Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Levné tlačítkové mobilní telefony Pelitt na dvě SIM karty

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Magnolia

dobrý den,ma Pelitt Mate 1 roztříděné sms-zvlášť přijaté,odeslané?
SMS-ODESLANE-.......
-PRIJATE-......

Flamestone SE

Dobrý den,
ano,má.
Váš Flamestone tým

Milan Kučera

Dobrý den, asi před 2 měsíci jsem si u Vás koupil telefon Pellit T1 Plus. Při zcela běžném používání baterie nevydrží ani jeden den. Poradíte mi, co s tím mám dělat? Děkuji Milan Kučera

Slevomat.cz

Dobrý dne, Milane, v tomto případě bych doporučovala reklamaci. Na tomto odkazu (https://www.slevomat.cz/garance( naleznete návod jak postupovat. Hezký den Janča

Bohumir Fort

Dobrý den,můžete prosím zaslat/email/ podrobnější návod,než je balení Flex1.Děkuji-bohumir fort

Flamestone SE

Dobrý den,
návod je součástí balení telefonu.
Váš Flamestone tým

Lucie Carvalho Almeida

Dobrý večer. Zajímaly by mě modely MATE1 a Filip1. Hlavně to jestli mají svítilnu. Děkuji

Flamestone SE

Dobrý den,
Mate1 svítilnu má, Flip1 nikoliv.
Váš Flamestone tým

Lucie Carvalho Almeida

Dobrý den, chc ise zeptat zda je možné si zde pouštět na těchto telefonech musiku a zda mají svítilnu. Děkuji

Flamestone SE

Dobrý den,
je potřeba specifikovat model,na který se ptáte.
Váš Flamestone tým

Milan Linkesch

Dobrý den, mají prosím tyto telefony podporu pro americké sítě 1900MHz?

Flamestone SE

Dobrý den,
naše telefony jsou homologované pro evropský trh, tudíž nedokážeme garantovat funkčnost v USA.
Váš Flamestone tým

Libor

Má vibrace? Některé tyhle levné telefonky nemají.

Flamestone SE

Dobrý den,
ano,telefony mají možnost vibrace.
Váš Flamestone tým

Libuše Aková

Dobrý den, můžete mi upřesnit parametry u tel. FLIP 1, uvádíte podstatně rozdílné v nabídce Slevomatu a v produktovém katalogu, např. displej (2,4 nebo 1,8), baterie (1500 mAh nebo 600 mAh).
Děkuji, Aková

Flamestone SE

Dobrý den,
máte pravdu,měli jsme tam chybu, displej je 1,8 palce velký a baterie má kapacitu 600 mAh.
Váš Flamestone tým

PLECITA Jana

Dobré ráno, můj dotaz zní čí pak je to výroba ? Jakou to má životnost a záruku děkuji za dotaz. J.P.

Flamestone SE

Dobrý den,
Pelitt je Evropská společnost, sídlící v Praze. Výroba probíhá v Číně, samozřejmě jsou všechny telefony homologovány pro evropský trh. Záruka je standardní pro EU – 24 měsíců.
Váš Flamestone tým

Ing. Petr Matoulek

Dobrý den,
jelikož uvažuji o telefonu pro své dítě (děti), zajímalo by mě, zda jsou v telefonech k dispozici také nějaké předinstalované hry, nebo zda lze nějaké doinstalovat (java).
Děkuji za odpověď.

Flamestone SE

Dobrý den,
telefony mají spravidla předinstalovanou minimálně jednu hru. Instalace dalších bohužel není možná.
Váš Flamestone tým

Jitka Dolénková

Dobrý den. Líbilo by se mi toto véčko pro manžela, který dotykový mobil vyloženě nechce. Véčka preferuje z důvodu nošení v kapse a tudíž nemožnosti, že by se telefon nedopatřením sám zapnul. Chci se zeptat, zda má záznamník pro ukládání a připomenutí úkolů a schůzek, který na svém již odcházejícím mobilu stoprocentně využívá a dále pak možnost nastavení budíku. Ostatní jsem se dočetla. Děkuji za informaci a přeji hezký den:-) Jitka Dolénková

Flamestone SE

Dobrý den,
veškeré funkce, které požadujete, náš véčkový telefon obsahuje. Nicméně, pokud je pan manžel náročnější, Pelitt má v nabídce i model Flex, který je více reprezentativní, nicméně není předmětem této akce :)
Váš Flamestone tým

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru