Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Dětské zateplené sněhule ze slovenské výrobny FLAMEshoes

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Martina Ducháčová

Dobrý den, máte prosím skladem tmavě modré vel. 37?

TexBase s.r.o.

Dobrý den, moc se omlouvám za pozdní odpověď., nějak zde dotaz zapadl. Velikost 37 již výrobce nepovažuje za dětskou, takže je máme pouze jako dámské v jiném designu a v černé barvě. Podívat se můžete zde: https://www.slevomat.cz/akce/1200238-panske-a-damske-zateplene-boty-flameshoes#3235224 . Mějte se krásně :) Petr, TexBase.cz

Petra G

Dobrý den, máte skladem růžové vel 35?

TexBase s.r.o.

Dobrý den, růžové sněhule ve velikosti 35 máme, ale jsou trochu jiné než ve velikostech 25 až 30. Můžete se na ně podívat na https://www.texbase.cz/eshop/clogsydetske/328-detske-zateplene-boty-vetsi-flameshoes-ruzove-doprodej.html. V případě zájmu mě můžete kontaktovat na info@texbase.cz . Objednávka by probíhala standardně přes Slevomat. Přeji hezký den! Linda Zvárová, Texbase, s.r.o.

Pavla

Dobrý den,
ráda bych se zeptala zda je tato obuv zdravotně nezávadná, má nějaký certifikát? Dále by mě zajímalo zda boty na sněhu a ledu nekloužou, jakou máte zkušenost? A poslední dotaz zda jde vyndat vložka?
Předem moc děkuji

TexBase s.r.o.

Dobrý den, dětské sněhule jsou vyráběné na Slovensku, jsou samozřejmě zdravotně nezávadné a certifikát mají. Jelikož se jedná o nový výrobek, tak bohužel zatím nemáme žádnou zpětnou vazbu, jak moc boty na ledu kloužou. Podrážka je z pevného plastu a není hladká, čili na sněhu by problém být neměl. Vložka není napevno uchycena a lze ji vyjmout. Přeji hezký den! Linda Zvárová, Texbase, s.r.o.

Lenka Michálková

Dobrý den, budou růžové sněhule i ve velikosti 34?Děkuji

TexBase s.r.o.

Dobrý den, větší velikosti (31 – 36) sněhulí v růžové barvě máme objednány u výrobce. Bohužel Vám zatím nemohu sdělit přesné datum závozu, jelikož boty ještě nejsou vyrobeny. V případě zájmu mě můžete kontaktovat na info@texbase.cz nebo sledovat nabídku na našem e-shopu www.texbase.cz. Přeji hezký den! Linda Zvárová, Texbase, s.r.o.

TexBase s.r.o.

Dobrý den paní Michálková, právě nám dorazil vzorový karton růžových sněhulí ve velikostech 31–36. Jestli máte stále zájem o velikost 34, tak mě prosím kontaktujte na info@texbase.cz. Přeji hezký den! Linda Zvárová, Texbase, s.r.o.

Lenny Tremlová

Sněhule doporučuji o číslo větší. Velká spokojenost! Omylem jsem objednala větší a výměna proběhla naprosto v pořádku s velmi příjemnou paní. Tímto Vám děkuji. Lenka

Slevomat.cz

Dobrý den, jsme rádi za příjemnou zkušenost při nakupování. Děkujeme za zpětnou vazbu :-) Krásný den

Lenny Tremlová

Dobrý den,potrebuji vymenit velikost? Jak prosim postupovat? Dnes mi prisly boty vel 34 a ja potrebuji 24

Daniela Pekařová

Dobrý den, jakou koupit dceři obuv, když má délku nohy 18,5cm? Děkuji.

TexBase s.r.o.

Dobrý den, doporučovala bych velikost 30 (190 mm), ale vzhledem k používání v zimě silnějších ponožek by byla možná vhodnější velikost 31 (195 mm). V případě, že boty nebudou „sedět“, je možné velikost vyměnit. Přeji hezký den! Linda Zvárová, Texbase, s.r.o.

Blanka

Dobrý den, zajímala by mě výška sněhule. Děkuji

TexBase s.r.o.

Dobrý den, u menších sněhulí (velikost 25–30) je vnější výška 11 cm až 13 cm, u větších (velikost 31–36) je vnější výška 16 cm až 18 cm. V případě, že by Vás zajímala konkrétní velikost, ráda Vám odpovím na info@texbase.cz. Přeji hezký den! Linda Zvárová, Texbase, s.r.o.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru