Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Funky ekologické kabelky vyrobené z PET lahví

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Veronika Peterson

Jsou kabelky nepromokavé?

Vysněné kabelky

Dobrý den paní Veroniko,
kabelky nepropustí vlhkost.
Materiál 100% polyester.
Děkuji za pochopení, krásný den, Magdalena

Lenka

Chci se zeptat, kdy si budu moci tasku vyzvednout. 5.12. vam dosla objednavka po zalaceni voucheru kartou a stale je to ve fazi Vyrizuje se…Pritom na strankach mate ze je kabelka skladem. Tak kde je problem?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, vypadá to, že kabelku už máte doma. Krásné Vánoce :-)

Lenka

Dobry den, vsechny vyobrazene kabelky jsou filcove?

Vysněné kabelky

Dobrý den paní Lenko,
ano, celá nabídka této akce jsou vyrobené z filce.
Krásný den,Magdalena

Žaneta Telváková Kovaczová

Prosím o změnu měla bych zájem o Funky kolotoč… Měla jsem vybranou sovu už jsem ji zaplatila ale chtěla bych Funky kolotoč děkuji

Vysněné kabelky

Dobrý den paní Žaneto,
právě jsme objednávku obdrželi ze Slevomatu, a upravili na motiv Funky Kolotoč. Ještě dnes bude vyexpedována.
Magdalena

Žaneta Telváková Kovaczová

Dobrý den chtěla bych se zeptát jeslí je možné vyměnit za jinou když ste mi ji ještě nezaslali

Jitka Musilová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se do kabelky vejdou desky velikosti A4 tak, aby šla i zapnout? Šířka 10cm se mi zdá poměrně úzká, je to trochu flexibilní? Často nosím pracovní materiály, a potřebuji víc prostoru… Máte zkušenost, co se tam tak vejde? Děkuji vám za ochotu.

Vysněné kabelky

Dobrý den paní Musilová,
do kabelky Funky se vejde přesně formát A4. I rozměry odpovídají. Již je na Vašem uvážení, kolik prostoru potřebujete.
Děkuji, krásný den, Magdalena

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru