Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Připravte se na Vánoce stylově: s veselými vánočními tričky

4,4 / 5 4tee 1 227 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Áda Marková

Dobry den,dnes jsen si vyzvedla 3ks tricek 2ks byli pro me a jsou mi mala je nejaka moznost je vymenit za vetsi nebo si je mam nechat..normal me L u vas jsem si vzala XL a stejne je to male…dekuji

4tee

Dobrý den, ano výměna je určitě možná. Pošlete je prosím k nám a připište za jakou velikost byste si je přála vyměnit.

Klára

Dobrý den,
opravdu má triko XXL dámské přes prsa pouze 88 cm?? Větší neděláte? Nebo je triko elastické? Chci koupit jako dárek, ale kamarádka má přes prsa 100 cm, i když je štíhlá, tak nevím, jestli vzít XXL dámské nb třeba pánské M…

4tee

Dobrý den, velikosti dámských triček jsou opravdu o jednu až dvě velikosti rozdílné (menší) oproti standartnímu číslování v ČR. Materiál je pružný, do jaké míry se vytáhne vám nejsem schopna aktuálně přesně říci. Pro obvod 100 cm bych raději volila pánský střih, aby nebylo tričko příliš obepnuté. Popř. nás kontaktujte na info@4tee.cz/ 605 877 079, zhotovujeme i individuální zakázky, např. při požadavku jiného střihu jsme schopni objednat i trička od jiných výrobců, v tom případě však bývá rozdíl v ceně i barvě trička.
Markéta, 4tee.cz

Kroulikova Vendula

Dobrý den prosím Vás mohla bych vědět rozměry toho trička s kaprem ve velikosti L?dekujiKroulikova

4tee

Dobrý den, velikostní tabulka triček je uvedena u každé varianty. U pánských triček L je to konkrétně: Šířka 56 cm, Délka 74 cm

Simona Chudárková

Dobrý den, když objednám sobi panske a dětské tričko, budou ve stejne barvě? Na obrázku vypadají odlisne. Děkuji

4tee

Dobrý den, bohužel jsme nesehnali dodavatele triček, který by vyráběl dětská, dámská i pánská trička ve stejné hnědé barvě. Dětská trička jsou tedy od jiného výrobce a jsou tmavší. Ve stejné barvě je možné vyrobit soby na bílém popř. černém tričku. Markéta

Kristýna Sedláčková

Dobrý den,
prosím včera jsem udělala i zaplatila objednávku a moc bych stála o to, aby k ní přibylo ještě jedno pánské sobí tričko velikosti L.
Bude to ještě možné?
Děkuji, Kristýna Sedláčková (kopie na email)

4tee

Dobrý den, odpověď jsme zaslali mailem. Hezký den přeje Markéta

Jana Štrup Kottová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda by trička s prasátkem mohla být vyrobena i v růžové barvě a případně kdy by byly k dispozici. Děkuji za rychlou odpověď.

4tee

Dobrý den,
růžová trička s prasátkem jsou k dispozici na našem e-shopu https://www.4tee.cz/vanoce/prasatko-venca/ v pánské i dámské variantě ve všech velikost. Dětská trička už jsou dostupná pouze ve velikosti S (dodavatel přestal světle růžový odstín dětských triček vyrábět). Trička tedy můžete objednat přes e-shop, případně nás kontaktujte.

Hovorková

Dětské tričko S odpovídá jaké velikosti v centimetrech na výšku dítětě nebo jeho věku? děkuji za odpoveď

4tee

Dobrý den,
velikosti v centimetrech odpovídající výšce dítěte jsou uvedeny ve velikostní tabulce pod akcí. Velikost S tedy odpovídá 122–128 cm.

Kateřina Šprtelová

Dobrý den,
je možné, že bude přidán „Kapr Vilda“ dámský střih i v nějakém odstínu zelené?
Děkuji za odpověď

4tee

Dobrý den, běžně prodáváme pouze bílou variantu, mohu ale ještě nabídnout stejný odstín zelené jako je dětský motiv. V případě zájmu stačí do objednávky připsat poznámku na změnu barvy.

Haňďa Dvořáková

Pokud chci koupit 2 trička v jiných velikostech, tak musím zaplatit 2× poštovné, což mi přijde trošku škoda :/

4tee

Dobrý den,
vámi zvolené tričko vložíte do košíku, vrátíte se znovu na naši akci a vybere 2. tričko (jakýkoli motiv/ velikost), které vložíte do košíku. Poté se vám zobrazí košík se dvěma tričky. Zvolíte druh dopravy (doprava se započítává pouze jednou) a pokračujete dále k dokončení objednávky. Pokud se vám i při tomto běžném postupu zobrazuje dvojí doprava, kontaktujte prosím technickou podporu Slevomatu. Děkujeme

Haňďa Dvořáková

Dobrý den, chtěla bych objednat dvě trička – způsob dodání zásilkovna. U obou triček mám zaplatit poštovné, není možné zaplatit jedno poštovné? Děkuji za odpověď :) Dvořáková

4tee

Dobrý den, omlouvám se, ale na vaši otázku asi nedokážu odpovědět, protože jí příliš nerozumím. Pokud totiž vložíte do košíku 1 tričko, 2 trička nebo jakýkoli počet triček vždy platíte za celou objednávku pouze jedno poštovné, ať se jedná o doručení českou poštou nebo zásilkovnou. Pokud by se vám v jedné objednávce poštovné násobilo, jednalo by se pravděpodobně o technický problém, se kterým vám nedokážu poradit.

Michaela Pospíšilová

Dobrý den,
když mám velikost přes prsa 90cm, tak si mám objednat velikost XXL?
Děkuji za informaci.

4tee

Dobrý den,
pokud nechcete mít tričko hodně obepnuté, doporučujeme raději volit XXL.

Drebitková

Dobrý den,
prosím o informaci, jestli je obtisk nažehlovací. Děkuji.

4tee

Dobrý den,
potisk je proveden profesionálním termotransferem (vytištěn latexovým tiskem a lisován pod tlakem a za vysoké teploty na termolisu). Nejedná se tedy o běžnou „nažehlovačku“ pomocí žehličky.

Radka Konecna

Měla bych zájem o pánské tričko,ale velikost Xxxl.Je to možné.Dekuji

4tee

Dobrý den, určitě je to možné. Aktuálně jsou však u dodavatele ve velikosti XXXL dostupné pouze barvy bílá a odstín „žluto zlatá“ (běžně na prasátka používáme hořčicově žlutou, trochu tmavší). Popř. další barvy – červená, tmavě modrá, černá, oranžová, šedá). Určitě není problém pro vás tričko objednat a potisknout vámi vybraným motivem, pokud byste si ze zvolených barev vybrali. Kontaktujte nás prosím na info@4tee.cz nebo tel. +420 605 877 079 a vaši objednávku společně vyřešíme.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru