Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Bavorský les na 3–5 nocí: all inclusive light a až 3 děti do 14,9 let zdarma

4,3 / 5 Sky Tours, s.r.o. Německo (mapa) 44 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jana Šířová

Dobrý večer
Máte volno od pá do nedělě někdy v únoru?Chci jen all inclusive. Chci apartmán a mám syna 13 let.Budeme tedy dvě + syn.Potřebujeme oddělené pokoje v apartmánu.Kolik zaplatím za syna a apartmán?
S pozdravem JANA

CK Sky Tours

Dobrý den paní Jano,
děkujeme za Vaši poptávku. Od pátku do neděle jsou pouze 2 noci. Já mám minimum 3 noci. Zkuste mi napsat Vaši poptávku na monika@sky-tours.cz a já Vám zkusím prověřit, zda bychom nedostaly výjimku. Děkuji Monika Procházková

Keshavarz

Dobrý den,
Máte volný termín pro dva lidi mezi 27.12.17 až 06.01.18 na tři noci?
 Děkuji

CK Sky Tours

Dobrý den, já myslím, že by se termín mohl ještě najít. Vyžádám a zatím mi napište na monika@sky-tours.cz, ať Vám pak mohu poslat další postup. Děkuji a přeji pěkný den Monika

Jana Pinková

Dobrý den, je prosím volno v termínu cca od 17.2. na týden pro dva dospělé a dvě děti? A dále se chci zeptat na možnost běžkařských tras v okolí, díky

CK Sky Tours

Dobrý den paní Pinková,
děkujeme za Vaši poptávku. Já mám v pondělí 19.2. stop stav, tak bych mohla nabídnout po tomto datu, pokud byste měla zájem? Případně mi zkuste napsat na monika@sky-tours.cz a já se pokusím prověřit, zda se něco nepohnulo. Děkuji za pochopení a přeji pěkný den Monika

Lada Červenková

Dobrý den,
byl by prosím volný pokoj od 25.12–31.12. například. Pro 2 dopělé a 2 děti (13 a 7 let ) děkuji za odpověď

CK Sky Tours

Dobrý den paní Červenková,
děkujeme za Vaši poptávku. Vámi vybraný termín musím poptat a budu Vás kontaktovat. Ideálně mi Vaši poptávku pošlete ještě na monika@sky-tours.cz. Děkuji a přeji pěkný zbytek dne
Monika Procházková

CK Sky Tours

Dobrý den paní Červenková,
tak termín by byl možný. Jen je možnost na 5 nebo 7 nocí. Prosím o upřesnění na monika@sky-tours.cz, jak by Vám termín nejvíce vyhovoval. Děkuji a zůstávám s pozdravem Monika

Eva Svábová

Dobrý den,kolik by stál apartmán pro osoby 2+3 na 3denní pobyt a do kdy je potřeba voucher zaplatit,Děkuji Svábová

CK Sky Tours

Dobrý den paní Svábová,
děkujeme za Vaši poptávku. Prosím o upřesnění termínu nejlépe na mail monika@sky-tours.cz
Děkuji a přeji pěkný den
 Monika

Janečková Martina

Dobrý den,rada bych se informovala o ceně skipasu a zda je možné zakoupit ho ve Vaší kanceláři.dekuji

CK Sky Tours

Dobrý den paní Janečková,
ceny skipasů najdete zde: http://www.skilifte-st-englmar.de/infos-preise/
Skipas bohužel nenabízíme. Klienti si kupují skipas sami na místě.
Děkuji za pochopení
S pozdravem Monika Procházková

Dana Vorlíčková

Dobrý den, máme tři školní děti a ještě miminko 1,5roku. Tedy ke dvěma platícím dospělým by byly všechny děti zdarma?

CK Sky Tours

Dobrý den paní Vorlíčková, rozumím tomu správně, že máte celkem 4 děti?? Prosím o upřesnění nejlépe na mail monika@sky-tours.cz a já Vám to zkusím prověřit. Prosím také o upřesnění termínu. To by mohlo hrát také roli… Děkuji Monika

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru