Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pilotem dopravního letadla: zážitek na simulátoru či odbourání strachu z létání

4,6 / 5 iPilot Praha Praha - Malá Strana  (mapa) 86 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Eliška Benediktová

Dobrý den, ráda bych tuto nabídku koupila pro vnuka a syna jako vánoční dárek – tudíž jako překvapení. Před koupí bych se ovšem potřebovala domluvit o volných termínech / nejlépe v době 25/12–31/12/. Zkusila jsem se s vámi spojit telefonicky, bohužel se nezdařilo/. 603872228. Co mám pro to udělat???

Eliška Benediktová

Doplněk k předchozímu dotazu. nedá se vyloučit, že mezi svátky bude syn s vnukem na horách. Je možné v tomto případě posunout termín na leden 2018?? Děkuji za odpověd..

Řídká

Dobrý den,je možné prodloužít platnost voucheru na leden-únor 2018,chtěla bych ho koupit jako dárek k Vánocům a tím pádem by obdarovaný nestihl plastnost do 31.12.2017

Kristýna Leová

Dobry den,
Kdyz prijdou 2 osoby, musi druha osoba priplacet 399kc kdyz se budou stridat?

iPilot Praha

Dobrý den,
jeden pilot + jedna doprovázející (přihlížející) osoba zdarma. Pokud se budou střídat v pilotování, doplácí se na místě 399,–Kč

Kristyna Pavlovska

Dobrý den,
synovi bude v květnu 9 let. Je mozne využít voucher již teď? Výšku splňuje.

Děkuji.

iPilot Praha

Dobrý den,

ano, je možné využít poukaz i teď. Věk pro nás není tolik důležitý jako výška. Je nutné, aby viděl přes palubní desku letadla.

Mária Volná

Dobrý den,

líbí se mi Váš zážitek. Darovat zážitek k Vánocům není problém, ale problém s možností si ho vybrat. Chci se zeptat – bude prodloužena platnost i v roce 2018?
Děkuji Majka Volná

iPilot Praha

Dobrý den,

platnost Vám můžeme prodloužit po domluvě. Je důležité poukaz prodloužit před vypršením doby platnosti.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru