Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ve stopách Leonarda da Vinci: adventní výlet za památkami a trhy Milána

3,9 / 5 NaVylet.cz Itálie (mapa) 73 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Aneta

Dobry den, je tedy možnost se odpojit od průvodce hned na zacatku a udělat si vlastní prohlídku? Sešli bychom se se skupinou pozdeji v určitý cas. Děkuji

NaVylet.cz

Dobrý den,
odpojení od skupiny je možné po domluvě s delegátem.
Děkujeme

Jan Roza

Dobrý den,
můžu se zeptat, zda je možné využití voucheru přes fond FKSP. Pokud ano, jakým způsobem mohu doplnit fakturační údaje?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane, pokud potřebujete proforma fakturu pro svého zaměstnavatele, například pokud nakupujete přes FKSP, vytvořte objednávku na bankovní převod. Poté se na obraťte na daného poskytovatele slevy (například hotel či CK). Pošlete mu platební údaje, tedy číslo účtu, částku a variabilní symbol dané objednávky spolu s fakturačními údaji vaší firmy. Kontaktní údaje na poskytovatele najdete vždy u dané nabídky v sekci „Kde uplatnit“."

V případě platby přes proforma fakturu dojde k úpravě doby splatnosti, není tak třeba uhradit do 2 pracovních dní, jak standardně píšeme. Samozřejmě chápeme, že vyřizování proforma faktury může zabrat trochu času a proto vám na připsaní platby výjimečně počkáme týden. Pěkný den

Adéla Vaculčíková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jaké je celkově vstupné na nabízené památky? Děkuji

NaVylet.cz

Dobrý den, na vstupné si doporučujeme vzít cca 30 Euro. Děkujeme za dotaz a těšíme se na Vás!

NaVylet.cz

Dobrý den,
celková částka na vstupné cca 30 Euro, vstupné není povinné a řeší se individuálně. Děkujeme

Tereza Smitkova

Dobrý den ,
snažím se zaplatit ale odmítá mi to kartu pro nedostatek financí ale peníze na učtu mam jak mam postupovat dále? děkuji

NaVylet.cz

Dobrý den, v tomto případě prosíme o kontaktování Vaši banky, kde s Vámi situaci vyřeší..)) Děkujeme

Aizhan Ashirbekova

Dobry den. Chtela bych vedet kolik prumerne musime mit kapsy na vsechni vstupenky? Moc hezky vylet podle me.
Dekuju.

NaVylet.cz

Dobrý den, jako kapesné doporučujeme cca 50 Euro (vstupy + útrata). Je to však individuální dle nároků klienta..) Děkujeme za dotaz a těšíme se na Vás!

Erika Mózsiová

Dobrý den, chtěla jsem se jen zeptat… ke konci je napsáno po prohlídkách s průvodcem individuální volno… jak je toto volno cca dlouhé? jinak tento výlet se mi moc zamlouvá :)

NaVylet.cz

Dobrý den, individuální volno bude cca 5 hodin, zbytek programu je s průvodcem, ale v případě potřeby a po domluvě s průvodcem se můžete kdykoliv od skupiny odpojit a mít vlastní program. Děkujeme za dotaz a budeme se na Vás těšit!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru