie a wallness, v případě že by se Vám líbila tato varianta, neváhejte nás, prosím, kontaktovat. S přáním hezkého dne, Monika Ryšavá – recepční hotelu Havel

Karel Kubala

Dobrý večer, děkuji za rychlou odpověď. A ten víkend před tím, tj. 20.-22.4.? Díky.

Hotel Havel

Ještě jednou dobrý večer, i v tomto termínu máme stále volné pokoje.
S přáním příjemného večera,
Michal Šklíba – recepční hotelu Havel

Karel Kubala

Dobrý večer, máte ještě volný termín 27.-29.4.2018 pro 2 osoby? Děkuji.

Hotel Havel

Dobrý večer pane Kubala, v tomto termínu máme ještě volné pokoje. Pokud máte zájem, neváhajte nás kontaktovat.
S přáním příjemného večera,
Michal Šklíba – recepční hotelu Havel

Lucie Motyckova

Psala jsem do hotelu a napsali mi ze maji plno a vy pisete ze je maji volno?

Hotel Havel

Dobrý večer paní Motyčková,
je mi líto, ale jak jsem Vás již informovala do emailu, volné pokoje už opravdu nemáme. Než jste nás kontaktovala, pokoj se již v tomto termínu vyprodal, protože byl poslední volný. Bohužel takovéto situace my ovlivnit nemůžeme.
Mohu Vám nabídnout jiný termín pro víkendový pobyt?
S přáním příjemného večera, Romana Mňuková – recepční hotelu Havel

Lucie Motyckova

Dobry den, je volny termin od 17
11. do 19.11 ?

Hotel Havel

Dobrý den, paní Motyčková,
v termínu 17. – 19. 11. 2017 máme volný pokoj Standard.
Pokud bude mít zájem o rezervaci tohoto termínu, neváhejte nás, prosím, kontaktovat. S přáním pěkného dne, Monika Ryšavá – recepční hotelu Havel

Zdeńka Lopušníková

Dobrý den,chtěla jsem si zakoupit voucher do hotelu Havel od 8.12. do 10.12,2017,pokoj Deluxe a na SLEVOMATU mi to píše,že zbývá pouze jeden voucher,tak nevím,proč si ho nemohu koupit a postup nikoliv online.Děkuji.

Hotel Havel

Dobrý den, paní Lopušníková,
v termínu 8. – 10. 12. 2017 máme volný pouze pokoj Classic, který je poslední v tomto termínu.
V případě, že Vám stále nepůjde online termínovaná rezervace, můžete koupit pobyt bez termínu a kontaktovat nás telefonicky nebo přes email, o konkrétním Vámi požadovaném termínu.
Pokud máte ještě nějaké otázky, neváhejte se obrátit na recepci hotelu Havel. S přáním pěkného dne, Monika Ryšavá – recepční hotelu Havel

Martina

Dobry den, je mozno objednat v obdobi 27.10.-29.10.? Dekuji

Hotel Havel

Dobrý den, v tomto termínu máme již obsazeno, ale mohu vám nabídnout volný pokoj v termínu 3.11.-5.11. S přáním pěkného dne, Michal Šklíba – recepční hotelu Havel.

Eva Parkanová

Dobrý den, měla bych více dotazů

  • při večeři je na výběr z celého jídelního lístku?
  • vstup do finské sauny/solné jeskyně je na jak dlouho? A je nutné se rozhodnout jen pro jedno?
  • vstup do bazénu je na jak dlouho? Je možné ho využít po check-outu?
Děkuji
Hotel Havel

Dobrý den,
při večeři si budete moci vybrat z polopenzového jídelního lístku, máte tedy možnost vybrat si cokoliv na co budete mít chuť.
Vstup do sauny i solné jeskyně (1× pro 2 osoby) je hodinový, využít můžete samozřejmě oboje, ne jen jednu z těchto služeb.
Vstupné do bazénu je taktéž na hodinu, je možno využít i po odjezdu po dohodě s recepcí.
Pokud máte ještě nějaké otázky, neváhejte se obrátit na recepci hotelu Havel.
S přáním pěkného dne, Romana Mňuková – recepční hotelu Havel

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru