Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vlakem na adventní trhy do Drážďan vč. prohlídky města s průvodcem

4,6 / 5 CA Futura Drážďany - Německo (mapa) 731 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Martin

Dobrý den chtěl bych se informovat zda má Primark 6.1.2018 otevřeno když mají v Německu svátek. Díky za odpověď

CA Futura

Dobrý den,
v tento den je svátek jen v některých spolkových zemích. V Sasku jsou obchody otevřené.

Tomáš Kubík

Dobrý den, jsou ještě, alespoň částečně „trhy“ v Drážďanech i po 24.12.??? Díky za info T. kubík

CA Futura

Dobrý den,
všechny trhy končí 24.12. ve 14 hodin.

Julia

Dobry den,

Cena 369 kron zahrnuje:

  1. zpáteční vlaková jízdenka Praha – Drážďany – Praha
  2. tramvajová jízdenka z drážďanského nádraží do centra města a dále do Nového Města
  3. prohlídka centra města
  4. služby průvodce

nebo jenom jízdenku Praha – Drážďany – Praha????

Dekuju!!!
Slevomat.cz

Dobrý den, Julie, v ceně voucheru máte vše, co jste vypsala :) Teda zpáteční jízdenku a i tramvajovou jízdenku atd … :) Hezký den Janča

Miloš

Dobrý den,
mohu si voucher s termínem zájezdu 28.12. – výlet vlakem na adventní trhy do Drážďan – koupit 27.12. v OC Nový Smíchov v Praze 5 ? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Miloši, voucher si na našem stánku koupit určitě můžete, navíc Vám ho, pokud budete chtít, dárkově vytiskneme. Budeme se na Vás těšit ;) Klára

Svetlana

Dobrý večer. Za minimalni účasti kolika osob bude konat zájezd? Děkuji. Světlana.

CA Futura

Výlet se bude konat vždy ve všech termínech. Pokud by bylo v nějakém termínu klientů málo, nabídneme dopravu autokarem.

Markéta

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda je zájezd vhodný i pro seniory?

Děkuji.

CA Futura

Ano, zcela :-)

Táňa Hojerová

Dobrý den,
zajímalo by mě v kolik odjíždí a příjíždí vlak do Ustí nad Labem,kvůli dlšímu spojení,děkuji,Ho­jerová

CA Futura

Dobrý den, Z Ústí vlak odjíždí v 8:16 a zpátky přijíždí v 19:42.

Kudláčková hana

Hana kudláčková Praha 8, jsem přihlášená na adventní Drážďany na 6.12. Dnes 22.11 jsem hotově v bance moneta hotově poslala 349.- na váš účet který jste mi dali uvědomila jsem že na tom odeslání vyplněné v bance nefiguruje mo jméno, zjistíte že jsem to opravdu zaplatila?děkuji kudláčková.

CA Futura

Dobrý den, kontaktuje zakaznickou podporu Slevomatu.

Lucina

Dobrý den, zajímalo by mne, zda dostanu zpáteční lístek ráno ve vlaku a mohu jet zpět i později nebo musím jet zpět s průvodcem, resp. je objednán jeden konkrétní večerní spoj? Děkuji Lucie

CA Futura

Dobrý den,
jízdenky jsou na konkrétní spoje dle programu nabídky.

Lucie Rousová

Dobrý den,
řekněme že si vyberu termín 8.12., tak níže píšete Omezení:
Uplatněte voucher do 7. 12. 2017. Znamená to jen, že musím mít včas zarezervovaný termín? Jak se uvádí do 24 hodin od zakoupení? Nastupovali bychom v Roudnici nad Labem, průvodce na sebe nějak upozorní?
Děkuji za odpověď

CA Futura

Ano, voucher musíte pouze včas uplatnit. V Roudnici Vás bude vyhlížet ze předních dveří vlakové soupravy – vše je upřesněno v pokynech.

Václav Wiedrman

Dobrý den,již jsem psal na zanechat zprávu´. Mohu jet pouze 12.12.2017. dvě osoby
Mohu koupit wouchery a zajistíte mi tento termín?
Děkuji za zprávu Wiedrman

CA Futura

Dobrý den,
všechny termíny určitě pojedeme. Voucher na 12.12. můžete zakoupit.

Tomáš Javorský

Dobrý den. Chci se zeptat, jestli je možné podívat se do Primarku, nebo jestli to je hodně z ruky od adventních trhů? Děkuji

CA Futura

Dobrý den,
Primark je kousek od nádraží i adventních trhů.

Martina Kopecká

Dobrý den, je to organizované s CK,znamená to tedy že pokud si vyberu datum 12.12. tak na nástupišti nebo u vlaku na Hlavním nádr.v Praze bude někdo z CK čekat, a na přestupech též a organizovat to, či je to výlet individuální a o vše se musím postarat sama. Děkuji Martina

CA Futura

Dobrý den,
sraz s průvodcem je již na hlavním nádraží a průvodce organizuje také přestupy. Vše bude upřesněno v pokynech.

Marie Andrášková

Dobrý den, chci se jen ujistit. Píšete, že děti do 6let mají zdarma. Platí to i v případě, že dítěti bude 6 let za dva dny od výletu? Tedy v den výletu 5.12. mu ještě nebude přesně 6 let. Děkuji za odpověď

CA Futura

Dobrý den, dva dny by neměly být problém. Pro dítě tedy voucher nekupujte.

Andrea

Dobry vecer chci se zeptat jestli je mozne cestovat s kocarkem s rocnim ditetem,dekuji za odpoved

CA Futura

Dobrý den,
cesta s tak malým dítětem je nevhodná (přestupy, spousta lidí …)

Bara

Dobrý den,
prohlídka není povinná ? Děkuji za odpověď

CA Futura

Není povinná :-)

Vendula

Dobry den chci se zeptat pokud by nastalo velke spozdeni – u českých drah to není.neobvyklé a například.zda je.ve vlaku.mistenka? De­kuji

CA Futura

České dráhy jezdí bez větších zpoždění a spoje jsou návazné. Místenky nezajišťujeme. Nastupujeme na výchozích zastávkách a kapacita je dostatečná.

Hana Raitrova

Dobrý den, jak je to s přestupy v případě zpoždění, když je na přestup pouze 10 a 5 minut? Je toto nějak zajištěno? Čekají spoje? Děkuji.

CA Futura

Dobrý den spoje na sebe navazují a čekají případně na sebe.

Michal Prochazka

Je možné voucher stornovat?
Dále když pojedeme z úl, bude to pro nás levnější?
 Děkuji

CA Futura

Dobrý den,
ze zdravotních nebo rodinných důvodů je možné voucher stornovat nebo se dohodnout na jiném termínu. Cena je ze všech odjezdových míst stejná.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru