Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Průřez světem zbraní: až 16 typů vč. historických a světových kousků

4,6 / 5 Kurzy střílení (9 poboček) Tišnov  (mapa) 1 465 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Josef Dvořáček

Dobrý den mohou si u Vás také zkusit zastřílet lidé s handicapem? Dě­kuji

Kurzy střílení

Dobrý den

Je jen na střelci co zvládne. Zavolejte, probereme to a něco vymyslíme. Tel. spojení 722 198 635.

Petr Novák

Petra Zábranová

Dobrý den,
v jaké dny příští rok bude dostupná střelnice u Tišnova? Pouze v pátek? O víkendu střelba není možná?
 Děkuji

Kurzy střílení

Dobrý den

Tišnov střílí pouze v pátek popř. některé svátky.

Petr Novák

Veronika Nováková

Dobrý den,
chtěla bych voucher uplatnit na střelnici Placy u Příbrami, ale nevidím tuto možnost v rezervačním systému. Jak provedu rezervaci?

Kurzy střílení

Dobrý den

Střelnice Placy je dočasně mimo provoz (je uvedeno na stránce SLEVOMAT), v provozu by měla být od 03/2017. Termíny budou vypsány okolo 15.1.2018 bude upřesněno.

Petr Novák

Martina Přerovská

Dobrý den, chceme si koupit balíček já i manžel. Chtěli bysme vzít sebou desetiletého syna .. je nutné, aby měl svůj balíček nebo si třeba párkrát může střelit např. z mého balíčku? Děkuji

Kurzy střílení

Dobrý den

Každý střelec musí mít svůj balíček. |Na místě je možné dokoupit malý balíček pro diváky.

Petr Novák

Jana

Dobrý den, budete ještě obnovovat nabídku do vánoc, propásla jsme chtěný balíček Start. Moc děkuji

Kurzy střílení

Dobrý den

Od 20.11. bude obnovena.

Petr Novák

Ondřej

Dobrý den. Měl bych zájem o VIP voucher možná i 2×. Chtěl bych je uplatnit v Střelnice Morava 2 Tišnov. Je nějaká naděje, že se voucher bude moci dát využít i o víkendu ?
Děkuji.

Kurzy střílení

Dobrý den

O víkendu ne. Bývají však svátky.

Petr Novák

Marcel Navrátil

Dobrý den, pláni na Vánoce nákup asi 4 voucherů na balíček LUXUS. Už jsme u Vás byli několikrát, já dokonce i na přípravce na ZP. Rád bych se zeptal, zda je pak možné na místě obměnit vybrané zbraně Glock a CZ za jiné stejné ráže, nebo je to pevně dáno. Děkuji

Kurzy střílení

Dobrý večer

Na místě se domluvíte s instruktorem. Pro štamgasty je vždy řešení.

Petr Novák

Hanka

Dobrý den, musim pri zakoupeni voucheru hned urcit strelnici nebo si ji muzeme vybrat az pri domlouvani terminu? Voucher chci jako darek a nevim jestli obdarovany bude chtit Melnik, nebo Olesko dekuji

Kurzy střílení

Dobrý večer

Výběr je jen na obdarovaném. Po obdržení voucheru si vybere místo, datum a čas.

Petr Novák

Jiří Koutný

Dobrý den,

v komentářích jste tu řešili balíček s platností do května, který měl být spuštěn 10.11.2017. Budete tento balíček spouštět v nejbližší době? Případně kdy tedy? Jde mi o to zda se objeví do Vánoc.

Předem děkuji za odpověď.

Kurzy střílení

Dobrý večer
Bohužel zatím nebyl spuštěn. V pondělí pošlete SMS na 722198635, my Vám zavoláme a něco vymyslíme. ¨
Petr Novák

Jana Hrabětová

Dobrý večer,
dočetla jsem se, že budete nabízet vocher s platností do května 2018. Akce měla startovat dnes, ale pořád je tam duben 2018?

Kurzy střílení

Dobrý večer

Bohužel zatím nebyl spuštěn. V pondělí pošlete SMS na 722198635, my Vám zavoláme a něco vymyslíme.
¨

Petr Novák

Oksana Zemanová

Dobrý den, který balíček byste nám doporučil, když já vůbec neumím a přítel má ZP?

Děkuji za odpověď

Kurzy střílení

Dobrý den, zavolejte si na 722 198 635 volba 1 to je přímo na instruktora a ten Vám poradí nejlépe .

Renata Škapova

Dobry večer. Jsem z Ostravy ,ktera strelnice je pro mne nejblizsi? Chci voucher jako darek . Dekuji

Kurzy střílení

Dobrý večer

Střelnice u Prostějova.

Petr Novák

Lucie

Dobrý den,
zvažuji koupi voucheru ve variantě Dvojka VIP. Pokud nebudu chtít střílet ze všech zbraní, je možné, aby za mě tyto zbraně ,,odstřílel" manžel nebo náboje propadnou?
Děkuji za odpověď

Kurzy střílení

Dobrý den

Ano je to možné.

Petr Novák

Marie Dlouhá

Dobrý večer, zakoupila jsem dárkový voucher již nyní. Mám to až k Vánocům. Platí tedy platnost 30.4.2018 ? Stačí se tedy objednat až po novém roce? Děkuji Dlouhá

Kurzy střílení

Dobrý večer

Platnost je uvedena na Vašem voucheru. Objednávky stačí až po 26.12.2017 kdy budou termíny vypsány v rezervacích.

Petr Novák

Mirka

Dobry den chtela bych se zeptat jestli tato nabydka je jeste aktualni. Mam zajem o koupi balicku. Dekuji

Kurzy střílení

Dobrý večer

Nabídka je stále aktuální.

Petr Novák

Michal

Dobrý den,
chtel bych se zeptat jestli v pripade varianty „Dobrá dvojka“ (pre 2 osoby) je možný jeste doprovod nebo už ne?

Díky
 Michal

Kurzy střílení

Dobrý den
Doprovod je možný. Ke každému střelci jeden doprovod.

PetrNovák

Pavla Bělochová

Dobrý den.
Já i můj přítel jsme vojáci z povolání. Chtěla bych jej překvapit na Vánoce některou z Vámi nabízených variant. Zdá se mi ale, že u některých zbraní je jeden náboj málo je možní si některé i dokoupit??

Případně by mne zajímalo, kterou z variant nám doporučíte. Určitě nechci být pouhým divákem :-).

Předem Vám děkuji za odpověď.

Kurzy střílení

dobrý večer

Pokud máte zájem pošlete SMS se svým jménem na 72219863 my se vám ozveme a vymyslíme něco speciálního.

Petr Novák

Míra

Dobrý den, zaujala mne ta náhradní střelnice u Plzně místo Příbrami, mohli by jste to prosím specifikovat? Druhá otázka je na délku střelnice, nerad bych střílel z dlouhých zbraní na 20 metrů…

Kurzy střílení

Dobrý večer

Střelnice Žinkovy u Plzně. Pušky 100m , útočné pušky 50m pistole 6–8 m.

Petr Novák

Lýdie

Dobrý den,
poukaz bych chtěla koupit jako dárek člověku, který bude v Čechách až v květnu 2018. Bylo by možné po domluvě prodloužit platnost voucheru o jeden až dva měsíce?
Předem děkuji za odpověď

Kurzy střílení

Dobrý den

Od 10.11. poběží akce s platností do konce května. Jinak prodloužení po dohodě je možné.

Petr Novák

Tereza Gebrová

Dobrý den, děkuji za rychlou odpověď. Ale pokud bych voucher dala osobě, která tyto podmínky splňuje, tak tu tato varianta je? Tereza

Kurzy střílení

Dobrý večer

Pokud osoba splňuje zákonné podmínky, může střílet ze zbraně kategorie A.

Petr Novák

Tereza Gebrová

Dobrý den,
ráda bych zjistila, zda samopaly jsou automatické (střelba dávkou) nebo upravené na poloautomaty, děkuji moc za odpověď. Tereza

Kurzy střílení

Dobrý den

Podle zákona střelba se zbraní kategorie A ( např zbraň střílející dávkou ), může střílet jen osoba splňující určité podmínky. Ale ty vy nesplňujete. Proto střílíte se zbraněmi Kategorie B (samonabíjecí)

Petr Novák

Daniel

Dobrý den. Je možné platit balíčky " benefit plus" způsobem, děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Danieli, benefity z Benefit Plus je třeba si nejdříve převést na kredity, poté je ke koupi tohoto balíčku využít můžete. Krásný den :-)

Jitka Smekalova

Zdravím Vás
kupuji jeden z balíčků přiteli k vánocům,a chtěla bych jet s ním jako divák.Asi není možné si na místě připlatit některou ze zbraní nevim totiž jestli bych zvládla cely balíček.Ďíky Bára

Kurzy střílení

Dobrý večer

Na místě si jako divák můžete něco malého dokoupit.

Petr Novák

Kateřina

Dobrý den, voucher bych chtěla koupit kamarádce k narozeninám, ale je problém, že potřebujete hned rezervovat den a místo střelnice. V tomto případě bych potřebovala voucher ji dát a teprve ona sama by si zvolila kdy a kde bude střílet. To asi nejde že? Děkuji za odpověď

Kurzy střílení

Dobrý večer

Klidně jí voucher dejte ono má 5 měsíců na rezervaci. (ale a´t to udělá co nejdříve).

Petr Novák

Libor Popp

jmenuje se to „žádne malorážky, pouze ráže“ a hned prvni balíček vidím tři ze šesti zbraní jsou dvaadvacítky! to děláte z lidí blbc…?

Kurzy střílení

Dobrý den

Neděláme z lidí blbce, tento balíček si vyžádali lidé, kteří nejsou takoví odborníci jako vy a chtěli levné balíčky z více náboji. Byl přidán v průběhu akce, asi týden později. Stejně tak jsme přidali do druhého balíčku malou odstřelovačku ( aby měli lidé více střeliva). Pokud Vás to uráží můžete si vzít balíčky 3 a výš, kde . 22LR není

Petr Novák

Bara

dobrý den, ráda bych se zeptala na ceník pokud se rozhodnu k balíčku dokoupit zbraně nebo náboje.
 děkuju

Kurzy střílení

Dobrý den

Ceny jsou závislé na ráží a druhu zbraně. Pohybují se v rozmezí 50,– Kč-500,– Kč. V ceně je zásobník a a zapůjčení zbraně,.

Petr Novák

Anina

Dobrý den, je možné si během čerpání balíčku dokoupit náboje, pokud by se nám nějaká zbraň líbila a chtěli bychom zkusit více než jen jeden výstřel?

Kurzy střílení

Dobrý večer

Na místě si můžete dokoupit střelivo, ale i jiné zbraně.

Petr Novák

Jana P.

Dobrý den,
byla by možnost „rozšíření“ balíčku pro dva na balíček pro tři? Samozřejmě s tím, že by se zaplatilo i za třetí osobu. Jde o to, aby všichni tři měli stejný program. Nebo je nutné koupit balíček pro dva a k tomu odlišný balíček pro jednoho?

Kurzy střílení

Dobrý večer

Zavolejte si na 722198635 linka 1 a tam se domluvíte.

Petr Novák

Pavel NEDVĚD

Zdravim.
Mám dotaz,rád bych si vystřelil z ostřelovací pušky velkého vykonu.
Mám na mysli např.Barrett M82A1.
Existuje tato možnost u vás ?
Pakliže ano,pošlete mi typ zbraně a i cenu.Počitam max.10 ran.
Cenu komplet a kde by byla střelnice.

Diky.
 Nedvěd

Kurzy střílení

Dobrý večer

Na tuto zbraň jsou speciální balíčky a jen na některých střelnicích. Je lepší když si zavoláte na na 722198635 a něco vymyslíme.

Petr Novák

Veronika

Dobry den. Chtela bych zakoupit zazitek pritelovi k Vanocum. Kdyz ho koupim ted a dam mu ho pod stromecek tak ho muze uplatnit az treba na jare 2018? A jeste se chci zeptat muze pak jet s nim v doprovodu i naseho syna, kteremu jeste nebude ani rok? Diky za odpoved

Kurzy střílení

Dobrý den

Uplatnit můžete do konce platnosti a to je do 30.4.2018. Jako doprovod jet můžete, ale takto malé dítě, si myslím, že raději ne. Je to pro něj velký nápor na ouška.

Petr Novák

Petr Vyhlídal

Dobrý den, jsou ještě volné termíny na střelnici u Tišnova na Listopad?
Díky Petr

Kurzy střílení

Dobrý den
Na listopad je na této střelnici ještě 36 míst. Střílí se pouze v pátek.

Petr Novák

Martin Marcaník

Dobrý den, který balíček by jste mi doporučil pro 12ti letého syna? Je záruka, že instruktor s ním bude po celou dobu manipulace se zbraní? Děkuji.

Kurzy střílení

Dobrý den

Zavolejte si na 722198635 linka 1 a tam něco vymyslíme.

Petr Novák

Jana F

Dobrý den, nabízí střelnice Oleško, případně střelnice u Děčína instruktáž v angličtině? Ráda bych vzala přítele, Angličana, který česky umí pouze minimálně.
Předem děkuji za odpověď!

Kurzy střílení

Dobrý den

AJ není problém.

Petr Novák

Jana

Dobrý den, chtěla sem se zeptat jak rezervovat online na střelnici na moravě když všude je tam napsany není dostupny koukala sem na všechny skoro měsíce děkuji za odpověď

Kurzy střílení

Dobrý den
Do konce listopadu je na Moravu ještě cca 60 volných míst a na rok 2018 budou vypsány v prosinci ( je to napsáno v rezervacích)

Petr Novák

Pája

Dobrý den, na videu jsem videl polozený na stole i desert eagle, ve variantách jsem ho však nenašel, zajímalo by mě tedy jak mám postupovat v případě, že bych si chtěl zastřílet i s touto pistolí. Děkoji

Kurzy střílení

Dobrý den

Na místě je možné dokoupit další zbraně.

Petr Novák

Zadžora

Dobrý den, ráda bych zakoupila jako dárek manželovi k Vánocům. Máte spoustu balíčků, ale nikde jsem se nedočetla, jaké zbraně jednotlivý balíček obsahuje? A počet zbraní a nábojů je v ceně? nebo se bude něco doplácet? Děkuji

Kurzy střílení

Dobrý den

Vpravo vedle obrázku je Varianta, to když rozbalíte tak se objeví jednotlivé balíčky. Pokud klepnete na balíček tak se Vám dole objeví Varianta obsahuje a tam je složení jednotlivých balíčků.

Petr Novák

Vaculíková

Dobry den chtěla jsem se zeptat zda se muzu rozhodnout kterou střelnici navštívim az po zakoupení balíčku.Děkuji

Kurzy střílení

Dobry den

Ano rozhodnutí můžete učinit kdykoliv.

Petr Novák

J.

Dobrý den,
je prosím některý z balíčků zaměřený na historické zbraně vyrobené do roku 1890? Děkuji.

Kurzy střílení

Dobrý večer

Bohužel, v nabídce na Slevomatu žádný takový balíček nemáme, Pokud Vás to zajímá zavolejte a něco vymyslíme.

Petr Novák

Lucie

Dobrý den, zakoupila bych příteli k Vánocům, je možné se pak jit podívat jak střílí nebo mají vstup jen majitele voucheru :) děkuji

Kurzy střílení

Dobrý den

Ano jeden divák může být se střelcem.

Petr Novák

Daniel Stanko

Dobry den, Rad bych prisel s 11-iletym synem. Je mozne sdilet spolecne balicek, napr. Excelent, nebo musime mit kazdy svuj voucher, pripadne balicek dvojka?
Dekuji za odpoved. DS

Kurzy střílení

Dobré ráno

Přesně jak říkáte, každý musí mít svůj balíček a nebo balíček pro dva.

Petr Novák

Kochwasser

Dobrý den ,zaujala mě tato nabídka.Chtěla bych tento balíček věnovat svému příteli k narozeninám,které ale má až v lednu.Mám počkat na později jestli toto budete ještě nabízet nebo raději zakoupit hned?Děkuji Kochwasserová

Kurzy střílení

Dobrý den

Nabídka poběží až do Vánoc, Vždy po měsíci, tak máte čas.

Petr Novák

Petra

Dobrý den, kde u plzne Prosím je strelnice a jak je tam letos ještě volno ? A ještě jsem se chtěla zeptat,jak dlouho trva jednotlive balíčky, ,vystřílet "?

Kurzy střílení

Dobrý den

Střelnice u Plzně je cca 25 km jihovýchodně od Plzně. Letos je ještě volno 19.11.a 25.11.. Celkem ještě 20 míst. Střelba trvá 3 hodiny, jedná se o kompletní program, se školením, s povídáním o zbraních a střelbou.

Petr Novák

Pavlína Veselá

Dobry den,mohu poprosit nejaky kontakt na strelnici u Plzne,popr.volne terminy?Dekuji Ve­sela

Kurzy střílení

Dobrý večer

V listopadu je ještě volno 12.11. a 19.11. a 25.11. celkem 40 míst. na leden budou vypsány 23.10..

Petr Novák

Tomáš Vávra

Dobrý den,

je prosím už zprovozněná střelnice Placy u Příbrami? Nedávno jsem stornoval voucher, kvůli tomu, že nebyla v provozu. Tak bych nechtěl řešit stejný problém, děkuji :)

s pozdravem,
Tomáš Vávra

Kurzy střílení

Dobrý den

Podle posledních informací bude střelnice v provozu od 11/2017. Ale máme náhradu a to střelnici u Plzně.

S úctou Petr Novák

Monika H.

Dobrý den,
chtěla bych koupit manželovi k Vánocům. Stačí, když zavolá až po Novém roce na rezervaci?
Děkuji za odpověď.

Kurzy střílení

Dobrý den

Termíny pro rezervace budou vypsány okolo 28.12., Tak to stačí.

Petr Novák

Ivana Horváthová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Když bych chtěla koupit voucher manželovi (vlastní ZP a má 2 krátké zbraně, „špagina“, „Perkinse“ a na lodi „výstražnou“ pistoli) a synovi-11 let, chodí s taťkou střílet u nás na jihu na střelnici do Lišova- k Vánocům, nechala bych si od Vás poradit, která střelnice by byla ta nejlepší (i když pevně věřím, že jsou všechny super!), jakou variantu a kolik by mne to asi tak stálo? Předem moc děkuji za info, srdečně zdravím a přeji příjemný den. Ivana Horváthová od Českého Krumlova.

Kurzy střílení

Dobrý den

Paní Horváthová, zavolejte si na tel 722198635 linka jedna nebo pošlete SMS na toto číslo s Vaším kontaktem a my Vám zavoláme a něco vymyslíme.

Petr Novák

Pavel Ulman

Je nutné vastnit ZP?

Kurzy střílení

Dobrý den

Tyto akce jsou určeny pro všechny klienty, tedy i pro ty kteří ZP nevlastní.

Petr Novák

Pavel

Dobrý den,
při zakoupení tipu Excelent, je možné střílet i z te velké sniper zbraně z druhé a třetí fotografie.? (neznám nazev zbraně bohužel).

Kurzy střílení

Dobrý den

V tomto balíčku pušky ráže .50BMG nejsou. Tyto zbraně je možné si na střelnici dokoupit.

Petr Novák

Jana Doležalová

Dobrý den, nabízíte balíček pro dva vip.. to znamena ze budeme na strelnici jen my dva nebo tam bude vice lidi? Dekuji za odpoved

Kurzy střílení

Dobrý den

Bohužel, na střelnici je vždy parta 10–12 osob. Pokud si nedomluvíte individuální program.

Petr Novák

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru