Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Bílé a barevné samolepící LED pásky včetně nabídky příslušenství

4,3 / 5 Alegroshop.cz 205 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Honza

Dobrý den, potřebuji k LED páskům i profil na chlazení nebo se při takto nízkém příkonu nezahřívá (budu lepit do sádrokartonového podhledu)? Stačí mi výkonově jako náladové osvětlení ke stropu? Díky za info

Alegroshop.cz

Dobrý den, z důvodu chlazení není profil třeba, ale pokud budete pásek umisťovat na sádrokarton, tak na něm nemusí oboustranná páska držet. V tomto případě doporučujeme pásek podlepit lepidlem vhodným pro aplikaci na omítku. Jako náladové osvětlení je LED pásek ideální.

Adam

Dobrý den, rád bych se zeptal jak dlouhé jsou ty spojovací kabely mezi páskama. Ve specifikaci jsem to nenašel. Děkuji

Alegroshop.cz

Dobrý den, pokud máte na mysli kabelové spojky, tak ty jsou cca 15cm dlouhé.

Teperová

Dobrý den,
chtěla bych podsvítit kuchyňskou linku. Nerozumím tomu a ráda bych se poradila, popřípadě požádala a nějakou cenovou nabídku sestavy. Ráda bych poslala nákres, bohužel, nevím, kde vložit přílohu.
Děkuji.
Teperová

Alegroshop.cz

Dobrý den, nákres nám můžete poslat na náš email info@alegroshop.cz .

Zdenka Pitnerová

Dobrý den, je k tomu přidán konec který se dává do zásuvky nebo se kupuje zvlášt. Děkuji Pitnerová

Alegroshop.cz

Dobrý den, LED pásky jsou napájeny 12V, proto je nelze přímo zapojit do zásuvky, kde je 230V. Pro jejich napájení je třeba adaptér z 230V na 12V, který lze též zakoupit v nabízeném příslušenství k LED pásku.

Ivana

Dobrý den, chci si koupit barevný led pásek s dálkovým ovládáním. Ráda bych celý komplet i s připojením do zásuvky. Co vše si mám objednat?Děkuji

Alegroshop.cz

Dobrý den, v tomto případě prosím zakupte barevný (RGB) led pásek a napájecí zdroj, nic víc není třeba.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru