Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ozdravný relax v pravé solné jeskyni: Jednotlivé vstupy nebo permanentka

4,6 / 5 Pravá Solná Jeskyně Praha - Bubeneč  (mapa) 425 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Kateřina Pečivová

Dobrý den, pracuji v domově pro seniory, bylo by možné koupit více voucherů (10–15)? Kolik je v jeskyni lehátek? Jsou k Vám nějaké schody? Předem děkuji za odpověď, hezký den.

Pravá Solná Jeskyně

Dobrý den,

ve vašem případě máme speciální nabídku. Pro informaci prosím zavolejte na 774 822 964.

Schody – https://slevomat.sgcdn.cz/images/t/1080/66/51/6651048-bdf93c.jpg

Viktoriya

Dobrý den! Prosím vás chtěla jsem se zeptat zda mužů do kolik za kredit! Mám je 200 ale nějak mi to neukazuje ze mužů je využít! Předem děkuji

Pravá Solná Jeskyně

Dobrý den, obdobné záležitosti prosím řešit na zákaznické podpoře Slevomatu, my jsme poskytovatel služby, a technické otázky slevového portálu na starosti nemáme, děkuji.

Olga

Dobry den. Jsem v pracovni neschopnosti a v dobe vychazek bych u vas mohla byt mezi 15 a 18 hodinou. Pred Vanocemi bych solnou jeskyni rada vyuzila co nejcasteji. Mate v tomto case jeste nejake volne terminy? Dekuji.

Pravá Solná Jeskyně

Dobry den, ano volnych terminu je dost, rezervace je vzdy nutna na tel: 774 822 964.

Praha Praha

Dobry vecer, jsou u voucheru casova omezeni nebo lze prijit kdykoliv dle objednani? Predem dekuji.

Pravá Solná Jeskyně

Dobry den, podle objednani dle dostupnych terminu.

Lucie

Dobry den,
uvažují o dárku – solná jeskyně v Bubenči, a to pro 2 osob. V případě permanentky s 5 nebo 10 vstupy je možný vstup 2 osob?
Dekuji, Lucie

Pravá Solná Jeskyně

Dobry den, ano kdyz koupite treba permanentku na 10 vstupu, tak muzou prijit 2 osoby 5 krat.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru