Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Luxusní čokoládový dort ze Snack & Rolls

4,9 / 5 Snack & Rolls Praha - Nové Město  (mapa) 199 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Alena

Dobrý den. K předchozímu dotazu uvádíte, že nabídku budete od 1.11. opakovat a voucher bude možné využít až do 31.12. Měla bych zájem, ale žádnou takovou nabídku jsem na Slevomatu nenašla. Prosím o info, zda tato nabídka bude tedy dostupná? Předem díky za zprávu a hezký den. A.

Snack & Rolls

Dobrý den, k následující akci jsme od slevomatu obdrželi tuto zprávu: Akce je schválena. Bude spuštěna Út 14. 11. 2017. Pevně věřím, že Vám předchozí informací nebyla způsobena komplikace. Pěkný den, Snack&Rolls

Eva

Je mozne objednat dodani na 15 prosinec? Nebo "plati do 30.11 znamena odber nejpozdeji 30.11? Dekuji

Snack & Rolls

Dobrý den, od 1.11. bude akce opakována s platností voucherů do 31.12.17
Děkujeme za dotaz,

Luděk Kohout

Chtel jsem udelat rezervaci a zjistil, ze maji na strankach informaci, ze provozovna je uzavrena.

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Kohoute, koukala jsem na to a u rezervací mají informaci o tom, že bude zavřeno 28.9. (státní svátek, letos připadal na čtvrtek) :) To už je za námi, takže by s rezervací neměl být žádný problém :) Mějte se fajn a ať chutná :)) Lucka

Snack & Rolls

Dobrý den, uzavření provozovny se týkalo dne 28.9.17 což byl den státního svátku. Rezervace i výroba dortů běží stále na plné obrátky. Děkujeme za dotaz, Snack&Rolls

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru