Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Škola smyku pro začátečníky i pokročilé: reagujte v krizové situaci správně

4,3 / 5 Autoškola ESSA (2 pobočky) Pardubice  (mapa) 142 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Petra

Dobry den, je mozne kurz absolvovat se starsim autem, ktere nema posilovac rizeni ani ABS? Nebo se to nedoporucuje?

Autoškola ESSA

Dobrý den, posilovač není nutný. S vozidlem bez ABS si kurz více užijete! Přeji pěkný zbytek dne. A. Hruška

jaroslav srnak

dobry, je mozne aj pre slovenske obcianstvo ? Pretoze tu sa pisalo ze Ceske. Dakujem

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaroslave, podmínky jsou stanoveny opravdu pouze takto, že účastník musí být držitelem řidičského průkazu platného v době kurzu na území České republiky. Pěkný den

Jan

Zdravím, se zadním náhonem mužem na kurz? provádíte i výuku řízeného smyku? Děkuji :)

Autoškola ESSA

Dobrý den, zadní náhon není problém. Výuku řízeného smyku neprovádíme (z časových možností kurzu, atd..). V případě dalších dotazů mne, prosím, kontaktujte telefonicky. Přeji pěkný zbytek dne. Ing. Aleš Hruška tel.: 777 22 78 54

Michaela

Dobrý den, prosím. Škola smyku se mi stále zobrazuje v sekci pro Brno, ale při pročtení textu lze poukaz využít jen v Pardubicích. Je nějaká možnost školy smyku v Brně? Děkuji a hezký den.

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, momentálně máme v nabídce pouze 2 školy smyku a to v Pardubicích a v Dlouhé Lhotě u Dobříše. Určitě sledujte nové nabídky i nadále, třeba se brzo nějaká blíž Brnu objeví. Krásný den a jezděte opatrně :-)

Vít Seher

Dobry den ,školu smiku jsm dal jako dá rek,ale omylem jsem zamluvil pro pokročilé,dá se to změnit pro začátečníky?děkuji

Autoškola ESSA

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz.
Pokud chcete zvolit jinou variantu, než jakou jste zakoupil, může si ji obdarovaný změnit při přihlášení ke kurzu školy smyku.
V případě dalších dotazů mne, prosím, kontaktujte telefonicky. Pěkný den přeje Ing. Aleš Hruška tel.: 777 22 78 54

Lucie

Dobrý den ,
Chtěla bych se zeptat , pro dobrého řidiče chlapa je lepší koupit jaká varianta? Začátečník,nebo pokročilí? Děkuji

Autoškola ESSA

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Základní kurz (pro začátečníky) obsahuje teoretickou část (1–1,5hod.) a část praktickou (3–3,5hod.). Kurz pro pokročilé obsahuje praktickou část (3,5–4hod.) a na závěr je pro účastníky připraven měřený závod o ceny. Kurzy na sebe nenavazují. Pokud vyberete jinou variantu, můžete si ji změnit při přihlášení. V případě dalších dotazů mne, prosím, kontaktujte telefonicky. Pěkný den přeje Ing. Aleš Hruška tel.: 777 22 78 54

Šárka Konečná

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, v jakých termínech se konají Vaše kurzy. Jsou vždy jen v pracovní dny nebo i o víkendech? Bylo by možné zapůjčit na místě auto? Jeli bychom dva řidiči, ale doma máme pouze jedno auto. Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem

Šárka Konečná

Autoškola ESSA

Dobrý den, kurzy školy smyku probíhají převážně v pátek a o víkendech. Dvěma řidičům stačí jedno vozidlo, vystřídají se. V případě Vašeho zájmu si můžete u nás auto zapůjčit. Děkuji a přeji hezký zbytek dne. S pozdravem Ing. Aleš Hruška

Kristýna

Dobrý den, chtěla bych se zeptat je součástí výcviku pro začátečníky také jízda po speciálním mokrém povrchu jako je u pokročilých ? předem děkuji za odpověď.

Autoškola ESSA

Dobrý den,
ano, je součástí praktické části jízda na spec. mokrém povrchu.
S pozdravem Ing. Aleš Hruška

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru