Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Fotokalendáře z vlastních fotografií, výběr z více druhů

4,8 / 5 MCLAB Modřice  (mapa) 3 753 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Badurova

Dobrý den,
včera jsem bankovním převodem zaplatila 3× S12 a 1× S31, žádný voucher s kodem mi na email nepřišel. :( Poslano to bylo z účtu Stola Lubomír

Computer MCL Brno

Dobrý dne,
kontaktujte prosím Slevomat na zákaznické podpoře.

Zuzka

Dobry den,pokud vlozim do kalendare fotky spatne kvality,budu na to upozornena? Diky za odpoved

Computer MCL Brno

Dobrý den,
ano program Vás upozorní.

alexandralacinova

dobrý den. lze vocher vrátit?

Computer MCL Brno

Dobrý den,
ano je to možné. Prosím kontaktujte zákaznický servis Slevomatu.

Karolína Bromová

Dobry den, omylem jsem zakoupila kalendáře A4 místo A3, šlo by doposlat peníze, abych mohla objednat kalendáře A3?

Computer MCL Brno

Dobrý den,
můžete si vytvořit A3 kalendáře a doplatíte nám rozdíl.

Jana Miškaničová

Dobrý deň, snažím sa urobiť objednávku kalendárov, ale v objednávke mi vyskakuje cena dopravy: Zásilkovna – platba předem 100 Kč a na slevomate uvádzate 89 Kč. Ako je to teda? Zásilkovna – platba dobírkou je uvedená 99 Kč.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
dopravu jsme zkontrolovali a vše se ukazuje v pořádku. Pokud Vám problém přetrvá, kontaktujte nás prosím na info@mcl.cz nebo telefonicky.

Markéta

Dobrý den, přečetla jsem si, ze pro objednavku 5 kalendářů je navýšeno poštovné na 149 Kč. To platí pro jakoukoliv zvolenou variantu prepravy ( i u platby předem i dobirky)? Děkuji za odpoved

Computer MCL Brno

Dobrý den,
ano platí to pro každou platbu.

Verunka Škorňáková

Dobrý den.
Pokud objednávku udělám na konci listopadu, je možné, aby kalendáře došly do vánoc, prosím?
Bohužel nám ještě nepřišly hotové fotky od fotografa.

Computer MCL Brno

Dobrý den, myslím, že to možné je.

Libor Popp

Dobrý den. Letos neplánujete akci na nástěnný třináctistránkový kalendář A3?? :(

Andrea

Dobrý den, kolik kalendářů A4 lze poslat na jedno poštovné ?
 Děkuji

Computer MCL Brno

Všechny. :-) ale 5 a více je zvýšené poštovné 149 Kč

Marie Amblerová

Dobrý den, objednávám u Vás každoročně 6 kalendářů – ale Váš nový program na vytváření kalendářů je hrozný. Nejde spustit a když už konečně začne fungovat, tak se v něm špatně pracuje a je nepřehledný. Oproti minulým rokům je to tedy veliké zklamání. Už teď vím, že pokud se mi podaří v tom programu kalendář vytvořit – příští rok si Váš kalendář už určitě nekoupím.

Computer MCL Brno

To je mi líto. Ale klidně zavolejte. Vysvětlíme Vám jak na to. Jsem přesvědčený, že nový program je daleko lepší.

Petr

Dobrý den, měl bych zájem o kalendář S19 , ale zajímalo by mě zda je možné je objednat se slovenským kalendářem. Děkuji za odpověď

Computer MCL Brno

Dobrý den,
slovenské kalendáře máme na našich stránkách fotoknihy-mcl.sk. Určitě můžete využít voucher i na slovenské kalendáře.

Hanka Mlaskačová

Dobrý den , cena 119kč je za 10× kompletní kalendář A3 nebo je to za jeden tudíž 1190kč za všechny?

Slevomat.cz

Dobrý den, Hanko, cena 119 Kč je za 10× velký nástěnný A3 roční kalendář (S07, S08). Krasný den :-)

Kristina Minksová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak dlouhá je platnost voucheru? Nějak to nikde nevidím. děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Minksová,

platnost voucheru je do 31.1. 2018 :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Renata Kabourková

Píše mi to hlášku „účet neodpovídá skupině uživatelů“ celá aplikace a tvorba jsou pro mě hrozně nepřehledné, nevyznám se v nich a tak píšu zde, děkuji předem

Computer MCL Brno

Dobrý den.
V pondělí to s Vámi technická podpora vyřeší. Zavolejte nám prosím.

Renata Kabourková

Dobrý večer, při pokusu o vytvoření kalendáře mně to nechce pustit i přes úspěšnou registraci a již vytvořené fotoknihy, může se na to prosím někdo mrknout nebo mi poslat mail na koho se obrátit? Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den.
V pondělí to s Vámi technická podpora vyřeší. Zavolejte nám prosím.

Klára

Dobrý den, jak dlouho trvá výroba? Do jakého data je nutné zaslat podklady, aby se vše stihlo do Vánoc? Děkuji.

Computer MCL Brno

dobrý den, je to uvedeno v akci – tj. do 30.11.2017

Markéta

Dobrý den, mela bych zájem o nástěnný fotokalendar, kde jdou psát poznámky. Divala jsem se na kalendář typ S17, ale tady pisete, ze se jedna o stolní kalendar, ale rozměry mi tomu neodpovidaji. Ma rozměry stejne jako nastenny kalendář S18. Můžete mi prosím odpovědět?

Computer MCL Brno

Dobrý den,
jedná se o závěsný nástěnný kalendář.

Vilma Kovaříková

Dobrý den pro kalendář A4 je možno na 1 stranu-jeden měsíc vložit více fotek? Dekuji za odpověď Vilma

Computer MCL Brno

Dobrý den,
ano můžete si vložit do kalendáře libovolné množství fotografií. Záleží zcela na Vás.

Katerina

Dobry den,mohu se zeptat, lze objednat i verzi pro slovensky kalendář? Rodice žijí na Slovensku, a preci jen maji jinak státní svatky, jmena, atd. Dekuju za zpetnou vazbu.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
na našich stránkách www.fotoknihy-mcl.sk můžete najít slovenské kalendáře online. Pokud si stáhnete program MCLAB, budete mít v programu také slovenské kalendáře.

Irena

Dobrý den, chtěla bych čtrnáctidenní kalendář, v popisu je, ale když rozkliknu nabídky, tak tam není. Znamená to tedy, že se již nedá objednat? Děkuji.

Computer MCL Brno

dobrý den, je to varianta S31 – 14ti denní kalendář. V případě, že chcete objednat jinou formu 14ti denní kalendáře, tak máme ještě další akci na slevomat.cz – viz: https://www.slevomat.cz/akce/1195752-vytvorte-si-stolni-nebo-nastenne-a3-fotokalendare a tam je to varianta S30.

Marcela Poštulková
Computer MCL Brno

Dobrý den,
pokud odešlete objednávky fotoproduktů na stejné objednací údaje v rámci 24 hodin, budou Vám objednávky poslány v jednom balíčku a nezáleží z jaké akce máte vouchery zakoupeny.

Pavla

Dobrý den! Prosím, těch 10× A3 je cena 119 za 1 kus, nebo za 10ks? A všech 10 je v jednom provedení? Děkuji za odpověď.

Computer MCL Brno

dobrý den, jedná se o 10ks A3, je pak na Vás, zda budou všechny stejné, nebo každý jiný.

Tomas Kamm

Dobry den,
minuly rok jsem si koupil pres nakupvakci.cz stejny slevovy kupon, dostal jsem potvrzeni, ze objednavka je spravne prijata, je ve vyrobe, ale nakonec jsem musel za ni znova zaplatit. Majitel MCL pak na facebooku psal, ze me nikdo nenutil kupovat kalendar v akci. Muzete, prosim, nekdo z MCL potvrdit, ze kdyz koupim pres Slevomat, ze se to nestane znova?
Predem moc dekuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
bohužel ve Vašem případě, jste si zakoupil voucher od slevového portálu, který zkrachoval. Pokud si zakoupíte voucher ze slevomatu, bude vše v pořádku. Můžete nás v případě nejasností kontaktovat na info@mcl.cz

Nikola

Dobrý den,

když bych poslala fotky v půlce listopadu, je možné aby to došlo do vánoc? Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den,
pokud pošlete objednávky v půlce listopadu, budou Vám objednávky doručeny do Vánoc.

Jana Stonáčková

Dobrý den, můžete mi prosím napsat rozměry pro kalendář S19.
Děkuji.

Computer MCL Brno

dobrý den, Rozměr: 15,4 × 44,2 cm, více info najdete zde: http://fotoknihy-mcl.cz/kalendare/

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru