Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Výměna displeje na vašem iPhonu za nový originální displej se zárukou 5 let

4,9 / 5 Opraveno Praha - Nusle  (mapa) 117 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Ondřej

Dobrý den,
vyžaduje výměna displeje obnovení nastavení tzv. je zapotřebí si před výměnou zálohovat uložené soubory?

Opraveno

Dobrý den,
obnovu provádět nemusíte, zálohu doporučujeme provést, za data uložená v telefonu neručíme ale nikdy se nám nestalo že by o ně zákazník přišel ;)

EB

Dobrý den, mám po pádu prasklé pouze sklo, ale display funguje. Jaká je cena opravy, pokud nechci vyměnit celý display (Iphone 6s)? Děkuji
 EB

Opraveno

Dobrý den,
Sklo je prilepeno k displeji a jedna se o jeden celý náhradní díl takže cena za opravu je stejná.

EB

Dobrý den,

mám po pádu prasklé pouze sklo, ale display funguje. Jaká je cena opravy, pokud nechci vyměnit celý display? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den,

tato nabídka platí pouze pro výměnu celého displaye. Pro výměnu pouze skla telefonu se voucher bohužel nevztahuje.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Opraveno

Dobrý den,
Nabídka platí i na výměnu skla, nezáleží jak hodně je displej poškozen

EL

Dobrý den,
lze voucher využít a telefon k opravě zaslat poštou?
Předem dík za odpověď.

Opraveno

Dobrý den,
bohužel při uplatnění voucheru na opravu je možné opravit telefon pouze u nás na provozovně.

Apple

Dobru den jaká cena (home)??5s?

Apple

Jaká cena knopky home?

Opraveno

Dobrý den,
cena opravy home tlačítka u iPhonu 5s je 600kč, oprava trvá cca 15min.

Svetlana

Dobrý den,
Máte možnost vyměnit displej Apple Watch 42mm?

Opraveno

Dobrý den,
Výměnu displeje u Apple Watch zatim bohužel neděláme

Mona

Dobry den,
jedna se o originalni displej ci ne?
Pokud vim, v Praze je jedna autorizovany obchod kde displeje opravuji a to stoji cca 4000 kc. Jak to tedy mate prosim?
Dekuji za odpoved!
 Mona

Opraveno

Dobrý den,
Jedná se opravdu o originální dispej, navíc na nej poskytujeme záruku 5let, před zakoupením voucheru se můžete zastavit u nás na prodejně kde máme vystavené displeje na testovacích telefonech a můžete posoudit kvalitu zobrazení, dotyku a pozorovacích úhlů.

Miroslava Novakova

Dobrý den dostala se mi do telefonu vlhkost protože na jednom okraji je odchliplý celý displej nebo přesně nevím jak popsat ale. A displeji po zapnutí je mapa vlhkosti a toto táké by jste dokázali opravit a voucher by se na to taktéž vztahoval děkuji Mirka Nováková

Opraveno

Dobrý den,
Měníme cely displej včetně podsvícení které mate zřejmě poškozené, takže výměnou displeje vadu odstraníme ;)

Petra Ederová

Dobrý den,
vztahuje se sleva na iphone SE? Díky P

Opraveno

Dobrý den,
oprava iPhonu SE je možná též se slevou, stačí zakoupit voucher za 999 Kč ( iPhone 5/5s/5c) a na prodejně doplatit hotově 300Kč ( rozdíl ve standartním ceníku mezi iPhonem SE a iPhonem 5/5s/5c)

Marie

Dobry den, jedna se o vymenu pouze skla nebo celeho displeje? Dekuji

Opraveno

Dobrý den,
Měníme celý kompletní dispej

SB

Dobrý den, na telefonu mám rozbité ochranné tvrzené sklo a i displej, je možné tuto opravu provést s požitím voucheru?

 Děkuji

Opraveno

Dobrý den,
Ano je to možné, nové ochranné tvrzené sklo u nás na prodejně můžete zakoupit za 200kč a rádi Vám jej nalepíme

Hana Otahalová

Mám požkozený zadní stranu, na tu se to vztahuje taky?

Opraveno

Doby den,
Zadní kryt můžeme vyměnit samozřejmě také, cenu opravy dle vašeho modelu naleznete na opraveno.com, oprava zadního krytu trvá cca 1,5h

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru