Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Rozveselte dětský pokojíček: Dětské dekorativní samolepky na zdi a nábytek

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Klára Mlynáriková

Dobry den,uz jsem si objednala a zaplatila samolepky,zbozi se zatim vyrizuje. Mohla bych je jeste vymenit za jine samolepky? Dekuji.

Tvůj design.cz

Dobrý den, napište nám prosím přímo na info@tvujdesign.cz. Domluvíme se. Děkujeme. www.tvujdesign.cz

Michaela Svobodová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jsou nálepky vhodné i na zrcadlo, případně na sklo? Děkuji moc.

Tvůj design.cz

Dobrý den, ano na hladké zrcadlo a sklo se dají krásně lepit. Důležitý je hladký a čistý povrch.

Jana Valíčková

Dobrý den, ještě mám dotaz, zda nabízíte pouze doručení poštou, nebo máte víc možností. Ráda bych si k těm pastelkám objednala něco z Vašeho shopu, tak jestli to můžeme spojit.
 Děkuji

Tvůj design.cz

Zasílám rychlým Balíkem do ruky od ČP, za jedno poštovné můžeme poslat cokoliv dalšího si vyberete z www.tvujdesign.cz.
Vytvořte si prosím objednávku na eshopu a do poznámky napište „poštovné ZDARMA Slevomat“, my Vám to pak spojíme s objednávkou, která se nám objeví zde na Slevomatu. Děkujeme.

Jana Valíčková

Dobrý den,
ráda bych si objednala ty pastelky, ale nenašla jsem k tomu žádný rozměr. Naleznu to někde?

 Děkuji

Tvůj design.cz

Dobrý den, děkuji za Váš zájem, zde jsou rozměry a veškeré podrobné informace – http://www.tvujdesign.cz/Detske-samolepky-na-zed-Barevne-pastelky-bordura-d1693.htm.
Děkuji za upozornění, doplníme více informací do této inzerce.
Hezký den přeje www.tvujdesign.cz.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru