Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské termo legíny s hebkým a teplým kožíškem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Veronika

Dobrý den,
Jsou pod těmi zipy také kapsy? Pokud ne, vznikne rozevřením zipu otvor v legínách?

Asap-store.cz

Dobrý den,

pod zipy nejsou kapsy, zipy se dají rozevírat, ale jsou podšité látkou, otvor tedy nevznikne.
Asap-store.cz

Tereza Norková

Dobrý den,
chtěla bych si objednat typ 2 v černé barvě, vel. S/M, ale nabídka to momentálně neumožňuje. Budete prosím ještě něco „navyšovat“ v brzké době?
Děkuji.

Asap-store.cz

Dobrý den,

všechny velikosti a typy budou navýšeny.
Asap-store.cz

ver

Dobrý den, když dnes legíny objednám, kdy asi tak dorazí? děkuji, V.

Asap-store.cz

Dobrý den,

snažíme se odesílat zboží ihned, jak obdržíme objednávku. Nejrychlejší dodání je přes Zásilkovnu.
Asap-store.cz

Silvie Tomiová

Dobrý den, chtěla bych si objednat typ 2 (v černé barvě), vel. L/XL, ale nabídka to momentálně neumožňuje. Budete prosím ještě něco „navyšovat“ v brzké době? Děkuji.

Asap-store.cz

Dobrý den,

dnes budeme legíny navyšovat.
Asap-store.cz

Luccy Karlovská

Dobrý den, prosím zašlete mi fotky vnitřku legín na email lucie.karlovska@email.cz děkuji

Asap-store.cz

Dobrý den,

fotky jsme Vám odeslali.
Asap-store.cz

Zdeňka

Dobrý den, z jakého jsou prosím materiálu. Jsou pružné a nelepí se na ně chlupy ? A poslední typ ze zadu vypadá zezadu stejně jako zepředu ? Díky.

Asap-store.cz

Dobrý den,

složení materiálu legín je 60,5 % bavlna, 31,5 % bambusové vlákno, 8 % elastan. Jedná se o velmi elastický materiál,
typ 3 jsou hladké legíny a zadní díl je stejný. Asap-store.cz

Luccy Karlovská

Dobrý den,
mohla bych prosím poprosit o fotku kožíšku, který je uvnitř legín?
 Děkuji

Asap-store.cz

Dobrý den, prosíme o mailovou adresu, fotky Vám odešleme. Asap-store.cz

Ivana Zatloukalová

Dobrý den,

mohla bych se zeptat na velikost dámských legín. Moje velikost je mezi M a L, a tudíž nevím, k jaké alternativě se mám spíš přiklonit, jestli k S/M nebo L/XL?

Děkuji za odpověď

Asap-store.cz

Dobrý den,

doporučuji objednat velikost L/XL u všech třech typů legín.
Asap-store.cz

Alenka Cihlářová

Dobrý den, kožíšek je uvnitř všech druhů legin? I modrých se zipy? Děkuji předem.

Asap-store.cz

Dobrý den,

zateplené jsou všechny legíny i modré. Nejteplejší jsou černé legíny hladké typ 3.
Asap-store.cz

Andrea Janíčková

Dobrý den, leginy mi nesedí je možné je vrátit?

Asap-store.cz

Dobrý den,

legíny pošlete zpět na adresu Asap-store.cz, Husovo nám. 189, Chabařovice, 403 17. Voucher stornujeme a Slevomat Vám vrátí peníze.
S pozdravem. Becková Yvona

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru