Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Připravte se na zimu: luxusní kosmetické ošetření pleti 8 v 1 včetně masáže rukou

4,7 / 5 Hair Studio Marie Praha - Smíchov  (mapa) 199 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jiří

zdravím je ošetření pleti i pro muže? Díky

Hair Studio Marie

Dobrý den, ošetření pleti je pouze pro ženy. Děkujeme

Eva Matoušková

Dobrý den, je možné si k proceduře připlatit obarvení řas a obočí? Děkuji, hezký den, Eva

Hair Studio Marie

Dobrý den,
barvení obočí a řas je možné k voucheru doplatit. Děkujeme

Lenka

Dobrý den,

ráda bych se Vás zeptala, proč klamavě v popisu nabídky uvádíte, že pracujete s kosmetikou Ericson Laboratoire, když se jej nabídka netýká. Uvedení výše slevy 70% je proto klamání spotřebitele.. Voucher jsem si zakoupila pouze z toho důvodu, že jsem právě chtěla využít nabídky na ošetření kosmetikou Ericson Laboratoire, což jsem si pro jistotu i telefonicky ověřovala a byla jsem ujištěna, že mohu na toto ošetření využít, nicméně při osobní návštěvě mi bylo sděleno, že se nabídka na ošetření od Ericsonu netýká.

Bylo by korektní, aby Vaši zaměstnanci sdělovali informace po telefonu správně a rovněž nabídka byla lépe popsána. Velmi mne Váš přístup zklamal.

S pozdravem,
 Lenka

Hair Studio Marie

Dobrý den,
Velice se omlouváme za chybnou informaci naší zaměstnankyně.
Jedná se o ošetření s diamantovou dermabrazí, kde se kosmetika Ericson Laboratoire nepoužívá.
Poprosím Vás o kontaktování zákaznické podpory, kde Vám částku za zakoupený voucher vrátí.
Děkujeme

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru