Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pobyt v útulném apartmánu v centru Šumavy až pro 4 osoby

4,5 / 5 Apartmán Stožec EMA Šumava (mapa) 28 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Hanka

Dobrý večer,měli bychom zájem o pobyt u Vás, ale bylo by nás 5 dospělých. Je apartmán dost veliký? Termíny buď 27.- 29.4., 4.- 6.5. nebo 11.- 13.5.Předem děkuji za odpověď.HankaH.

Apartmán Stožec EMA

Dobrý den, nebyl by to problém, ale všechny tyto termíny jsou obsazené. O jiný zájem nemáte?

Hanka

Děkuji za zprávu,ale bohužel jiné termíny u nás nejsou možné.
Snad někdy příště nashledanou

Lukáš Svoboda

Dobrý den, mátě prosím volný pokoj pro 2 dospelé a 2 děti v termínu 25.2–3.3? Děkuji.

Apartmán Stožec EMA

Dobrý den, v tento termín je plno, ale volný termín hned následuje. Od 4.3.do 8.3. Díky za zájem! PP

ADRIANA

Dobrý den,
byla by prosím stejná cena 2.290 Kč – 2 noci (2 dospělí a synové 16 a 20 let), je volný termín 30. 3. – 1. 4. 2018. Popřípadě jaký by byl doplatek. Děkuji

Apartmán Stožec EMA

Dobrý den, doplatek by nebyl žádný. Ale tento termín je plný. Volný je například víkend od 20.4. do 22.4. Co se týká pracovních dnů v dubnu, tak je ten výběr o hodně větší. Dejte vědět! PP

Adriana

To je škoda, jiný termín dát nemůžeme, syn je na VŠ.

Blanka Hubičková

DOBRÝ DEN, chci se zeptat máme 2 děti ve věku 12 a 19 let a měli by jsme zájem o pobyt na 2 noci, jaký by byl doplatek za starší 19 dítě? děkuji za odpověd

Apartmán Stožec EMA

Určitě žádný, s tím nebude problém. O jaký termín máte zájem? Díky!

Míša

Dobrý den,můžeme si koupit pobyt s dětmi.
A přijet jen sami dva,když jinou možnost uz tu nemáte?
Chtěli cy jsme tento pobyt.
Moc děkuji a hezký den M.Ž.

Apartmán Stožec EMA

Dobrý den, já jsem neporozuměl otázce. Můžeme si zavolat? 733671784. Díky!

Roman

Dobrý den,máte,prosím ,volný termín 19.2–23.2.2018?Pokud ano,tak mi ho,prosím,rezer­vujte.Moc děkuji,Roman

Lucie Ludvová

Dobry den, je mozne si doplatit polopenzi? Dekuji

Apartmán Stožec EMA

Tuto možnost bohužel vůbec nenabízíme…

Mája Stoklasová

Dobrý den, máte prosím volno v termínu v rozmezí 25.-30.12.? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Májo, na Vámi dotázaný termín se můžete přesně domluvit s provozovatelem apartmánu.
Tel: 733 671 784
S přáním hezkého dne, David.

Nikola Vandasová

Dobrý den, máte ještě volné termíny na tři dny (2 noci) pátek – neděle?Nejlépe květen. Mohli byste mi je prosím poslat? Děkuji

Apartmán Stožec EMA

Dobrý den, na jaký email? Rád zašlu. P.Pechoušek

Nikola Vandasová

nikkky555@seznam.cz

Verča

Dobrý den-jak to vypadá se Silvestrem? pravděpodobne obsazeno, že? (
 

  • termín 7.2.-11.2.?
Apartmán Stožec EMA

Dobrý den, Silvestr je obsazený. Případně jsou volné Vánoce. Ten únorový termín je volný jen z části. Pošlete mi prosím telefonní číslo. Pokud by se termín uvolnil, tak se ozvu. Díky!

Jiří Krupa

Dobrý den,
máte prosim volné 2 pokoje v termínu 30.6. –7.7.2018?
 Děkuji

Apartmán Stožec EMA

Dobrý den, my máme pouze jeden apartmán. Na tento termín se navíc nevztahují slevomatové ceny…O jiný termín zájem nemáte? Díky! pp

Petra Krejčová

Dobry den mela bych zajem 25.-12/ 3noci nebo 4 noci dva dospěli a jedno dite 3roky máte volno nevidím kalendář zda je obsazeno Děkuji Krejcova

Apartmán Stožec EMA

Dobrý den, napište mi prosím telefonní číslo. Já zavolám, abychom se mohli domluvit jestli máte zájem o tři nebo čtyři noci. Momentálně to vypadá, že bychom měli mít volno. Děkujeme za zájem! PP

Michael S.

Dobry den, muzeme vyuzit pobyt na 2noci pro dva 24.12.-26.12.2017? Chteli jsme si udelat klidne Vanoce v prirode :)

Apartmán Stožec EMA

Dobrý den, tento termín je zatím volný. Voucher na něj jde určitě uplatnit. Případně zavolejte pro rychlejší domluvu – 733 671 784. Díky za zájem. pp

Apartmán Stožec EMA

Dobrý den, máme na tento termín dalšího zájemce. Máte o něj stále zájem? Díky za zprávu! PP

Semeradova

Dobrý den,jednalo by se o 2noci pro 4 osoby . Děkuji Semeradova

Apartmán Stožec EMA

Dobrý den, v květnu jsme měli poslední volný víkend od 11.do 13.května. Včera si ho někdo zablokoval s tím, že si termín bude chtít možná přesunout. Můžete mi napsat kontakt na apartman.stozec@email.cz a já se vám případně ozvu. Díky! PP

Semerádová

Děkuji za odpověd.Mohla bych tedy poprosit o zaslání volných termínů?Musí se jednat o víkend a nejlépe květen.Děkuji Vám,hezký den Semerádová

Apartmán Stožec EMA

Dobrý den, máte zájem o čtyři noci? Nebo o dvě?

Apartmán Stožec EMA

Dobrý den, máte zájem o čtyři noci? Nebo o dvě?

Jana Kočičková

Dobry den, planujeme kvetnovou dovolenou, termin jsme jeste neurcili. Doplatky jsou vazane na termin? dekuji JK

Apartmán Stožec EMA

Dobrý den, teď vám nějak nerozumím. Pošlete mi prosím telefon na apartman.stozec@email.cz a já vám odpoledne zavolám a určitě se domluvíme. Díky! PP

Jana Kočičková

dd, mame jedno dite ve veku 2 let, jaky je prosim priplatek bez naroku na luzko a stravu? a je mozne vzit si s sebou 3 psy plemeno borderkolie? dekuji JK

Apartmán Stožec EMA

Dobrý den, o jaký termín máte zájem? Díky! pp

Semerádová

Dobrý den,měla bych zájem o pobyt ve vašem penzionu v období 18.-20.5 2018.Chtěla jsem se zepta,t zda máte v tomto období volný termín.Bylo to pro 4 osoby, tudíž bych si zakoupila 2balíčky.Děkuji hezký den,Semerádová

Apartmán Stožec EMA

dobrý den, tento termín je bohužel od 19.5. obsazený. O jiný zájem nemáte? Děkuji! PP

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru