Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Harmonie pro vaše emoce díky síle bylin: Bachovy a speciální esence

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Eva

Dobrý den, mám 2,5 letého syna. Chvíli neposedí. Čím více je unavený, tím je to horší a v jeho věku si ještě nenechá pořádně nic vysvětlit. Únava potom přechází ve vzteklost a zlobení. Jsou pro něj vhodné nějaké esence? Děkuji

Studio regenerace

Dobrý den, tady bych spíše doporučovala konzultaci po telefonu, ale mohly by zabrat kapky Hyperaktivita nebo Vyrovnané dítě.
tel. 732 756 379, L. Kuběnková

Anna

Dobrý den,
chtělabych se Vás zeptat v poslední době asi už 2 měsíce jsem pořád unavena (jsem alergik na roztoče 4 stupeň teť jsem si koupila znovu speciální polštář ulevilo se mi necítím už zátěž jako by),ale pořád jsem strašně moc unavena usínám tak abych spala 8 hodin někdy bohužel později tak spím 7 hodin usínám bez problémů a hodně hluboký spánek mám bohužel pořád jsem hrozně unavena bez nálady, pořád bych spala, přijdu ze školy a cítím že už si musím lehnout.. (bohužel chodím na obor který mě skoro vůbec nebaví jsem tam jen kvůli učitelům jelikož čekam na termín zkoušek možná to stim souvisí ) jsem nikdy takhle neměla.
Nevím čim to je teť mě ještě čeká navázání kontaktu s jednou osobou a mam velký strach jak to dopadne mam to hodně komplikovane

Můžu Vás poprosit o radu ? Jaké kapky mi pomůžou
Děkuji moc za odpověď

S pozdravem a přáním,hezkého dne
 Anna

Studio regenerace

Dobrý den, určitě bych doporučovala navštívit lékaře, aby se vyloučily možné zdravotní problémy, pokud je to školou, která Vám nevyhovuje, což být může, tak by pomohly kapky První pomoc, ale nevyřeší za Vás příčinu. Pomohou Vám i se strachem z navázání kontaktu, tam problém nevidím. L. Kuběnková

Miri

Dobrý den, jaké je ideální užívání? Mají se esence užívat spíš nalačno nebo po jídle? Je ideální kapat pod jazyk (můžou dvě esence dohromady) nebo raději do vody?
Děkuji.

Studio regenerace

Dobrý den, k objednávce přidávám podrobný návod, jak s esencemi zacházet, zjednodušeně – kapat pod jazyk, cca 20 minut před jídlem nebo po něm. Jinak nabízené kapky jsou již kombinace několika esencí, takže míchat dvoje esence bych nedoporučovala, záleží, jaké by to byly. Např. objednat si Spánek a Energii a přes den to kombinovat není úplně nejlepší řešení. Toto je lepší na telefonickou konzultaci. L. Kuběnková

Krie

Dobrý den,jakou esenci doporucujete na rekonvalescenci po úrazu?
Konkrétně pretrhane vazy,noha v sádře,narazene a pohmozdene klouby?
Pusobilo by Jadro Vitality na tyto potíže?

Studio regenerace

Dobrý den, tady bych se spíš klonila k homeopatii, tyto kapky jsou málo. Nebo můžete použít nějaké bylinné masti, určitě Vám rádi v lékárně nebo v prodejně s bylinkami poradí. L. Kuběnková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru