Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Fotokniha Colorland – pevná vazba

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Ilona

Dobrý den,
nabídka je na Slevomatu poprvé. Bude se ještě opakovat? Chtěla jsem knihu udělat jako dárek, ale propásla jsem variantu A4 – 60 str. :(

Děkuji.

Colorland

Dobrý den,
věřím, že bude :)Tedy z naší strany je zájem. Teď musíme chvilku počkat na kladné recenze od zákazníků a posléze budeme moci akci opět spustit :)
Hezký den
Tým Colorland

Jana Kučerová-Vosátková

Dobrý den,
jak dlouho trvá zhotovení a dodání objednávky?
Děkuji Jana Kučerová

Colorland

Dobrý den,
proces realizace objednávky trvá cca 3–4 pracovní dny. Po vyhotovení bude zakázka zabalena a předána k odeslání. Průměrná doba doručování je 4 pracovní dny.
Hezký den
Tým Colorland

Ivona Martinková

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jestli by bylo možné uplatnit voucher i na fotoknihu formátu 30×30 cm? Už ji mám ve Vašem editoru zpracovanou a připravenou k objednání. Předem děkuji za odpověď a přeji pěkný den. Ivona M.

Ivona Martinková

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jestli by bylo možné uplatnit voucher i na fotoknihu formátu 30×30 cm? Už ji mám ve Vašem editoru zpracovanou a připravenou k objednání. Předem děkuji za odpověď a přeji pěkný den. Ivona M.

Colorland

Dobrý den,
aktuálně na SLEVOMATU neběží akce na knihy tohoto formátu. Tímto Vás chci pozvat na sledování našich stránek https://www.colorland.com/cz/akce v sekci AKCE. Dnes budou produkty aktualizované a měla by se objevit i fotokniha o rozměrech 30×30
hezký den
Tým Colorland

Simona Vilímková

Dobrý den. Je v ceně zahrnhutý potisk desek?

Colorland

Dobrý den,
ano, desky jde personalizovat dle volby. Je to v ceně.
hezký den
Tým Colorland

Petra

Dobrý den,
prosím, kolik knih (A4, 60 stran) je možné poslat v rámci jednoho poštovného?
 Děkuji

Colorland

Dobrý den,
aktuálně počet kusů v ceně jednoho poštovného není omezen :)
hezký den
Tým Colorland

Veruuuu

Dobrý den,
Chci se zeptat, zda mám nejdříve vytvořit svou fotoknihu, nebo objednat váš voucher.

Colorland

Dobrý den,
volba je na Vás :) – samozřejmě lze nejdříve vytvořit fotoknihu a posléze zakoupit voucher se slevovým kódem.
Hezký den
Tým Colorland

Lenka

Dobrý den, mohu použít nascanované fotky v PDF?

COLORLAND

Dobrý den,
bohužel, do našeho editoru můžete nahrát fotografie pouze ve formátu JPG nebo PNG.
Hezký den
Tým COLORLAND

Evča

Dobrý den, můžu k fotkám přidávat i text? Děkuji za info

COLORLAND

Dobrý den,
ano k fotografiím lze přidávat text. Po nahrání fotografie se zobrazí po pravé straně lišta s nápisem MOŽNOSTI, vedle ní je ikonka POUŽÍT DALŠÍ EFEKTY. Když ji rozkliknete, editor Vás navede k různám efektům. Mezi nima je i text :)
Hezký den
Tým colorland

Linda

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jak dlouho bude tato nabídka k dispozici na Slevomatu? V tuto chvíli nedokážu odhadnout, jaký počet stran bude pro knihy, které chci vyrobit, ideální, takže potřebuju nejdříve všechno připravit v editoru a nerada bych nakonec nabídku propásla.

Děkuji a přeji hezký den.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lindo,

v současné chvíli nelze říci, jak dlouho nabídka potrvá. Trvání nabídky by mělo být do 8.11., avšak je třeba se řídit spíše odpočtem, který se u nabídky před jejím ukončení zobrazí :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

COLORLAND

Dobrý den,
nabídku budeme chtít určitě opakovat. Každopádně platnost voucheru je do 20.2.2018 :)
Hezkou neděli
tým Colorland

Bea

dobrý den, chci se zeptat, zde máte napsáno 32 stran, ale když nejedu na Vaše stránky je tam možnost pouze 36 nebo 40 stránek. A taky mi nechce najet stránka kde se to má projektovat. Co mám dělat?

COLORLAND

Dobrý den, problém s editorem může být způsoben zastaralou verzí Flash Player. Pro práci s naším editorem doporučujeme použít prohlížeč Google Chrome.
Co se týče počtu stránek – vyberte možnost 28 stran, přejděte k PROJEKTOVAT a následně přidávejte stránky ( v nabídce MENU – v pravo dole – „přidat prázdné stránky“ do požadovaného množství 32.
Tým COLORLAND

Aneta

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat zda si můžu nejdříve u Vás vytvořit projekt fotoknihy a až poté ji objednat? Pokud na vašich stránkách kliknu na projektovat (do prázdné šablony), chvíli se stránka načítá, ale editor se nenačte. Bojím se objednávky, pokud by editor poté neměl fungovat. Předem děkuji za odpověď. Aneta

COLORLAND

Dobrý den,
problém s editorem může být způsoben zastaralou verzí Flash Player. Pro práci s naším editorem doporučujeme použít prohlížeč Google Chrome. Dosáhnete tak nejlepších výsledků.
Co se týče projektu fotoknihy, tak projekt v košíku se uchováva po dobu 2 měsíců.
Tým Colorland

Lucie D.

Dobrý den,
mohu poprosit o upřesnění informací k nabídce? Předpokládám, že se jedná o produkt Fotokniha Klasická? Na webu je u tohoto produktu uvedeno: Matný laminát +80 CZK, Odebrat logo +70 CZK. Měla bych zájem o kompletně matnou fotoknihu včetně matného přebalu a bez loga. Musela bych tedy něco doplácet, nebo už je to vše zahrnuto? Předem děkuji za odpověď a přeji pěkný den.

COLORLAND

Dobrý den,
děkujeme za Váš zájem o náš výrobek. Je to přesně jak píšete, doplatek za matný laminát je 80,–CZK a za odstranění loga 70,–CZK. Tudíž doplatek by byl 150,– CZK
Vám rovněž hezký den :)
Tým Colorland

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru