Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kadeřnické balíčky pro všechny délky vlasů: střih s možností melíru či barvy

Kadeřnictví Didi Praha - Libeň  (mapa)

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Markéta

Dobrý den,

potřebovala bych se zeptat, jestli děláte barvení kompletně všech vlasů? Mám plavé (světle hnedé) vlasy a chtěla bych si je ještě nechat zastřihnout po ramena a nechat nabarvit na platinovou blond. V jednom kadeřnictví mi řekli, že by to museli nabarvit dvakrát, aby to mělo platinový efekt. Kolik bych asi doplácela, kdybych si koupila střih s barvou nebo melírem za 749,–? Nebo myslíte, že bych si tuto slevu měla koupit dvakrát?

Děkuji
 M

Kadeřnictví Didi

Jelikož nejsem českého kadernik tak mi je docela jedno co vám kde řekli nic méně u mě dvakrát sleva nejde uplatnit a vlasy prvně vygumuji a pak natonuji normální cena je 2500 a gumovými barevného pigmentu z vlasů dělám v ph jen já… .))))musel bych vlasy vědět a přivez konzultaci

Zemanová

Dobrý den, mám tmavě hnědé vlasy. Chtěla bych barvu a cca 10 červených proužku. Je to v ceně? Případně kolik budu doplácet? Děkují

Kadeřnictví Didi

Dobrý den doplatek je většinou od 300 do 500 musí se to odbarvit a pak nabarvit ale je to vždy o domluvě krásnej den preji patrik kadernik

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru