Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Luxus ve Varech: 4* ubytování, špičkové gastro, wellness i vlastní kinosál

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,8 / 5
Hotel Dvorana**** Karlovy Vary (mapa) 251 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Vlasta Szuściková

Dobrý den. Provozujete pobyty i ve vánoční svátky ? Konkrétně 23.12.2018 až 26.12.2018 ?

Hotel Dvorana****

Dobrý den paní Szusciková,

ano vánoční pobyty nabízíme,ale budou v prodeji zde na Slevomatu později. V případě, že byste chtěla vánoční balíček nyní, prosím kontaktujte přímo naši recepci.

Děkuji a přeji hezký den Andrea Divišová, Sales Manager

Veronika

Dobry den,
meli byste volne pokoje v terminu od 23. do 25.2.? A take me zajima, co se tyce jidla – je mozne vyjiti vstric a domluva v pripade, ze mam vegetarianskou a bezlepkovou dietu?
Diky, s pozdravem
 V.

Hotel Dvorana****

Dobrý den paní Veroniko,

v daném termínu máme volné pokoje. Co se týče jídla, určitě Vám nabídneme jídla, která jsou bezlepková a vegetariánská, jen prosím tuto specifikaci nahlásit již pi rezervaci.

S přáním hezkého dne, Andrea Divišová, Sales Manager

Tereza Langerová

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat jakým stylem je podávána večeře. Je možné si vybrat přímo z menu z několika možností a nebo nám budou naservírované 3 chody bez možnosti výběru?

 Děkuji

Hotel Dvorana****

Dobrý den paní Langerová,
děkuji za Váš dotaz. Co se týče večeře, můžete si u nás vybrat ze 3 hlavních jídel, předkrm a dezert je již daný. Pokud budete chtít, menu Vám můžeme dát vědět dopředu.

S přáním hezkého dne, Andrea Divišová, Sales Manager

Martin Bouček

Dobrý den,

máte prosím volný termín pro dvě dospělé osoby v termínu od 12.2.-16.2.?Měli bysme s sebou ještě malé(7let) dítě ,které by spalo s námi v posteli.Chtěli bychom s polopenzí jestli by bylo možné.

Děkuji za brzkou odpověď a přeji hezký den

Martin Bouček

Hotel Dvorana****

Dobrý den pane Boučku,

v daný termín máme volné pokoje. V případě, že s Vámi dítě bude spát v posteli, tak bude příplatek pouze za ostatní služby a to je především stravování. Cena by byla 1000 Kč/2 noci, v případě, že budete mít zájem o 4 noci, tak by to bylo 2000 Kč.

S přáním hezkého dne, Andrea Divišová, Sales Manager

Jarka Zkoumal

Dvouleté dítě, aneb v cizině infant. Kolik platí? Tisíc korun na noc? Jestli ano, tak to je 40 eur. Jen takový dodatek: koukněte se na západ, jak tam platí (spíš neplatí) děti…

Hotel Dvorana****

Dobrý den paní Zkoumalová,

děkujeme za Váš dotaz, pokud je to tedy dotaz? Co se týče doplatku, vše záleží na domluvě, zdali dítě spí na přistýlce nebo v postýlce či posteli rodičů. Dále pak, zdali chcete pro dítě večeři nebo ne. Ráda Vám cenu dle těchto informací stanovím, případně mě kontaktujte na emailu – mudrova@hoteldvorana.cz

Děkuji Andrea Divišová, Sales Manager

Vlasta Petáková

Mě asi na můj dotaz nikdo neodpoví, takže mi nezbývá než si vše obtelefonovat.

Slevomat.cz

Dobrý den, Vlasto, právě jsem telefonovala do hotelu a zjistila pro Vás možné termíny tento měsíc od čtvrtka do neděle. Bylo mi řečeno, že je volno od 11.-14.1. a další možný termín je 18.-21.1., poté je již bohužel obsazeno :-( doporučuji vybrat termín co nejdříve a poté hned zavolat na číslo +420 355 311 3­11. Ohledně Sodexu – ano, můžete jej využít. Přeji Vám krásný den a ať se pobyt líbí :-) Anička

Dana Pretschová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda máte ještě volný termín na pobyt od 9.3.2018 – 11.3.2018?, zda lze zaplatit pobyt pomocí FKSP od zaměstnavatele?, a jakým způsobem mám provést objednávku? Mnohokrát dekuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Pretschová, Vámi požadovaný termín o, který by jste měla zájem je volný a možnost jej zarezervovat. Pokud potřebujete proforma fakturu pro svého zaměstnavatele, například pokud nakupujete přes FKSP, vytvořte objednávku na bankovní převod. Poté se na obraťte na daného poskytovatele slevy (například hotel či CK). Pošlete mu platební údaje, tedy číslo účtu, částku a variabilní symbol dané objednávky spolu s fakturačními údaji vaší firmy. Kontaktní údaje na poskytovatele najdete vždy u dané nabídky v sekci „Kde uplatnit“."

V případě platby přes proforma fakturu dojde k úpravě doby splatnosti, není tak třeba uhradit do 2 pracovních dní, jak standardně píšeme. Samozřejmě chápeme, že vyřizování proforma faktury může zabrat trochu času a proto vám na připsaní platby výjimečně počkáme týden. S pozdravem, David. :)

Vlasta Petáková

Dobrý den,
máte ještě nějaké volné termíny tento měsíc od čtvrtka do neděle (4 dny)?
A druhý dotaz, zda jde na tento pobyt uplatnit poukázky Sodexo a v jakém množství?
Předem děkuji za odpověď. Vlasta P.

Eliška Ďulíková

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, zda máte volný pokoj v týdnu od 18. 12. – 22. 12. 2017. Jednalo by se tak o 2 noci. Pokud ano, tak zda je k dispozici manželská postel, eventuálně i vana.

Předem děkuji za odpověď.

Hotel Dvorana****

Dobrý den paní Ďulíková,

v termínu 18.12–22.12.2017 máme volní pokoje, takže si můžete vybrat termín jaký by Vám vyhovoval.

Děkuji, Andrea Divišová, Sales Manager

Lenka Matoušová

Dobrý den, náhodou Silvestrovský pobyt neděláte?
Předem děkuji za odpověď, s přáním pěkného dne,
Matoušová

Hotel Dvorana****

Dobrý den paní Matoušová,

omlouváme se, ale Silvestrovské pobyty neděláme přes Slevomat. Pokud byste měli zájem u nás strávit Silvestra, tak prosím kontaktujte naši recepci, která Vás bude informovat o cenách.

Děkuji Andrea Divišová, Sales Manager

Krystýna Ryšavá

Dobrý den
Je volný termín na vánoční svátky ,už jsem zaplatila voučer
Děkují s pozdravem Ryšavá

Hotel Dvorana****

Dobrý den paní Ryšavá,
v termínu 23.-25.12. máme volný poslední pokoj, poté máme volno od 25.12. více pokojů.

Děkuji a v případě jakýchkoliv otázek mě neváhejte kontaktovat, Andrea Divišová Sales Manager

Marcela Zvěřinová

Dobrý den, prosím je volný termín 18.5.-20.5.18 pro 2 osoby. Děkuji Zvěřinová

Hotel Dvorana****

Dobrý den paní Zvěřinová,

v daném termínu máme pro Vás volný termín.

Děkuji a budeme se těšit na Vaši návštěvu Andrea Divišová, Sales Manager

ladislav Pstros

Dobrý den, je volný termín 1. až 3.12.2017 pro dva? Děkuji

Hotel Dvorana****

Dobrý den pane Pstrose,

bohužel 1.12. máme již vyprodáno. Mohu Vám nabídnout termín 2.12. až 4.12. nebo pak 8.12. až 10.12. nebo pak 15.12. až 17.12.

Děkuji Andrea Divišová, Sales Manager

karel čermák

Dobrý den, je možná nabídka pro jednu osobu? Min 4d? Jaká by tam byla cena?

Hotel Dvorana****

Dobrý den pane Čermáke,
děkuji za Váš dotaz. Cena pro jednu osobu na 4 dny/3 noci by byla 6999 Kč.

Děkuji a v případě jakýchkoliv dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat

Andrea Divišová, Sales Manager

Monika Doubová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by bylo možné zakoupit voucher ze slevomatu z příspěvku z FKSP od zaměstnavatele.

 děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko :)
Možné to je, objednávku musíte udělat bankovním převodem a platební údaje poskytnout hotelu, tedy číslo účtu, částku a variabilní symbol dané objednávky spolu s fakturačními údaji vaší firmy. Kontaktní údaje na poskytovatele najdete vždy u dané nabídky v sekci „Kde uplatnit“." Pokud byste potřebovala poradit, napište nám prosím na podpora@slevomat.cz
Hezký den!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru