Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Oslavte poslední den v roce ve Vídni za doprovodu hudby a honosného ohňostroje

3,9 / 5 NaVylet.cz Vídeň - Rakousko (mapa) 141 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Daniil Mannanov

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, v kolik hodin bude přijezd do Brna z Vídně?

Tomáš

Dobrý den, chcu zaplatit zaměstnaneckými benefity Edenred. Na stránkách edenred píšou, že se dá platit na slevomatu, ale nemam tu takovou možnost ?

NaVylet.cz

Dobrý den,
prosíme obraťte se na zákaznickou linku slevového portálu Slevomat. Děkujeme

Andy

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat kde se v Brně nastupuje a v kolik se bude vyjíždět. Děkuji

NaVylet.cz

Dobrý den,
odjez z Brna je od Janáčkového divadla v cca 8:00 hod.
Děkujeme

Markovamoni Marková

dobry den jen jsem se chtela zeptat uvedla jsem nastupni misto jihlavu v kolik se bude vyjizdet a na zpatecni ceste bylo by mozne vystoupit v havlickove brode a nejet az do jihlavy jsem z chotebore predem dekuji markova

Simona

Děkuji za odpověď. A v kolik by byl odjezd z Prahy? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Simono, z Prahy se odjíždí cca v 7.00, konkrétně z hlavního vlakového nádraží (ze zastávky před Fantovou kavárnou). Krásný den Vám přeje Sára :)

Simona

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda je i jiné místo nástupu než jen Brno, Mikulov a Znojmo? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý dne, Simčo, v této nabídce jsou další nástupní místa v Praze a Jihlavě. Hezký dne Janča ;)

Kj

Moc děkuji za odoved… a vstup do Pratru je take nejaky? nebo ten je zdarma, a pak uz se plati jen za jednotlive kolotoce?

Slevomat.cz

Dobrý den, Vstup do Pratru je zdarma, platí se jen jednotlivé atrakce. Hezký den Tereza :)

Kj

silvestrovska zabava bude v Pratru? kolik je vstupne na obří kolo? predem moc dekuji za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý den, Judito, vstupné na Obří kolo pro dospělého je 9 euro a 4 eura pro dítě do 14 let. Silvestrovská zábava bude pořádáná ve Vídeňském Pratru. S pozdravem, David.

Petra

Dobrý den, je možno jet na tento výlet s tzv. ustřihnutým rožkem na občanském průkazu -jelikož budeme čerstvě po svatbě a pasy ještě také nebudou hotové.. Děkuji za odpověď.

NaVylet.cz

Dobrý den,
s takovým dokladem nelze vycestovat do zahraničí. Děkujeme za dotaz.

Barbora Němcová

dobry den

nez zaplatim dva Vouchery do Vidne,chce se zeptat.Na strankach mate napsano,at uplatnime voucher do 29.12 2017 , ale zajezd se kona az 31.12 2017. Tak tomu ted nejak nerozumim?

NaVylet.cz

Dobrý den,
platnost (uplatnění) vouchru = období do kdy je třeba zaslat vaši objednávku k uplatnění rezervace. Děkujeme

Barbora

dobry den,jake je doporučené ,,kapesné,, ? když vezmete v potaz,ze pujdeme tam,kde je to nejzajimavejsi?

NaVylet.cz

Dobrý den,
doporučené kapesné cca 30 Euro. Děkujeme

Jan Kučera

Dobrý večer, v stejném místě kde nastoupíme budeme moci i vystoupit na c estě zpět? Kučerovi

NaVylet.cz

Dobrý den,
nástupní místo je totožné i s výstupním místem.
Děkujeme za dotaz.

Milan

Dobry vecer,chtel jsem se zeptat, pokud bude nastupnim mistem Brno, v kolik hodin bude odjezd? Dekuji M+A

Gabriela

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat mohl by semnou jet i můj bratr kterému je 10 let a co všechno k tomu potřebuje ? Podpis rodičů ? pas už má a já jsem plnoletá mě stačí jen občanka ? Děkuji

Kateřina P.

Dobrý den,
chtěla bych se optat, bus co pojede z Prahy, je ten samý, co přijede do Brna, nebo je každý jiný? ptám se, jelikož mamka se sestrou jedou z Prahy a já s partnerem z Brna, jelikož povánoční svátky trávíme na Moravě.
Děkuji moc
Purová K.

NaVylet.cz

Dobrý den,
autobus který bude vyjíždět z odjezdového místa Praha, je tem stejný který přijede pro cestující i do Brna. Děkujeme

Vladimíra Loučná

Dobrý den, v kolik je odjezd z Brna prosím? Svoz z Olomouce náhodou není??
děkuji Loučná V.

NaVylet.cz

Dobrý den, svoz o Olomouce nenabízíme, ale odjezd bude cca v 8:00 hodin, tudíž je možné využít přípojného vlakového spojení. Děkujeme

Aneta

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jak velké je vstupné? :) nebo se už žádné neplatí? :) děkuji. Kuzmová Aneta

NaVylet.cz

Dobrý den, vstupné do památek je cca 25 EUR. Není ale povinné a záleží na každém klientovi, které památky preferuje.

Děkujeme

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru