Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Lahodné sypané černé čaje Royal T-Stick v originálním balení

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Petra Hloušková

Dobrý den,
mohu si k objednávce na Slevomatu za jedno poštovné přidat i zboží přímo z e-shopu? Díky

Royal T-Stick

Dobrý den, napište prosím na email marketa@royaltstick.cz číslo objednávky ze Slevomatu a zboží, které chcete k objednávce přidat. Děkujeme. Přeji hezký den :-)

Věra

Dobrý den, budete mít ještě v nabídce i zelené čaje? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Rogulská, ráda bych Vám poradila, ale bohužel o budoucích nabídkách nemám informace :( Přesto Vám ale mohu poradit – na stránce s nabídkou máte vlevo nahoře název poskytovatele (v tomto případě Royal T-Stick). Když si na to kliknete, otevře se Vám další stránka, na které si vpravo nahoře můžete nastavit upozorňování na nabídky od tohoto poskytovatele, abyste jí případně neprošvihla, pokud bude :)) Mějte se fajn, Lucka :)

Dana

Dobrý den.
Chtěla jsem se podívat z čeho je vyrobený obal čaje a nejde mi to otevřít. Můžete mi, prosím sdělit podrobnosti ?
Děkuji Dana

Royal T-Stick

Dobrý den, zde posíláme popis obalu – Čajový obal- Folie- Polypropylen (PP)
Folie z orientovaného propylenu představuje exkluzivní
obal s vysokou pevností. Materiál podobný celofánu na bázi PP folií neabsorbuje vlhko.
Vhodné pro balení potravin, pekárenských výrobků,
masa, zeleniny……
Je voděodolný, netoxický a plně recyklovatelný.
Folie neobsahují žádné alergenní látky.
Testy zaručují zdravotní nezávadnost, při ponoření do vroucí vody po dobu několika hodin. Testy při ponoření do jiných tekutin taktéž prokázaly nezávadnost.
Materiál je certifikován a schválen v US pro použití jako obal t-sticku v EU taktéž splňuje nejpřísnější hygienické a potravinářské normy.
Přejeme hezký den :-)

Pavla V.

Dobrý ý den, chtěla jsem se zeptat zda je čaj bez cukru? Předem děkuji za odpověď.

Royal T-Stick

Dobrý den, všechny čaje jsou bez cukru.
Hezký den :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru