Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Komplexní vitalizace, obnova a očista pleti: ošetření nahrazující chemický peeling

4,5 / 5 Ambulance estetické medicíny (5 poboček) Praha - Vokovice  (mapa) 6 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jana Hubáčková

Dobrý den, v poslední době se mně na pleti dělají vřídky plné hnisu a strup se pak dlouho hojí.Mám pak drobné jizvy.Je pro mě vhodné tohle ošetření?

Ambulance estetické medicíny

Dobrý den, podle tak stručného popisu a bez osobní konzultace není možné Vám erudivaně odpovědět. Taková pleť potřebuje odbornou konzultaci. Máme spoustu klientů s podobnou pletí, ale ke každému přistupujeme přesně podle stavu a příčiny problému. Každá pleť potřebuje specifickou péči. Toto ošetření Vám nemůže ublížit a na každé pleti se uvidí zlepšení. I z tohoto důvodu můžeme dát toto ošetření na slevomat. Zdravotní sestra Vám dá u ošetření podrobnou konzultaci a můžete naplánovat léčbu. Těšíme se, že se stanete naší další velmi spokojenou klientkou.

Monika

Dobrý den, vadí při ošetření rovnátka? Děkuji za odpověď.

Monika

Dobrý den,
vadí při ošetření rovnátka? Děkuji za odpověď.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru