Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Roční předplatné časopisu DIAstyl s glukometrem a dárky

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Eva V.

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jestli je ten glukometr i s lancetou a nějakými testovacími proužky.
Děkuji, hezký den.

DIAstyl

Souprava obsahuje:glukometr CONTOUR PLUS ONE, 5 testovacích proužků CONTOUR PLUS pro měření hladiny cukru v krvi, nové odběrové pero Microlet, 5 barevných lancet Microlet, pouzdro a deník, uživatelskou příručku v českém jazyce

Miroslav

co je to voucher kde ho najdu

Slevomat.cz

Dobrý den Miroslave, voucher Vám přijde na email poté, co za něj zaplatíte. Následně ho stačí jen vytisknout a uplatnit podle uvedených pokynů :-)

Sabina Morawitzová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zaplatila jsem předplatné časopisu DiaStyl s dárkem (glukometrem), ale dosud mi nepřišel voucher.
Platba na váš účet přišla později než do dvou dnů, ale telefonicky jsem to s vámi konzultovala s tím, že by to neměl být problém. Děkuji za odpověď, s pozdravem

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Morawitzová,

voucher jsem Vám již zaslala na Váš email. Je možné, že mohl skončit ve spamové schránce emailu. Již by mělo být vše v pořádku :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru