Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Šitá fotokniha s pevnou vazbou

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Kateřina Hůlková

Mohu se ještě zeptat, ten kod šablony se vztahuje jen na typ fotoknihy a nebo i na grafické zpracování uvnitř? V případě druhé varianty, o jakou úpravu se jedná? děkuji

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,
grafické zpracování knihy si děláte sám v programu CDSM Designer, který je ke stažení na našich stránkách.

Brodmannová, CDSM

Kateřina Hůlková

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda program funguje i na Macu? Nebo je nutný operační systém Windows? Děkuji

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

program funguje na Windows i na Mac. Musíte si však stáhnout a instalovat správný program. Program pro Mac můžete stáhnout z odkazu přiloženého níže.

https://www.cdsm.cz/soubory/CDSM_Designer_setup_7.1.7.1.dmg

S pozdravem Klára Brabcová, CDSM.cz

Lenka Vaníčková

Dobrý den,
mám dotaz ohledně vašeho jiného zboží. Každý rok si u vás nechávám dělat spoustu fotokalendářů jako vánoční dárky. Chtěla jsem se zeptat,zda opět uvažujete o akci na Slevomatu. Protože vaše kalendáře se nám zatím osvědčily nejvíc,co se týče kvality. Předem děkuji za odpověď.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,
pracujeme na tom, abychom kalendáře na portále měli, ale zatím v nejbližší době nebudou.
Jitka Surá CDSM

Libuše Lazarova

Dobrý večer. …mam speciální dotaz…mam voucher na fotoknihu konci ale dnes…ta sama fotokniha je ted v nabídce …lze ho prodloužit ..aspon o tyden? stejné bych si ho nechala refundovat a znovu fotoknihu zakoupila jen mi jde o ušetření času. Jde o to ze jsem tak dlouho bojovala s technikou, hledáním flashky s fotkami AZ jsem zjistila že jich mám tolik že musím dalsi voucher na fotoknihu dokoupit.rada bych si sloučila poštovné a to druhe fotoalbum tak nestíhám do půlnoci udelat…Děkuji moc za odpověď.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den, ano voucher lze prodloužit, stačí, když nám na info@cdsm.cz zašlete číslo kuponu se žádostí o prodloužení a my Vám vyhovíme.
Jitka Surá CDSM

Svarovský

Zajímá mne jaký je postup. Uvažuji, že bych poslal fotografie fysicky a digitálně a vy mi upravíte knihu. Omlouvám se jestli to je nesmysl, jen jsem se zeptal, je-li to jinak tak mi to sdělte. Děkuji s pozdravem Svarovský

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

standardně si knihu vytváříte za pomoci našeho programu CDSM Designer, který si stáhnete na našich stránkách cdsm.cz. V tomto programu vkládáte fotografie přímo z Vašeho počítače. Do knihy můžete dle libosti doplňovat i texty.

Samozřejmě je možné, že Vám knihu vyhotoví i náš grafik, avšak výroba návrhu fotoknihy naším grafikem je zpoplatněna.

S pozdravem Klára Brabcová, CDSM.cz

Katka H.

Dobrý den, kolik knih A4 lze poslat na jedno poštovné? Děkuji, Katka H.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

záleží, kolik jich objednáte. Zasíláme společně knihy zaslané v jeden den a ze stejného e-mailu. Pokud se jedná o šité fotoknihy s potištěnými deskami, je třeba je zaslat do stejného termínu uzávěrky. Termíny najdete na našich stránkách:http://www.cdsm.cz/fotokniha-a4-na-vysku/exkluzivni-sita-fotokniha-a4-na-vysku (tabulka níže).

S přáním příjemného dne, Brodmannová Martina, CDSM

Alena

Dobrý den,
je možné do knihy vkládat i delší texty bez příplatku?
Děkuji.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den, ano můžete vkládat kolik textu chcete, text ve fotoknize je zcela bez příplatku.
Jitka Surá CDSM

Ilona

Do kdy musím zakoupit voucher na tuto fotoknihu (šitá s pevnou vazbou z CDSM)?

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den, akce na tyto knihy bude vystavena do 30.10. 2017
Jitka Surá CDSM

Zuzana Maláková

Dobrý den,

je možné knihu nechat udělat i v lesklé variantě, nikoli na matném papíře?

Děkuji za informace

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den, na tisk používáme pouze papír, který je uvedený v popisu akce. Tento papír není úplně matný ani úplně lesklý.
Jitka Surá CDSM

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru