Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dvě pizzy čerstvě vytažené z pece na dřevo: 13 druhů včetně jahodové

4,5 / 5 Restaurace NA SOUTOKU Hradec Králové  (mapa) 288 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Eva Kumpoštová

Dobrý den,
prosím, kolik mám kreditů? Najednou se mi objevilo, že 110, nemá to být jen 10? Při objednávce mi to napíše, že mohu uplatnit jen 10
Děkuji, Eva Kumpoštová

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, ohledně této informace jsme Vám zaslali e-mail. Krásný den :-)

Kamila Nedomlelová

Dobrý den, platí ten čas po 17 hodině i pro sobotu a neděli? Už jsme u Vás pizzu měli, moc nám chutnala, ale chtěli bychom té nabídky využít o víkendu na oběd. Děkuji za odpověď Kamila Nedomlelová

Restaurace NA SOUTOKU

Dobrý den,
záleží na konkrétním víkendu. Tento víkend bude určitě pizza v neděli od 12 hodin. Příští víkend Vám dokážu říct v příštím týdnu. Když tak nám napište na náš email: restaurace@nasoutokuhk.cz , určitě se dohodneme.
S pozdravem Restaurace NA SOUTOKU

Dominika Feixová

Nebudete dělat tuto akci i před Vánoci?Byl by to fajn dárek :)

Slevomat.cz

Dobrý den, nabídky se snažíme stále aktualizovat. Nemohu Vám tedy nic slíbit, avšak nabídky od Restaurace NA SOUTOKU naleznete zde: https://www.slevomat.cz/podnik/116716-restaurace-na-soutoku. Můžete si tu kliknout na políčko: Upozornit na nabídky tohoto podniku. Vše pak budete moci pečlivě sledovat. Krásný den přeje, Honza :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru