Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Nástěnné fotokalendáře z vlastních fotografií

4,8 / 5 AZ FOTO (3 pobočky) Brno  (mapa) 454 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Renata

Dobrý den, kolik kalendaru A3 je mozne zaslat na 1 postovne? Jak zasilate zasilku, jako balik do ruky? Zajima me, jak dlouho muze byt zasilka ulozena na poste, dekuji

AZ FOTO

Dobrý den Renato, pokud zvolíte voucher s dopravou, tak zásíláme Českou poštou jako RR zásilku (doporučené psaní). Na poště je zásilka standardně uložena 15 dní. Děkujeme

Lucie

Dobrý den,
Když mám u Vás koupenou fotoknihu a teď dokoupím nástěnný kalendář, je možné to sjednotit na jedno poštovné?
Děkuji Vám za odpověď

AZ FOTO

Dobrý den Lucie, objednávky lze zaslat společně, jen je potřeba napsat dpožadavek do poznáky v obou objednávkách. Děkujeme.

Andrea

Dobrý den, bylo by možné do 20.11. kalendáře (cca 3 ks) A4 objednat a vyzvednout osobně bez poplatku v Praze Václavské náměstí, ale až pojedu do Prahy k lékaři 15.12.? Děkuji mockrát za odpověď.

AZ FOTO

Dobrý den Andreo, je to takto samozřejmě možné. Jen se na prodejnu pravděpodobně dostnete v nejvytíženějším období v roce a tak je potřeba počítat s delší dobou „odbavení“. Děkujeme.

Jana Mokrá

Dobrý den, nenašla jsem formát A3 na šířku. Přehlédla jsem jej, nebo jej nenabízíte? Děkuji, Jana

AZ FOTO

Dobrý den Jano, na šířku lze zhotovit kalendář 25×38, na který můžete použít voucher na A3. Děkujeme.

Nikola

Dobrý den,

když bych poslala fotky v půlce listopadu, je možné aby to došlo do vánoc? Děkuji

AZ FOTO

Dobrý den Nikolo, objednávku je potřeba poslat do 20.11.2017. Dě­kujeme

Jana

Dobrý den,
mohu objednat např. 3 fotokalendáře – jeden s poštovným a druhé dva bez poštovného? Můžete potom zaslat společně na jedno poštovné? Díky

AZ FOTO

Dobrý den Jano, ano, můžete takto objednat. Jen pokud to nebudou tři stejné kalendáře, je potřeba požadavek na sloučení objednávek vložit do poznámky k voucheru v každé objednávce. Děkujeme

Helena Roubalova

kolik prosí dělá poštovné????? S poštou mám velice špatné zkušenosti.......

AZ FOTO

Dobrý den Heleno, pokud si koupíte voucher s poštovným, již nic navíc neplatíte. Děkujeme

Bea

A kód vouchru se píše při osobním odběru do poznámek, nebo až na místě předložím voucher? Děkuji

AZ FOTO

Dobrý den Beo, kód voucheru vepište do poznámky v objednávce. Děkujeme

Karolína

Dobry den, je mozne u varianty bez postovneho si kalendar vyzvednout v Praze?

AZ FOTO

Dobrý den Karolíno, osobní odběr na prodejně je samozřejmě bez poštovného. Děkujeme

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru