Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zažijte pátou dimenzi: lístek na libovolný film do 5D Cinema MAXIM

4,7 / 5 5D Cinema Maxim (14 poboček) Jihlava  (mapa) 15 013 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Barbora

Dobrý den, ráda bych koupila lístky jako dárek k Vánocům (10 x). Nešla by pak prodloužit platnost? Velice Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Barboro, platnost prodloužit nejde, ale je možné, že partner vystaví novou prodlouženou nabídku v následujících dnech :-) nastavte si odběr :-) hezký den

Iva

Dobrý den,
mohu se zpetat jak dlouho (do kdy) je tato akce na slevomatu platná? Myslím tím tedy možnost zakoupení?

Předem děkuji za odpověď a pěkný den.

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivo, bohužel Vám nedokáži odpovědět na tuto otázku, ale nemusíte se bát, cca 2 dny před ukončením poběží u nabídky odpočet. Hezký den Janča

Jana Kirchhofová

Dobrý den, když si zakoupím 4 lístky, tak budu platit 4× zásilkovnu? Děkuji Kirchhofová

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, vouchery Vám přijdou elektronicky na e-mail. Pokud je budete chtít v dárkovém balení s doručením, tak zaplatíte 59 Kč za jeden. Ještě je mmožnost nechat si dárkové balení zdarma vytisknout na zákaznickém centru v OC Nový Smíchov. Krásný den :-)

Monika L.

Dobrý den,
v pátek jsem odeslala peníze, byly strženy, ale lístky pořád nikde. Proč?
Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, na vašem účtu vidím, že jste lístky platila. Prosím zkontrolujte na svém emailu i záložku „spamy“ a jinou nechtěnou poštu, občas se nám tam emaily zatoulají :-) vouchery jsem vám zaslala znovu. Přeji hezký den

Monika

Dobrý den,
jsou v ceně Kč 49,–/os i brýle? Děkuji Monika

5D Cinema Maxim

Dobrý den, ano samozřejmě v kině dostanete i 3D brýle, které Vám ale nezůstávají. Hezký den

Jan Švaříček

Jak dlouho trvá nejdelší film který nabízíte?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane, filmy obvykle trvají 5–6 minut. Krásný den a užijte si kino :-)

Miroslava Hermanová

Dobrý den, 5D kino ve Forum Liberec ma omezenou platnost voucheru do 29.12.? A 5D kino v Nise Liberec take, anebo pro toto kino plati platnost voucheru az do 12.1.? Dekuji za info.

Slevomat.cz

Dobrý den, Miroslavo, omezení do 29.12.217 je pouze pro OC Forum Liberec. Krásný den, Míša :-)

Martin Hampel

Dobrý den , lze voucher uplatnit v pátek 17.11?

Slevomat.cz

Dobrý den, Martine, podle omezení lze použít pondělí až pátek, takže i dnes. :-) Užijte si to a krásný den!

Lara Šmatová

Dobrý den , ve dne 3,11,2017 v 17:00 hodin jsem objednavala 4 listky do kina na 5D . Stale jsem nedostala litsky . Prosím jak to dál řešit ?Dekuji mockrát Smatová

Slevomat.cz

Dobrý den, Laro, v tuto chvíli vidím nabídku stornovanou, jelikož platba neproběhla. Zkuste to tedy ještě jednou .-) Pěkný den

Gábi

Dobrý den, kino 5D cinema je v Karlových Varech v OC Varyáda otevřené?? Děkuji

5D Cinema Maxim

Dobrý den, ano kino v Karlových Varech je otevřené.

Helena Fořtová

Dobrý den, ráda bych zakoupila 3 vstupenky v 1 dárkovém balení (společný dárek) … Nejsem si jistá, že v košíku nastavuji správně, nabízí mi to vždy ke každému lístku dárkové balení zvlášť – nerada bych, aby mi jeden voucher přišel dárkově a zbylé dva „jen tak“, poradíte mi správný postup? Děkuji :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Fořtová,

dárkové balení voucheru lze skutečně pouze pro každý voucher zvlášť. Vouchery si můžete také případně vytisknout doma v dárkovém motivu – pro dárkový tisk vyberete možnost „Objednávky“ ve svém profilu, vyberete voucher a zvolíte „Vybrat dárkový vzhled“ :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Ann

Dobrý den, právě jsem si koupila dva vouchery přes internet a zadala jsem, že budu platit hotově na pobočce Moneta (určitá splatnost dnů) vouchery musím zaplatit, aby mi přišel kód a nebo mi přijdou kódy a teprve pak je musím zaplatit? Děkuju

Slevomat.cz

Dobrý den, Ann, na e-mail Vám přišly platební údaje. Do 2 dnů musíte vouchery na pobočce Monety zaplatit, následující den Vám přijdou vouchery do e-mailu. Krásný den :-)

Lucie

Dobrý den, mám dotaz na kino v Mladé Boleslavi v Bondy centru, proč není v seznamu uvedené, chodily jsme tam s dcerou docela často a vím určitě, že to je Vaše kino. To už je zrušené nebo jen není v seznamu ? děkuji Lucka

5D Cinema Maxim

Dobrý den, kino v Mladé Boleslavi je bohužel již delší dobu zrušené.

Lucie

Dobrý den, od kolika let u Vás děti platí prosím? Má mít svůj voucher i 3 leté dítě nebo má vstup zdarma? děkuji

5D Cinema Maxim

Dobrý den, každý zákazník si platí vstup do našeho kina, tedy i 3 leté dítě musí mít zaplacený vstup.

Karel Šmerda

Dobrý den,kdy bude možné zakoupit voucher ,který budu moct uplatnit i v následují­cím roce?

5D Cinema Maxim

Dobrý den, platnost všech voucherů je do 12.1.2018.

Anna

Dobrý den, stačí kód voucheru jen ukázat na telefonu a “nadiktovat” nebo jej musí mít vytisknutý? Děkuji.

5D Cinema Maxim

Dobrý den, voucher nemusíte tisknout, stačí obsluze nadiktovat číslo. Pěkný den.

Pavel Zeman

Dobrý den, 14.10. jsem si zaplatil dva lístky do 5D kina a k dnešnímu dni, jsem pořád nedostal žádný voucher na email. Nevím tedy na koho se přesně obrátit. Děkuji za kladné vyřízení.

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Zemane,

je možné, že vouchery mohly skončit ve spamové schránce emailu. Na Váš email jsem Vám nyní vouchery odeslala znovu. Snad již bude vše v pořádku. Užijte si kino :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Alla

hello.
do you have movies with english translation?
Thanks/
 Alla/

5D Cinema Maxim

Hello. Yes we have some movies in english, but in our movies characters almost never speak. So don't worry, I think you will understand everything. Have a nice day.

Anna Kozáková

Dd, lze si promítání filmů zamluvit na určitý den a hodinu dopředu emailem nebo tel. – s info, kolik filmů? Děkuji.

5D Cinema Maxim

Dobrý den, určitě se můžeme domluvit, napište prosím na e-mail info@kino-5d.cz. Děkujeme.

Břežná

Dobrý den přeji, chtěla bych se zeptat…když koupím např. 10 lístků na kina…musím to vybrat najednou nebo můžu přijít např. 5× v různé termíny ve dvou lidech (já + syn). Bude platit pořád to stejné číslo voucheru? Děkuji Břežná

5D Cinema Maxim

Dobrý den, ano můžete přijít v různé termíny. Koupíte 10 lístků = dostanete 10 voucherů a ty můžete využít klidně po jednom. Krásný den.

Jindra Hráská

Dobrý den, lze voucher uplatnit i v pátek 17.11. kdy je svátek? Děkuji za odpověď Jindra H.

5D Cinema Maxim

Dobrý den, ano voucher lze uplatnit i ve státní svátek.

Lucie

Dobrý den, opravdu prosím nejde kody využít o víkendu? Jinak se s dětmi přes týden nedostaneme. Děkuji Lucka

5D Cinema Maxim

Dobrý den, bohužel opravdu nelze využít kupony o víkendu z kapacitních důvodů. Děkujeme za pochopení.

Kateřina Škopová

Dobrý den, zakoupila jsem u vás dva lístky, platba mi odešla z účtu ale potvrzení na email jsem od vás žádné nedostala. Lístky byly dva- s jedním dárkovým balením. Poslali jste tedy oba dva lístky na jednu adresu a mě už potvrzení neposlali?Děkuji Škopová

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino. Lístky máte 11.10. poslané. Ale raději jsem je poslala ještě jednou, mrkněte prosím i do spamu.

Petra Mužíková

Dobrý den, od kolika let je vhodné pro děti?

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, do kina chodí děti již od 4 let, ale vždy záleží na dítěti, jak bude reagovat. Krásný den

Soňa Krajco

Dobrý den, jak dlouho filmy trvají nebo je to film od filmu? Děkuji

5D Cinema Maxim

Dobrý den, filmy trvají v průměru 5–6 minut. Pěkný den.

Pája

Dobrý den,
je možné přijít v 5ti lidech s tím, že budeme 4 dospělí a 1 dítě, které by sedělo na klíně? Děkuji za odpověď

5D Cinema Maxim

Dobrý den, ano je samozřejmě možné, aby dítě sedělo na klíně. Pěkný den.

Lucie Váchová

Dobrý den. Také mě zajímá, proč to neplatí v Českých Budějovicích. Ráda bych vstupenky koupila pro děti.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, 5D Cinema MAXIM kino v Českých Budějovicích nemá. Je možné, že se jedná o jinou společnost. Seznam poboček naleznete zde: http://www.kino-5d.cz/kina/ . Pěkný den

Lucie Váchová

Děkuji za odpověd. Tak to už zrušili poslední a jediné 5D kino v Jižních Čechách.

Iveta

Dobry den,chtela bych koupit listky pro 9 lidi.pujdeme vsichni najednou nebo je to po 2/4/6?dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Iveto, pro zajištění maximálního zážitku a pohodlí je kino uzpůsobeno kapacitě 4 míst :-) Je poté jen na Vás jak se rozhodnete pro rozdělení do skupin. Krásný den :-)

Zuzana Poncová

Dobrý den. Platí lístek na 25.12 a 26.12. Pondělí,ú­terý?Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzano, lístek platí také v případě svátku :-)

Eva

Dobrý den, platí vstupenka i ve svátek pokud připadne na pátek (17.11.) ? Děkuji .

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, ano lístek platí také 17.11.2017 :-)

Michal Srnský

Dobrý den, v seznamu chybí pobočka 5D kina v Českých Budějovicích v OC Merkury, je voucher platný i sem? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Michale, bohužel ne. České Budějovice v nabídce společnosti vůbec nejsou a nenajdete je ani na mapě poboček zde: http://www.kino-5d.cz/kina/

Tománková Renata

Dobrý den.Jakým způsobem obdržím vstupenky do kina?Po jejich zaplacení. Děkuji Tománková

Slevomat.cz

Dobrý den, Renato, po zaplacení Vám přijde voucher do e-mailu. Najdete ho také ve svém profilu v sekci Mé objednávky. Pokud budete platit převodem z účtu, pošleme Vám voucher jakmile k nám zaslaná částka dorazí :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru