Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Vzhůru do oblak: Pilotem na zkoušku a instruktáž

4,9 / 5 Letecká škola Roudnice nad Labem Roudnice nad Labem  (mapa) 174 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Dvořáková

Dobrý den,
emailova adresa tomba66@seznam.cz se hlásí jako neplatná a email kvůli prodloužení platnosti nelze doručit.

Letecká škola Roudnice nad Labem

Dobrý den,
nevím kde je chyba ale mě veškeré emailová korespondence cho­dí.

Pařízková

Nabízí instruktážní let také Hosín? A to hornoplošníkem? Děkuji moc za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, tento voucher lze uplatnit pouze na adrese letecké školy: Letecká škola Roudnice nad Labem
Žižkova 2497, Roudnice nad Labem, Letiště Roudnice nad Labem
Hezký den, Tereza

Alferiova ivana

dobrý den objednala jsem nevhodný dárekpokud jsem ještě nezaplatila mohu to zrušit?

Slevomat.cz

Dobrý den Ivano, objednaný voucher jsem stornovala, nemusíte si s tím už dělat starosti :-) hezký den přeje Anička

Martina

Dobrý den, pokud koupím více poukazů pro jednoho člověka, který by je uplatnil najednou, jak se počítá u druhého poukazu čas? Předpokládám, že instruktáž stačí jednou. Děkuji za odpověď.

Letecká škola Roudnice nad Labem

603 429 941 z­avolejte

Lucie

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda pasažér opravdu pilotuje 20min. Některé firmy to provádějí tak, že je to něco jako vyhlídkový let, kde Vám občas půjčí knipl na zkoušku. Děkuji

Letecká škola Roudnice nad Labem

Dobrý večer,
Start a přistání provádí instruktor a pilotáž ze začátku provádějí společně pokud instruktor uzná že pasažér je schopen pilotování tak mu řízení letounu přenechá.

Pavla Hrabáková

Dobry den chtela bych se zeptat, tech 20 minut staci na to aby se proletel a neco videl ? Dekuji za odpoved.

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlo, ve vzduchu strávíte 20–30 minut, to je myslím dostatečně dlouhá doba na to, si let pořádně užít :-) určitě se nemusíte obávat, že byste nic neviděla :-) hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru