Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Vstupenka na vybraná představení Divadla Palace – repertoár plný komedií

4,8 / 5 Divadlo Palace Praha - Nové Město  (mapa) 5 079 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Ivana Smetanová

mohla bych se zeptat, jaké predstavení spadá pod 1. kategoriipre­dem děkuji

Divadlo Palace

Dobrý den,

V CENĚ VARIANTY:
Otevřená vstupenka na vybraná představení pro 1 osobu

I. cenová kategorie, 1. zóna (1.–15. řada v přízemí, 1.–4. řada balkon)
Platí na tato představení:
Manželský poker
Miluju tě, ale …
Rodina je základ státu
Stará dobrá kapela
V Paříži bych tě nečekala, tatínku
Velká zebra

Divadlo Palace

Denisa

Dobrý den,

patří do nabídky i hra PRACHY!!!? Nenacházím ji ani v jedné cenové kategorii.

 Děkuji

Divadlo Palace

Dobrý den,
na představení Prachy !!! se nabídka nevztahuje.
Divadlo Palace

Daniela

Dobrý den, rozumím tomu dobře tak, že pokud nejsem z Prahy a nemám možnost vyzvednout si vstupenky osobně, tak stačí zaslat kód voucheru do divadla emailem a nechat si zaslat E-vstupenku, kterou si pak vytisknu? Jak dlouho dopředu je to možné, třeba i měsíc předem?

Divadlo Palace

Dobrý den,
ano rozumíte tomu správně. Vygenerování E-vstupenek je na všechna představení co jsou v prodeji. Předprodej Divadla Palace jsou 2 měsíce. Divadlo Palace

Tereza J.

Dobry den,
pisete ze vstupenky plati i na predstaveni Zamilovaný sukničkář, ale v detailujedno­tlivych podkategorii toto predstaveni uvedeno neni.
Jak to tedy je?
dekuji.
 Tereza

Divadlo Palace

Dobrý den, vztahuje se na všechna představení Divadelní společnosti Háta – i na premiérovou novinku Zamilovaný sukničkář. Divadlo Palace

Alena

Dobry den,zaplatila jsem minulý týden a pořád mi nic nepřišlo.

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, Vaše vouchery jsem Vám zaslal znovu na Váš emai. S pozdravem, David.

Jana Vojtková

Dobrý den jsou k mání i představení od 15 hod. né večer v 19 hod. děkuji Vojtková

Divadlo Palace

Dobrý den, aktuální program a časy naleznete na www.divadlopalace.cz V lednu i v únoru máme i odpolední představení. Divadlo Palace

Jaroslava Mikotová

Dobrý den, voucher bych chtěla jako Vánoční dárek. Je zaručeno, ze hry v dané kategorii se budou hrát opravdu celý půlrok po který platí voucher? Děkuji za vaši odpověď.

Divadlo Palace

Dobrý den, vedené hry se snažíme hrát každý měsíc, popř 1 x za 2 měsíce. Divadlo Palace

Marie Kurzová

Dobrý den,
v neděli jsem zaplatila 3 vouchery do divadla Palace a dodnes jsem neobdržela žádnou zprávu a ani vouchery.
Tak se ptám, kde je problém?
Kurzová Marie

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie, ano, ve Vašich objednávkách vidím, že vouchery máte vystavené. Poslala jsem Vám je na email ještě jednou, pokud byste je ani tak v emailu nenašla, zkontrolujte prosím i spamy a jinou nechtěnou poštu, občas se stane, že se nám tam ty maily zatoulají :-) přeji hezký den

Jana Jelínková

Dobrý den, mohu si koupit voucher a vstupenky si zarezervovat online na vašich stránkách místo emailu a telef. rezervace? Děkuji Jelínková

Divadlo Palace

Dobrý den, rezervaci můžete učinit sama na online prodeji. Ale voucher uplatíte pouze na pokladně Divadla Palace a nebo přes obchodní oddělení. Divadlo Palace

Radka Šimčíková

Dobrý den, platí prosím vstupenky i na lednové představení Zamilovaný sukničkář?
Děkuji.

Divadlo Palace

Dobrý den, ano platí. Divadlo Palace

Michaela

Dobrý den, ráda bych se zeptala, kdy zveřejníte program na rok 2018? Děkuji.

Divadlo Palace

Dobrý den,
Divadlo Palace uveřejňuje předprodej cca 2 měsíce předem, program na měsíc leden bude zveřejněn v druhé půlce listopadu. Program na měsíc únor v půlce měsíce prosinec a tak dále. S pozdravem Divadlo Palace

Hana Pokorná

Dobrý den, dne 27.10. jsem zaplatila 598 Kč,– za 2 vstupenky. VS 82824733. Nemohu nyní najít vouchery.Buď jsem je dosud neobdržela, nebo si je omylem smazala jako spam. Prosím Vás o jejich opětovné zaslání
Děkuji Vám Hana Pokorná

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, vouchery jsem Vám zaslala na email znovu :-) přeji hezký den a užijte si představení :-) Simča

Jozef

Dobrý den,
Když jsi zakoupíme vstupenku do dražší kategorie je pak možné si vybrat i představení z levnější kategorie ??

Slevomat.cz

Dobrý den, Jozefe,

voucher platí vždy pouze pro zakoupenou kategorii. Doporučuji nejprve tedy vybrat představení a následně zakoupit kategorii :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Zuzana Bayerová

Prosím o popis jednotlivých cenových kategorií. V nabídce je uvedeno pouze jedno.
 Děkuji

Divadlo Palace

Dobrý den,
musíte rozbalit varianty akce – 2 x cenová kategorie – u každé cenové kategorie – 2 x zóna. U jednotlivých cenových kategorií je jiná nabídka představení. S pozdravem Divadlo Palace

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru