Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Úniková hra na hodinu pro 2–6 hráčů: Vydejte se za tajemstvím Da Vinciho kódu

3,9 / 5 Exit Game Pardubice  (mapa) 70 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Marcela Vejsová

Dobrý den absolutně netuším, jak si rezervovat termín, můžete mi poradit? Volala na tel. číslo na voucheru (nechala opravdu dlouho vyzvánět) a nikdo to nebral, zkoušela jsem několikrát minulý týden i dnes. Psala jsem minulý týden mail na adresu uvedenou na voucheru a žádná odpověď. Jak tedy rezervovat?

Exit Game

Dobrý den. Volala jste na správné tel.číslo ? 702180408 nebo mail exitgamepce@gmail.com

Veronika

Dobry den, kdyz chci dat voucher jako darek, do kdy musi byt uplatnen? Dekuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, po zakoupení únikovky Vám zašleme na email voucher – dárek od Vás. Obdarovaný si pak sám podle vlastních časových možností zarezervuje termín a to nejpozději do 31. 1. 2018. Přeji hezký den, Simča

Vlaďka Franzová

Dobrý den, je hra vhodná i pro děti ve věku 11 let? Je jasné, že budou mít doprovod. Děkuji

Ali

Někde jsem slyšela, že na některé únikovky je opravdu lepší víc lidí. Tohle bychom chtěli jít jen ve dvou. Je to vhodná hra třeba jen pro dva? Díky za odpověď :)

Exit Game

Dobrý den, někteří už ve dvou naší únikovou hru absolvovali ale nejlepší je opravdu minimálně v počtu 4 lidí.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru